Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2007, 15:16 ч.

Нещо за синини?

• 6 559
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
Прищипах си ръката и малко стана като ожулено с голяма синка, всъщност е с всички цветове на дъгата: синьо-зелено-жълто-оранжево-розово. Sick Много ме дразни, вече 2 дни като че ли се разнася и става по-голямо. Много ме дразни, искам по-бързо да се махне. Нещо за мазане, някакъв илач да знаете?  bouquet

# 1
Всичко за разширени вени би помогнало - Троксевазин, Лиотон

# 2
  • София
Heparoid.

# 3
# 4
  • София
Heparoid. Тази година се учих да карам ски, синините бяха и по лицето ми! LaughingТа това мазило много ми помогна.

# 5
  • София
Благодаря ви!  bouquet

# 6
  • Варна
Пробвай и с лед. Минавай по-често мястото с лед - на мен ми помага.

# 7
  • Белгия/София
Според мен каквото и да сложиш, ефект реален няма да има. Синките си минават от самосебе си. Това са спукани капиляри, които няма как да възстановиш за часове. Не го мисли, ще мине, това да е проблемът  Hug

# 8
  • на баба си в джанките
Хепароид помага,синината се разнася малко по-бързо.Казвам го от опит,ръцете ми бяха сини от абокати преди няколко месеца.Това мазило спасяваше положението.

# 9
  • във фурната
Лиотон е по-концентриран от Хепароид Peace

# 10
Това,за което ще пиша няма да помогне на теб,но винаги спасява положението когато малкия бяс се удари-мажа с олио.Никога не стават синини,важно е да се намаже веднага! Peace

# 11
лиотон гелче,отскоро има и един спрей,в който има още повече хепарин и от лиотон-а-виа-тромб се казва(11лв цена)

# 12
има една ветеринарна гадост за мазане - унг. рефригеранс... намазан до 5 минути не позволява образуването насинини.... макар че все пак рядко човек го има това до себеси. иначе наи помага..... лепенка или фон дйо тен...  hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт