Какво е мнението Ви за "Саменто"

  • 240 087
  • 207
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 410
Нямам опит със Саменто, но по принцип хранителните добавки помагат на организма да се бори с алергиите, тъй като укрепват имунната система. Така че няма причина да го спираш, според мен той само може да ви помогне

# 46
  • Мнения: 1 494
За мен не е приемливо да се приемат постоянно имуностимуланти. Съществуват и автоимунни заболявания.

# 47
  • Мнения: 3 830
Саменто е един от най-добрите медикаменти за подсилване на имунната защита.

Майка ми го приема, понеже е болна от рак на шийката на матката. Лекарите й го предписаха, защото от химиотерапиите организмът й е с отслабнали защитни сили. Имунната й защита не бива да е слаба, защото организмът й трябва да се бори срещу рака, а и става доста податлив на всякакви други заболявания.


Помага също и за псориазиса, от който страда майка ми. Откакто пие Саменто, язвички на псориазиса не са се появявали. Изчезнаха, когато започна да го пие и не са се появявали повече.

Хубаво е всеки човек да го приема като профилактика.

Няма да навреди, защото е на билкова основа.


За мен не е приемливо да се приемат постоянно имуностимуланти. Съществуват и автоимунни заболявания.

abigale, не вярвам да ти навреди. Майка ми също има автоимунни заболявания и след като пие Саменто, се чувства много по-добре.

Нямам опит със Саменто, но по принцип хранителните добавки помагат на организма да се бори с алергиите, тъй като укрепват имунната система. Така че няма причина да го спираш, според мен той само може да ви помогне

Правилно!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 311
Давах на дъщеря си през есенно -зимния период три месеца Саменто на капсули. Не видях някакъв положителен резултат. То всякакви болести, вируси  и  други екстри ни се лепяха като на магнит. Вярно, че есента тръгнахме и на градина и аз знаех, че няма да минем без болести, но  всичкото дето го изкарахме ми дойдоха малко в повече Много ми го бяха похвалили Саментото, но аз лично останах доста разочарована.

# 49
  • Мнения: 16
a samento vur6o li rabota za psoriazis?
nqkoi ima li info?

# 50
  • Мнения: 8
Давам Саменто на дъщеря ми, която е на 4,5 г. Тя е доста слабичка, но за моя радост не боледува често за този сезон сме на 0 с вирусите! Сигурна съм, че не е само в Саментото се крие отговора, а е комплексна причината, но аз продължавам.
За мен беше важен въпроса дали може да и давам Саменто сутрин при положение, че тя задължително пие мляко. И от Лечител ми отговориха, че няма проблем.  Пиша го, защото може и някоя друга майка да си задава подобен въпрос ако дава Саменто на детето си.

# 51
Някой чувал ли е че САМЕНТО НЕ СЕ доставя по някаква причина?Обиколих всички аптеки в Бургас и ми казаха че не се доставя в складовете от 1 месец.Възможно ли е по някаква причина да са го Забранили в Америка например защото вреди на нещо и за това да не го доставят??Кажете как е във вашите градове ,заинтересувайте се ако можете дали причината е саментото да има отрицателни реакции.
Искам и да питам: някой знае ли и ползвал ли Саменто при проблеми с ХРАНОПРОВОДА И СТОМАХА,ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА?Майка ми има болки и ме е страх да не би да й навреди и да стане по зле,знам ли саментото дали не дразни и дане би да се получат киселини??

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 21:53 от girl123

# 52
  • Мнения: 162
Започнах да давам течното Саменто на двете си деца преди около 2 седмици.Купих го от дрогерия Лечител в Ст.Загора.Не съм разбрала да има проблем с доставката.И двете ми деца са с алергичен ринит и всеки вирус им се лепи.Ще следя темата .

# 53
  • Мнения: 917
girl123 доколкото се сещам, преди имаше само в магазина на Лечител.
На уличката до Свободния /сега съда/. там провери ли?

# 54
  • Мнения: 372
Прощавайте за въпроса, но всъщност Саменто не е ли котешка стъпка в концентр. форма?

# 55
  • Мнения: 162
Мисля ,че котешкия накът съдържа две съставки ТОА и ПОА,които взаимно се изключват и намаляват имуностимулиращия ефект.Саментото   не съдържа ТОА ,което го прави по-ефективно срещу много болести.Надявам се и при нас да помогне.

# 56
  • Мнения: 372
благодаря за информацията. дано и при мен подейства за лечение на кисти, както и пъпки.

# 57
  • Мнения: 4 358
girl123 доколкото се сещам, преди имаше само в магазина на Лечител.
На уличката до Свободния /сега съда/. там провери ли?
Струва ми се, че тя по скоро пита дали няма проучвания за вредни съставки newsm78.Ако греша моля да ме извините.
Ако някой е чул, че го спират от производство да сподели Praynig И аз се интересувам.

# 58
  • Мнения: 37
Здравейте! Според мен саментото и котешкият нокът са едно и също нещо. Вкъщи ползваме Имуфлам или Неостат. Тук също не се съдържа ТОА. А мисля че всеки имуностимулант на база котешки нокът или саменто трябва да е пречистена и стандартизирана, все пак никак не са евтини.

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте!Синът ми е на 8 години и е с алергия към прах и акари.Знаете ли дали "Саменто" е съвместим с кортикостероиди и с противоалергични лекарства въобще?

Общи условия

Активация на акаунт