«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 207 отговора

—офи€

ћнени€: 8 388
јз съм много доволна. ¬ продължение на една година боледувах страшно много, и то не невинни неща Tired —ъсипах се просто, буквално всеки  месец, даже през 2 седмици, нещо ми се случваше Crying or Very sad –еших, че €вно организмът ми н€ма да се справи сам и си купих —аменто на капсули. ѕих го един месец. “ова беше преди 3 месеца и оттогава не съм боледувала, с изключение на един ентеровирус, който изкарах за 24 часа Smile Ѕих направила пълен курс от 3-4 месеца, защото съм убедена, че здравето ми се повли€ от билката, но искам да забремене€, а —аменто пречи на плода да се закрепи и затова сега не пи€.
÷итирай

ћнени€: 2 699
јз съм много доволна. ¬ продължение на една година боледувах страшно много, и то не невинни неща Tired —ъсипах се просто, буквално всеки  месец, даже през 2 седмици, нещо ми се случваше Crying or Very sad –еших, че €вно организмът ми н€ма да се справи сам и си купих —аменто на капсули. ѕих го един месец. “ова беше преди 3 месеца и оттогава не съм боледувала, с изключение на един ентеровирус, който изкарах за 24 часа Smile Ѕих направила пълен курс от 3-4 месеца, защото съм убедена, че здравето ми се повли€ от билката, но искам да забремене€, а —аменто пречи на плода да се закрепи и затова сега не пи€.
—ега започвайте с ¬12 и фолиева киселина, с минерали и успех в забремен€ването bouquet
÷итирай

непрекъснато в н€кой филм

ћнени€: 107
ј къде има такива аптеки на Ћечител? »ма ли н€къде в района на ƒървеница, —тудентски град, ћусагеница или ћладост?
¬ъв вестник "Ћечител" има адресите на всички магазини на "Ћечител".
me4ta, чувала съм да казват, че капсулите били по-добри от капките. јз лично съм  ползвала и двата варианта.
÷итирай

—аменто е добър антиоксидант, но тр€бва да се редува и със други. –азличните видове антиоксиданти защитават различни клетки в различни части на т€лото, но същевременно си помагат един на друг. “ова се потвърждава и от факта, че антиоксидантите регенерират други. Ќапример алфа-липоевата киселина възстанов€ва Ђизхабени€ї витамин —, който от сво€ страна регенерира витамин ≈. “ака се увеличава ползата и от двата витамина.
–азнообразно хранене, включващо дневно най-малко 5 порции плодове и зеленчуци, е в основата на правилната диета. ¬ естествените, сурови храни се съдържат хил€ди антиоксиданти, които не можем да си набавим от синтетични добавки, а само от натурални такива. «а съжаление при преработката на суровините много от т€х се загубват. ¬итамин ≈ се отнема от олиото при рафинирането му и от житото- при производството на б€ло брашно.  аротиноидите се намират в жълтите, оранжеви и червени плодове и зеленчуци, а биофлавоноидите Ц в повечето плодове, но главно в сините и червените (грозде и боровинки). » двата вида  вещества са растителни пигменти, които филтрират вредните лъчи от светлината. Ћикопенът е един от най-важните каротиноиди; най-богат негов източник са доматените сосове. Ћутеинът (съдържа се в зелените зеленчуци и €йчни€ жълтък) и зеаксантинът (в царевицата) също от групата на каротиноидите, филтрират вредните за очите сини лъчи.  оензим Q10 взема участие в преобразуването на храната в енерги€ и същевременно има силно антиоксидантно действие. “е обаче не са взаимозамен€еми, защото функционират при различни химически реакции. —елен има в пълнозърнестите храни, чесъна и н€кои €дки, но само когато почвата върху ко€то се отглежда го съдържа.
÷итирай

