Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 287 отговора

Анкета

Имате ли навика да носите парфюм в чантата си?

Въведи твоя глас

Варна

Имате ли навика да слагате парфюм в чантата си? Аз нямам такъв навик, но в колата си вонаги имам поне един парфюм.
Цитирай

Да, почти винаги нося парфюм в дамската си чанта! Smile
Цитирай

Burgas

Винаги нося, навик ми е.
Цитирай

Германия

Имам едно мини на Кензо. Парфюм в тия жеги - не, жал ми е, ще го разваля. И без това парфюмите ги ползвам много дълго, с години, остава и на тия 40 градуса да ги помъкна в чантата. Преди така смарангясах един - от бледосин стана жълт ooooh!
Цитирай

вече в собствен дом

Не. Когато ходех с по-големи чанти слагах дезодорант, но сега с тези мини чанти нямам място.
Цитирай

Не. Когато ходех с по-големи чанти слагах дезодорант, но сега с тези мини чанти нямам място.

И аз така....
Цитирай

София

Нося. Мислила съм да оставя в колата, но в тия жеги...
Цитирай

Винаги си имам някакъв мини парфюм в чантата.
Цитирай
Когато съм с малка чанта съм с малък парфюм или не съм . А когато съм с по големичка чанта -да!  Mr. Green
Цитирай

Винаги имам парфюм в чантата си. Заради това гледам да си купувам от малките разфасовки (50 мл)  Wink
Цитирай

Белгия/София

Да, два малки дезедоранта и малко шишенце с парфюм. Винаги, като ги ползвам екстремно. Иначе преди излизане у нас, но понякога прибягвам и до резервите.  Very Happy
Цитирай

София

Винаги нося.
Цитирай

София

Само едно мънинквичко дезодорантче нося. Ако сложа парфюм сутрин вкъщи, обикновено ми държи цял ден, но избягвам в делничен ден, защото работя в офис с хора и с външни клиенти и не е препоръчително /може някой да не понася точно тази миризма/. Обикновено се парфюмирам само за вечерни партита.
Цитирай

London, baby

Винаги нося  Peace
Цитирай

София, Борово

не
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 287 отговора