Бихте ли сложили своя снимка за аватар?

  • 9 911
  • 260
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 577
Обаче друго ми е интересно. Хем някои казват, че не смятат за нужно да се показват, хем си правите форумски срещи и всички сте се виждали така или иначе...


 Rolling Eyes и кое е интересното, малко не схванах?

# 46
  • Мнения: 4 473
spam2

Слагала съм, ама нещо не ме кефи идеята да го правя отново.

# 47
  • Мнения: 2 492
Не ,  мерси и после комшийката Пена да си чете кафето преглеждайки какво съм правила напоследък .
Информацията , която част от съфорумките изнасят за семействата , дома си , работата си и т.н. може да им изиграе много лоша шега , придружена със снимка .
Но виж , така с тези кончета спокойно мога да се оплача от колежката без тя после да ме гледа лошо пет дена примерно .  Laughing

# 48
  • Мнения: 5 478
Обаче друго ми е интересно. Хем някои казват, че не смятат за нужно да се показват, хем си правите форумски срещи и всички сте се виждали така или иначе...


 Rolling Eyes и кое е интересното, малко не схванах?



Имам предвид, че няма логика да се "криете", след като сте се виждали така или иначе...

# 49
  • Мнения: 5 577
не не, не е криене, нищо такова, не съм те разбрала.  Hug

просто ми се струва излишно, като цяло, но въпрос на мнение.

# 50
  • Мнения: 2 897
Имам предвид, че няма логика да се "криете", след като сте се виждали така или иначе...

Не мисля,че слагат различни  от собствената си физиономия аватари,за да се крият.Въпрос на различни гледни точки е,настроения,усещания...

# 51
  • Мнения: 1 951
Имам предвид, че няма логика да се "криете", след като сте се виждали така или иначе...

Не мисля, че в повечето случаи става дума за криене.
Обичам да си сменям картинките според настроение, предстоящи или изминали събития, сезони и т.н.

# 52
  • Мнения: 2 492
И нещо друго , случвало ми се е да харесвам някой много във форума .
Да ми харесва самия му стил и начин на мислене , после слага една снимка и направо ми разбива всички представи .

# 53
  • Мнения: 8 999
Най-великото и уникално творение в моя живот са децата ми. Затова обичам да ги показвам. Себе си ...... хм, едва ли бих станала по-симпатична или по-несимпатична, ако си пльосна мутрата тук.
Обичам анонимността - както своята, така и чуждата. За повечето от форумките съм си създала някаква предства, четейки само изказани мнения или споделени подробности и не обичам да си разрушавам нарисувания от мен портрет.
Ето, примерно Мис Бу много ме разочарова. Предпочитах да мисля за нея като за нещо средно между баба Яга и Грифон, пък тя била хубавица! Е как да вляза в спор с такава жена? То неудобно някак си!

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ето, примерно Мис Бу много ме разочарова. Предпочитах да мисля за нея като за нещо средно между баба Яга и Грифон, пък тя била хубавица! Е как да вляза в спор с такава жена? То неудобно някак си!
Ех... приеми на честна дума, че на външен вид може би не, но на характер докарвам на въпросната кръстоска Grinning СпорИ!

# 55
  • Мнения: 5 478
Криене не беше точната дума. Аз се изказах грешно. Вярно, въпрос на личен избор си е.


Не ,  мерси и после комшийката Пена да си чете кафето преглеждайки какво съм правила напоследък .
Информацията , която част от съфорумките изнасят за семействата , дома си , работата си и т.н. може да им изиграе много лоша шега , придружена със снимка .
Но виж , така с тези кончета спокойно мога да се оплача от колежката без тя после да ме гледа лошо пет дена примерно .  Laughing

Аз за това внимавам какво пиша  Joy

# 56
  • Мнения: 237
Е, сложила съм си Crazy

# 57
  • Мнения: 14 486
наскоро мислех да си сложа....имам една многоооо хубава дето всички ще си мислят, че е от нета Mr. Green

# 58
  • Мнения: 103
И нещо друго , случвало ми се е да харесвам някой много във форума .
Да ми харесва самия му стил и начин на мислене , после слага една снимка и направо ми разбива всички представи .

Е в такъв случай не е ли по-добре още в началото да знаеш как точно изглежда човекът с когото си говориш? Не мога да схвана къв е проблема със личните снимки, честно..

То малко мазохистично идно таковата ми дойде тва.. начи, летиш си нейде из Небесата, мислейки си глей са тоя/тая къв як и свежарски стил вкарва, и после снимка, иииии бам в прахта земна. Мазо мазо #Crazy Mr. Green А?

# 59
  • София
  • Мнения: 3 392
Изобщо не смятам хората, които не са ковнали собствения си образ на аватара, че се крият.
Нито смятам хората, които са го направили, че се демонстрират.
Не съм счела за необходимо да сложа собствената си снимка, но съм признавала нееднократно, че има хора, които са провокирали въображението ми с писанията си и изпитвам истински интерес да видя как изглеждат. Но дали ще го направят, нямам представа.

Общи условия

Активация на акаунт