ћнени€: 1 059
благодар€ за отговора, ћечта
ще го пробвам и аз за автоимунно забол€ване. Ќе е противопоказно, нали?
÷итирай
http://lechitel.bg/product.php?p=69
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 475
ћного съм доволна от —аменто. ѕреди около 8 години съществуваше само вариантът с “ќј, т.е. сега е подобрен. “огава още почнах да купувам на мама, ко€то страдаше от шипове и артрит. ќт болки не можеше да спи. «а лежането по болниците, където само € приспиваха с болкоуспоко€ващи, да не ви разказвам. ќще след първите 2 опаковки /2 месеца/ болките спр€ха. Ћекарите не и даваха да мъкне дори пазарски чанти, а сега се грижи за къщата и градинката си почти самосто€телно. Ќ€кога ми беше трудно да си го позвол€, защото още учех. —ега, слава Ѕогу, купувам и лекувам всичките си близки. Ќа мама като поддържащо лечение изпращам по 3 опаковки от 600 мг. на зима. ѕри€тел€т ми беше много болнав. ѕрез седмицата все се оплакваше, че се разбол€ва и всеки петък л€гаше "да се изпот€ва", че да му мине настинката. “рудно го убедих да пие —аменто, но сега го взима редовно в зимни€ период. ѕреди месец занесох 4 опаковки на част от фамили€та в ћадрид, че там продуктът и сравнително по-скъп. ѕреди н€колко години изпратих едно шишенце течно —аменто на сина на един от министрите в предишни€ кабинет. ћайка му на детето само не ни обеси, че сме искали да дрогираме детето. —лед това разбра, че учителката на детенцето и без друго вече ц€л месец дава по н€колко капки от продукта на хремавите деца от класа, престраши се и сега —аменто се използва редовно в т€хното семейство. —амо един кусур съм им открила - не лекуват безапетитие. «а всичко друго съм ги признала. √орещо ви го препоръчвам.
÷итирай

ћнени€: 486
 аква е цената на една опаковка и колко таблетки съдържа?
÷итирай

—офи€

јз купувам ампули от по 600 мг. за 41 лв. ¬ъв вестник "Ћечител" често пускат талони за 5% намаление, а по  оледа, месеца на билките /юни или юли/ и за н€кои други презници пускат по още 5 %. «нам, че има и опаковки от по 120 мг, какти и течно —аменто, но тук за цени не мога да ви помогна. ¬ъв вс€ка аптека "Ћечител" биха могли да ви дадат по-подробна информаци€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 415
Mо€та майка гледаше един 90 год. д€до в »тали€ с рак на простатата и ние пращахме
—јћ≈Ќ“ќ на таблетки от тук, защото там го н€маше. ƒ€дото имаше гол€мо подобрение въпреки  сериозната му възраст. ¬ъзвърна му се апетита и започна да става от леглото,
нещо което преди —јћ≈Ќ“ќ-то беше немислимо. — капките обаче ефекта не беше толкова добър, колкото с таблетките.
 ”спех на тво€та майка с лечението! Peace
÷итирай

—офи€

» аз констатирах този проблем при течното —аменто преди години, но не можах да му намер€ об€снение за себе си. “ака просто престанах да го ползвам.
÷итирай

ћнени€: 8 080
за автоимунно забол€ване става ли? или тогава не тр€бва да се повишава имунитета?
÷итирай

за автоимунно забол€ване става ли? или тогава не тр€бва да се повишава имунитета?
ѕри автоимунни забол€вани€ е добре да се използва имуномодулатор, а не имуностимулатори, защото при тези забол€вани€ имунната реакци€ е изострена. “акъв имуномодулатор е алоето.
÷итирай

ћнени€: 8 080
аха, благодар€ ти много
а малко извън темата, ама омега киселини могат ли да се пи€т при автоимунно забол€ване?
÷итирай

аха, благодар€ ти много
а малко извън темата, ама омега киселини могат ли да се пи€т при автоимунно забол€ване?
јми почти са задължителни, "гас€т" възпалени€та причинени от автоимунните забол€вани€. bouquet
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 207 отговора