Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Прищипах си ръката и малко стана като ожулено с голяма синка, всъщност е с всички цветове на дъгата: синьо-зелено-жълто-оранжево-розово. Sick Много ме дразни, вече 2 дни като че ли се разнася и става по-голямо. Много ме дразни, искам по-бързо да се махне. Нещо за мазане, някакъв илач да знаете?  bouquet
Цитирай

Всичко за разширени вени би помогнало - Троксевазин, Лиотон
Цитирай

София

Heparoid.
Цитирай

София

http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=5&show_sub=11     
Цитирай

София

Heparoid. Тази година се учих да карам ски, синините бяха и по лицето ми! LaughingТа това мазило много ми помогна.
Цитирай

София

Благодаря ви!  bouquet
Цитирай

Варна

Пробвай и с лед. Минавай по-често мястото с лед - на мен ми помага.
Цитирай

Белгия/София

Според мен каквото и да сложиш, ефект реален няма да има. Синките си минават от самосебе си. Това са спукани капиляри, които няма как да възстановиш за часове. Не го мисли, ще мине, това да е проблемът  Hug
Цитирай

на баба си в джанките

Хепароид помага,синината се разнася малко по-бързо.Казвам го от опит,ръцете ми бяха сини от абокати преди няколко месеца.Това мазило спасяваше положението.
Цитирай

във фурната

Лиотон е по-концентриран от Хепароид Peace
Цитирай
Това,за което ще пиша няма да помогне на теб,но винаги спасява положението когато малкия бяс се удари-мажа с олио.Никога не стават синини,важно е да се намаже веднага! Peace
Цитирай

лиотон гелче,отскоро има и един спрей,в който има още повече хепарин и от лиотон-а-виа-тромб се казва(11лв цена)
Цитирай

има една ветеринарна гадост за мазане - унг. рефригеранс... намазан до 5 минути не позволява образуването насинини.... макар че все пак рядко човек го има това до себеси. иначе наи помага..... лепенка или фон дйо тен...  hahaha
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.