Какво е мнението Ви за "Саменто"

  • 240 101
  • 207
  •   1
Отговори
# 60
  • usa
  • Мнения: 2 113
След това разбра, че учителката на детенцето и без друго вече цял месец дава по няколко капки от продукта на хремавите деца от класа

как е възможно учителка да дава на учениците си какъвто и да било препарат без знанието на родителите им  Shocked??? а ако този препарат по някаква причина е противопоказен на някое дете? ако някое дете е алергично към елемент в него? ако блокира действието на животоспасяващо лекарство, което детето взема? абсолютно безотговорно според мен!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Преди няколко години давах Саменто на детето ми и не видях полза от него .Давах го редовно в продължение на 5-6 месеца,  но тя си боледуваше със същия интензитет както и преди да пие Саменто. Явно ипри него плацебо ефекта е основното лечение.

# 62
  • Мнения: 84
Давам и на двете си деца Саменто на капки.
Малкия да не казвам голяма дума тази година е добре;каката обаче вече втори път е на АБ в порядъка на два месеца newsm78

# 63
здравейте искам да попитам някой взимал ли е саменто за колит с растройство

# 64
  • Мнения: 162
Защо не зададете въпроса си директно до "Лечител"?От там ще получите най-компетентно мнение.

# 65
 Тези лекарства са бизнес за милиони , дори се търгуват от много безскрупулни хора а лечебното им действие е недоказано. Защо никой не е написал никъде - Да аз се излекувах от..защото вземах Саменто примерно. Саменто е типичния пример за такова лекарство.Страшно много пари се правят от тези лекарства и ми е чудно тези плащат ли си рекет , сигурно си плащат като нищо щом си продават.Тя цялата медицина е рекетьорска , а път тези с тези "продукти" дето хем са безвредни и хем са силни че даже и лекуват са егати безскрупулните бандити.Бабите и дядовците ви са живели по 70-80 години , обаче правете си сметката като се тъпчете с тези боклуци а и храната е пълна с химикали какво ще стане.Тези добавки така както са натурални са химия отвсякъде и не са никакви естественни продукти. Естественните продукти всеки ги знае , билките също. На естественните продукти и цените се знаят и могат да се сравняват а тези химии са пълна тъмнина.Колко ли са прозрачни откъм данъци тези лекарствени продукти ?

# 66
  • Мнения: 162
Menteta не искам да споря,но от както децата ми вземат Саменто не съм купувала антибиотик.Миналата година по това време малкия ми син пи 5 антибиотика за 2 месеца естествено предписани му от лекар.Нима антибиотиците не са химия?Или са по-евтини от Саменто?

# 67
  • Мнения: 1
Menteta защо говориш без дори малко да си проучил нещата? Има излязла книга за Саменто, в която има публикувани над 200 отзиви на излекувани. И Саменто не е лекарство, а хранителна добавка, имуномодулатор. В книгата е описано как действа и защо помага. И ако това със Саменто е бизнес за милиони, то бизнеса с куп други лекарства с много по-съмнителен характер вече е за милиарди. Така че ти избираш.

# 68
  • Нови Пазар
  • Мнения: 29
Момичета, някоя да  е давала Саменто  на малко дете на 1,6 месеца, което ходи на ясла? Изписа ни го нашата педиатърка за подсилване на имунитета. Какви са ви впечатленията от лекарството?

# 69
  • Нови Пазар
  • Мнения: 29
Здравейте.Мойта дъщеря е още малка, но вече започна да се разболява.Аз съм против антибиотиците и й давам само когато наистина има нужда и виждам, че без тях няма да се оправи.Досега не съм й давала нищо за имунната система, а искам вече да започна.Мислех да й давам Саностол, но за него ми казаха, че не е достатъчно ефикасен и няма голям ефект на него.Тогава попаднах на Саменто и реших да събера малко информация за него.Имам няколко въпросчета свързани със Саменто?
Разбрах, че може да се дава на деца, но ме интересува от каква възраст може да започне приема?И по каква схема трябва да се дава?
Една приятел. Пка ми го препоръча като имуностимулатор и каза, че бил много ефикасен.
Благодаря ви предварително!
 Здравей, на моето дете( на 1 .6 г) също му изписаха това лекарство за подсилване на имунитета, тъй като ходи и на ясла. Педиатърката ми каза, че с талон за намаление от в.Лечител правят голяма отстъпка при закупуването- някъде от порядъка на 10 лв. Пиша ти го за твоя информация. Аз лично още не съм го купила, още събирам информация и мнения  Grinning. Поздрави

# 70
  • Мнения: 217
Момичета помагайте !!! Praynig
Не мога да намеря във Варна "Саменто" на капки има го само на капсули ; но малкия няма да може да ги пие и ми беше по-удобно да му го давам на капки.
  bouquet

# 71
  • Мнения: 253
Здравейте, мъжа ми пиеше Саменто няколко месеца за киста в областта на опашната кост. В началото имаше подобрение, но към края ефекта беше обратен. Но един наш познат пък е много доволен от него точно за същия проблем.  newsm78

# 72
  • Мнения: 2
мога ли да ви попитам за Саменто дали е съвместимо с противогрипните ваксини  . newsm78 РЕШИх да давам на дъщеричката ми която е на 2г.и,7м.саменто но мисля че е добре и ваксина да сложим защото децката градина боледува много. Благодаря ви предварително за мненията ще следя темата  bouquet

# 73
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Спомням си когато сме давали на наша близка Саменто, пишеше на шишенцето от капсули кога не трябва да се дава ,при кои заболявания.Ако някой има в себе си опаковката нека напише ,защото в сайта им не пише- за противопоказанията!!!!!!

# 74
  • Мнения: 957
Сементо всъшност е билката котешки нокът за която се твърди че е лекува рак.

Общи условия

Активация на акаунт