на годинка и все още не спи

  • 1 098
  • 27
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте мами.моето синче от както се е родило не е спало нито една нощ както трябва буди се по четири пет пъти а понякога и повече.така и немога да разбера защо какво ли не пробвахме.вече е на годинка и все е така.когато спи при мен е малко по-спокоен но пак се буди.какво да направя и до кога ще е така???????????? newsm78

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Уф, не ми се ще да те плаша, но моят син спеше така докъм 4-тата си година. На всичкото отгоре се будеше с кански рев.
Вече е на 6,5 г. и спи по цяла нощ, но пак става- да пие вода, до тоалетна и така зверски се върти, че го завивам по 10 пъти на нощ...
Ще го израсте. Търпение му е майката Peace.

# 2
  • Мнения: 423
здравейте мами.моето синче от както се е родило не е спало нито една нощ както трябва буди се по четири пет пъти а понякога и повече.така и немога да разбера защо какво ли не пробвахме.вече е на годинка и все е така.когато спи при мен е малко по-спокоен но пак се буди.какво да направя и до кога ще е така???????????? newsm78

Леле ужас, съчувствам ти истински! Моята дъщеря си спи по цяла нощ може би от втория месец, буди се само когато не е добре и е болничка. Но наистина търпение му е майката, нямаш друг избор  bouquet

# 3
  • Мнения: 728
При нас буденето продължи до годинка и половина. След това изведнъж започна да спи по цяла нощ, направо не можех да повярвам!
Мисля, че това съвпадна със спирането на никненето на зъбките.
Напоследък пак се буди нощем, зъболекарката ни ми каза, че най-крайните кътници все още не са излезли. Дано да излязат бързо  Praynig

# 4
  • Мнения: 146
Здравей,
и моят син така беше, но постепенно започна да намалява буденията след година и половина, после започна да разрежда и така докато спря изцяло. Аз също мисля, че всичко е свързано със зъбките...
търпениееее и всичко ще мине докато се обърнеш Simple Smile

# 5
  • Мнения: 24 467
Има такива теми във форума, в които лично съм писала няколко неща, които могат да бъдат причината. Потърси ги, има и мнения и предложения и на други майки.
Само към тях ще допълня едно- от както оставих бебето да спи при батко си и ние се преместихме в другата спалня всички спим поне до 8.00 часа сутринта.
Извод: когато той се размърка аз винаги ставах с мисълта, че трябва да го обслужа, а той просто си е можел да си заспива и сам.

# 6
  • Мнения: 3 447
Започна да спи по 8 часа без да се буди, откак му изникнаха кътниците. След 2 години и 2-3 месеца.

# 7
  • Мнения: 503
Ох:cry: и аз още незнам какво е сън нощем! То пада едно мрънкане,дупене ,крещене...

# 8
  • Мнения: 4 451
Не искам да те стряскам, но се случва това да продължи до 3-годишна възраст. Като при голямата ми дъщеря.

# 9
  • Мнения: 262
Аз ако ставам 4-5 пъти ще бъда щастлива. Моята дъщеря е на 1,8 и още се буди безброй пити. А сега се прибавиха и събужданията за пишкане в гърнето. Mr. Green

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мисля, че ще го израсте. Защо не пробваш с някое хомеопатично лекарство. Плаче ли като се буди, иска ли вода примерно?

# 11
  • Мнения: 3 500
И Моника е така. Върти се адски много и от време на време плаче. Понякога по цяла нощ не мога да спя, върти се, става, мрънка, и да я взема при мен - рита ме, върти се, прави живо чудо. Cry

# 12
  • pomorie
  • Мнения: 848
да плаче при всяко събуждане но по някога еужасен рев не мога да го приспя един час и после тъкмо легна и всичко се повтаря.ужас #Crazy

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Все още е така,но с тази разлика ,че до годинката си спинкаше по цяла вечер.

# 14
  • Мнения: 3 929
При всяко дете е различно. Времето кога ще настъпи, ще разбереш ти, никой не може да ти каже точно. И аз все това се питах, но малкия изведнъж се промени от самосебе си - на 1,10год.

Общи условия

Активация на акаунт