Поп-фолк творенията и живота им

  • 3 627
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
А как се справя с пеенето девойката?
Бива ли я?

Хич. Бивш модел е и се казва Теодора.

Относно въпроса - по-голям боклук от Парис Хилтън здраве му кажи. В края на краищата всичко опира само и единствено до умствен багаж. Като ти липсва такъв, показният и пошъл вариант пак е нещо, показват те по телевизията, вестниците, имаш хубави дрехи... всичко е празно и лишено от смисъл, но като няма нищо в каната, си на върха на черешата. Така че прав им път, всичкото тяхно е до време. До много кратко време.
Но не мога да си кривя душата и да не кажа, че почти всички изглеждат просто зашеметяващо добре  Peace

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Теди, да. Харесвам я външно, отдавна. Много красива и супер секси. Дреме ми кой е баща й или леля и....

# 32
  • Мнения: 2 196
А как се справя с пеенето девойката?
Бива ли я?

Хич. Бивш модел е и се казва Теодора.


Ми правилно се е насочило момичето тогава.
Хубава,не може да пее,липса на умствен багаж - новата генерация на поп фолка.

# 33
  • Мнения: 6 417
Теди, да. Харесвам я външно, отдавна. Много красива и супер секси. Дреме ми кой е баща й или леля и....
А на живо виждала ли си я?  Flutter

# 34
  • Мнения: 27 524
А на живо виждала ли си я?  Flutter

Аз да  Flutter
Разбирам и споделям клепането с клепките  Joy

# 35
  • Мнения: 6 417
Ми тя няма нищо естествено по себе си. Освен това командори Кубрат Пулев както си иска. Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 5 622
Ми тя няма нищо естествено по себе си. Освен това командори Кубрат Пулев както си иска. Crossing Arms

Кой е Кубрат Пулев?

# 37
  • Мнения: 2 716
Кой,по дяволите, е Кубрат Пулев?
Шушон, винаги ме изненадваш с някакви имена, които ми създаватработа по 30 минути. Та уикипедия, та Гугъл ... не мога да си спамя от теб  Whistling
(ето, че Буба ме преварИ)
Тоя бранш отдавна не пее а плакне Око! Кой ти слуша след третата ракия?
Цомбич, я пусни нЕкое парчена девойчето! Знам, че ше намериш  Praynig
Сопрано, нито гък за правописа ми  Naughty

# 38
# 39
  • Мнения: 27 524

И обърнете внимание на  hahaha станаУа е грешка
Сигурно е рода на СкакаУеца на Хиподил  Wink

# 40
  • Мнения: 326

И обърнете внимание на  hahaha станаУа е грешка
Сигурно е рода на СкакаУеца на Хиподил  Wink

 Joy Joy Joy Е, личи си, че момичето едва е изкласило... То тати може и да даде пари, ама акъл - надали...

# 41
  • Мнения: 2 792
 О, не само в поп-фолка е пълно с недоразумения, такива щъкат навсякъде, да са живи и здрави, не ме вълнуват особено.

# 42
  • Мнения: 6 417
Олеееееее, възмутена съм  Crossing Arms Кубрат Пулев-Кобрата е бивш капитан на националния отбор по бокс. Снима се в един от клиповете й и доста проблеми си навлече заради тая глупост. Ей го на:

# 43
  • Мнения: 2 716
Аууууу, боксьор с чалгаджийка  #Crazy Колко нетипично  ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Наскоро четох някъде интервю с нея,разказваше как са се запознали.Разказваше,че е имала някъде участие и Кубрат е бил в заведението.Нещо я е закачал агресивно,но тя не знаела кой е.Накрая му ударила един юмрук в стомаха.На него и компнията му им се взел акъла.Някаква такава беше историята.

Общи условия

Активация на акаунт