Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Sofia

Дано не съм объркала, но такива спомени имам!

Да са ти живи и здрави красавиците! А на теб и таткото пожелавам много любов!!!!!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитирай

Plovdiv

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНЯ И НИКИ! МНОГО ДА РАДВАТ И СЛУШАТ МАМА И ТАТИ! ДА СА ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ИГРИВИ!  bouquet Hug
Цитирай

Честит първи рожден ден на Ваня и Николета! Да растат палави, умни, изобретателни и лъчезарни деца!

Aila, да са ти живи и здрави госпожиците и да ти носят само радост!

Цитирай

София

Мими, честит първи рожден ден на рожбичките ти  bouquet

Да са ти живи и здрави, още 100 рожденни дни да празнуват и от сърце им желая щастливо детство Hug
Цитирай

София

Честит първи рожден ден  на Ваня и Николета newsm59
Да са живи и здрави,за радост на цялото семейство
Цитирай

Кипър, Пафос

Честит 1-ви рожден ден на малките принцеси. Да растат усмихнати и щастливи! Весел празник! bdbaloni
Цитирай

Честит рожден ден на сладките госпожици! Нека растат здрави, послушни и винаги засмяни! За радост на мама и татко! Айла, бъдете много, много щастливи!
Цитирай

София

Честити ти рожденнички, Аила  Hug. Да са ти живи и здравим, да растат все така добрички, здрави и умни   bouquet.
Цитирай

София

Честит Рожден Ден на Ваня и Николета,да пораснат здрави и много щастливи,винаги така обичани от мама и тати  bouquet
Цитирай

София, Младост 4

Благодаря ви много за поздравленията  Smile
   Вчера за пръв път излизаха малките на ресторант и издържаха повече от някои гости  Wink Не очаквах, но така и не можах да ги приспя и останаха до края тоест 11 часа. Явно бяха повечко превъзбудени от сутрешното детско парти и след това ресторанта, но пък бяха сравнително кротки и не реваха.  Не ми се мисли като пораснат какво ме чака с тези дискотеки Smile
Цитирай

с малко закъснение честито на порасналите кукли и на мама Aila  Hug
Цитирай

Sofia

Ааааа, браво на вас! Веселячки!  Hug

Аз толкова се притеснявам от сега за Йоана, а ти с две мацки има да трепериш! 35 Аз се успокоявам, че сега ще й родя двама братя да я пазят! Very Happy
Цитирай

София, Младост 4

Знаете ли къде в София мога да ги заведа да им направят професионални хубави снимки за спомен. Бях виждала подобни на няколко мами тук от близнашкия?
Цитирай

В студията не се стараят особено...карат децата да седнат някъде една до друга и щракат няколко кадъра. Не винаги са сполучливи, често седят като истукани Rolling EyesАз лично предпочитам по-живите снимки, с настроение и без нагласяне. Ако имаш познат фотограф го вземи на една разходка с вас - резултата ще е в пъти по-добър  Laughing
Цитирай

BiGi

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ ХУБАВИЦИ!  newsm51

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора