Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

гр. София

В кой месец излязохте болнични, без задължително да сте се чувствали зле през цялото време на бременността???На мен ми става лошо и не се чувствам конфортно. Гади ми се , върти ми се главата , спи ми се и ме боли корема долу ниско Crying or Very sad , но не през цялото време. По цял ден седя на 1 стол и не мърдам, въпреки това се чувствам зле! Кажете Вие как сте процедирали, моля?
Цитирай

In The Middle Of Nowhere......

Аз си взех болнични в седми месец. Но не се чувствах зле - просто започнах да се уморявам и да ми писва да върша всичко сама. Но ти като не се чувстваш добре, излизай да почиваш, за да не си създадеш неприятни емоции заради висенето в офиса.
Ти си реши - но аз не бих се мъчила, пък по този начин мъчиш и бебо !!
Цитирай

София

В 7 - мия, но аз лежах последните два месеца за задържане... Confused
Цитирай

София, Борово

Ако имаш възможност си вземи болничен.
За теб сега е важно да имаш положителни емоции. Почивай си и се разхождай.
Цитирай

под звездите

В шестия.
Цитирай

София

Ако имаш възможност си вземи болничен.
За теб сега е важно да имаш положителни емоции. Почивай си и се разхождай.

Точно така!
А иначе аз излезнах е в болнични 45 дни преди термина.  Peace
« Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 13:57 от Аpv »
Цитирай

До парка

Още във втория месец получих леко кървене,така че почивката беше наложителна. Sad
Цитирай

София

Какато и по закон: 45 дни преди термин.
Цитирай

Хамбург/Варна

В деветия  Peace
Цитирай

София

в 8-9 г.с.,защото работата ми е тежка и се стигна до кървене и заплашващ аборт.Полежах си в болница и таткото каза,че само през трупа му ще се върна на работа! Peace
Цитирай

Велико Търново

Във втория!
Цитирай

София, център

вече ми бяха започнали онези 45 дни по закон, които са и аз още ходен на работа, но се чувствах много добре Smile
Цитирай

гр. Русе

Аз още съм на работа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Глася се да изкарам целия август и тогава да излизам болничен, но ще видим, не зависи само от мен  hahaha hahaha  hahaha
Всеки сам си преценява положението - след като не ти е едобре - вземай си болничен.
Цитирай

Бургас

Почти до последно си ходих на работа,но съм ползвала болничен за по 1 седмица 2-3 пъти от разни неразположения.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Аз излязох в седмия, тъй като започнах много да се изморявам. Работата ми е доста отговорна, другата бременна колежка си вземаше едномесечни болнични и аз отнасях всичко. Накрая изчаках да се върне (тъй като винаги трябва една от нас двете да е там) и мигом си взех болничен и да ти кажа честно съжалявам, че не си взех по рано като лекарката ми предлагаше!
Моят съвет е да си вземеш болничен щом можеш, твое е решението дали да е с продължение или не. По принцип ти се полагат най-много 180 дни болничен заради раждането ако се не лъжа...нещо такова
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора