имате ли информация как се запазват единичните стаи в МД

  • 663
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Моля, споделете, ако имате опит как стоят нещата с така наречените "ВИП" стаи в МД:-) Предполагам, че не предлагат кой знае какви удобства. Вярно ли е че обаче има баня и тоалетна към стаята. Някой може ли да ми каже как трбява да се запази след като не зная със сигурност датата на раждането - в моя случай операцията Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 430
Да, имат самостоятелния санитарен възел, мисля, че имаше и хладилник и телевизор. Но за запазване не вярвам да има. Като тръгнеш да разждаш, ако има свободни - те настаняват, ако всички са заети - отиваш в обикновена.
Леко раждане!

# 2
  • Мнения: 3 200
Цитат на: nikol78
Да, имат самостоятелния санитарен възел, мисля, че имаше и хладилник и телевизор. Но за запазване не вярвам да има. Като тръгнеш да разждаш, ако има свободни - те настаняват, ако всички са заети - отиваш в обикновена.
Леко раждане!


Така е и в Св. София, аз там раждах, не може да се запази стая предваритрлно, много е тъпо, но е така

# 3
Цитат на: nikol78
Да, имат самостоятелния санитарен възел, мисля, че имаше и хладилник и телевизор. Но за запазване не вярвам да има. Като тръгнеш да разждаш, ако има свободни - те настаняват, ако всички са заети - отиваш в обикновена.
Леко раждане!
   Точно така - като стане време за раждане и има свободна стая, се взима. Иначе няма смисъл да съществува такава стая - тя трябва да се използва, а не да стои празна. Струва 25лв. на ден. В нея има телевизор, телефон /самостоятелна, външна линия/, хладилник и най-важното собствена баня-тоалетна. Wink

# 4
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Anonymous
Струва 25лв. на ден. В нея има телевизор, телефон /самостоятелна, външна линия/, хладилник и най-важното собствена баня-тоалетна. Wink


В Св. София е 75 лева на ден  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт