Как реагира таткото на "новината"?

  • 3 563
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 421
Джиджа  аз тъкмо разказвах на едни дръги бъдещи мами,моя какво ми отговори като го попитах защо правим по-рядко секс - "Ами какво да хване Беба да ме ритне по корема патока ли?"    Joy  hahaha (съжалявам за вулгаризма  Blush

та и аз му виках,че нощем бебето го рита като си опра корема в гърба му.Казвам му "Ще ти забие нож в гърба тя,като вижда,че не и се радваш" 

Та ...може би си права - сладки са! Все пак мъжа ми никога не е знаел как да се държи с жените  Laughing  Laughing  не знам мен как ме излъга
 

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 238
Първия път много искахме бебе,правя аз теста и EFN,е казвам си голяма работа другия път и заминахме на почивка.Да обаче само ми зацапваше и не искаше да ми дойде както трябва,след 2 седмици милото вика "Защо не направим и другия тест(бяхме купили 2)",а аз "Ми няма начин да съм бременна,всеки момент ще ми дойде"Отидох все пак в банята направих го и седя и го гледам и  EFP ,аз само успях да извикам милото,а той  го погледна и полудя от радост,тръгнах за работа и той с мен,минаваме през аптеката,правя още един тест на работа и  EFP,викам го  и му го показвам а той не можеше да повярва.За жалост не беше успешна бременноста,та втория път той отвори капачето на теста и ми вика честито ще си имаме бебе,а аз рев,той ме успокои че този път всичко ще е наред и засега е така,живот и здраве ноември ще гушкаме бебче.

# 47
  • Мнения: 2 100
krasimira00, пожелавам ти го и аз!  Hug

ProstoAz, а да ти кажа...на нас първо ни бяха казали, че ще е момиче и двамата с таткото даже и име му измислихме, всичко добре...но няколко дни по късно ни казват, че е 100% момче и ние двамата шах и мат...аз най-много, защото се бях настроила за момиче вече...Е, тогава да ти кажа мъжа ми като си лягахме за сефте ме пита тоооооооооооолкова следко и нежно:"Добре ли си? Внимателно лягай!" и ме гледаше така угрижено и ме гушнаааа едно сладичко, лекичко, с толкова нежност...Никога няма да го забравя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Но не ме разбирай погрешно, това не значи, че се е зарадвал повече на момче или нещо подобно...

# 48
  • Мнения: 421
Ооо аз съм пък съм абсолютно сигурна,че нашия татко не се радва защото е момиче  Laughing  Ама кой го пита - такова си го е направил. Аз и аз исках момче,но сега след като със сигурност знам,че е момиче и съм много щастлива - пък той като си направи момче да му се радва  Laughing  Сега най-много ме ядосва като и каже "Нашта МОМА" леле.... побеснявам

# 49
  • Мнения: 2 100
Хаха, спокойно:) Ами как да се обръща към бебето? Моят мъж му вика "бебока" Simple Smile
А мъж ми понеже ми се кълне, че е станало случайно забременяването, аз му казах, че според статистиката, бебетата, които са станали случайно в повечето случаи са момичета, защото У хромозомите са по как да кажа..."неустойчиви"...та тъй като излезе, че е момче вече не му вярвам, че е станало тооолкова случайно  Joy

# 50
  • Мнения: 4 784
Показах му теста без да очаква, разплака се от щастие и ме гушна  Simple Smile

# 51
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Точно на рождения ми ден, преди да тръгнем за ресторанта. Той беше много щастлив, а аз доста объркана. Имахме двоен повод за празник  Laughing Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 421
Джиджа  ами викаме и Беба,ама да използва малко повече умалително от сорта на "УУУу на Тати Принцесата" или "Ла-Ла на Тати звездичката"   Laughing  А той само тая МОМА знае.А иначе от мига в който му казах все викаше,че искал момиче - и аз го бъзикам "Ето ти на,кой каквото си го търси си го намира"    Но ние искаме много деца,така,че Simple Smile дано ги размешаме,че на всички да ни е угодено

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 15:31 от ProstoAz

# 53
  • Мнения: 2 005
Изчаках доста дни -закъснението  и чак тогава си направих тест newsm78Ами честно казано от 6г. да чакаш дете ще ви кажа , че излязох по без гащи от банята и така му се хвърлих на врата , че той щеше да препадне от щастие  Joy Joy JoyПросто беше неописуемо Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 125
А моят хубосник като му казах и в първия момент се разочарова, че много бързо било станало бебето, а на него му харесвало бебеправенето  fight
Много ми стана криво, такова едно безотговорно изказване  smile3518
Е, после се зарадва и сега е много щастлив, а аз съм мнооого паникьосана и той ми дава кураж  spoko

# 55
  • Мнения: 1 195
Ще ме уморите от смях Simple Smile

Ние правихме  опити за бебо от месец и половина и като първия път ми дойде той хипер много се разочарова и се си мрънкаше че стреля с "халосни патрони" и доста се беше депресирал.Аз му обяснявам че е нормално да не стане от първия път но той си знае неговото.
 На следващия месец обаче ми закъсня.....аз си викам сигурно е от времето а той се перчи че е станал номера. И така две седмици аз си чакам да дойде ама никои.......... Купих си тест - отрицарелен, купих втори - отрицателен. Вече доста притеснена отивам на лекар а той ами нищо н мога да кажа много е рано изчакай още седмица и пак пробвай. Ама как да чакам. Прибирам се от работа и купих тест правя го но съм на 100% убедена че е отрицателен и веднага дръпнах предпазителя да видя какво става. А то веднага 2 чертички. Щях да припадна Звъня му на работа и уж исках да му го кажа по някакъв специален начин да го запомни пък аз си глътнах граматиката и му викам "мило теста е с две чертички" а той " и това какво значи" а аз че ще ставаш татко Simple Smile
 А той като се развика че си знаел че не стрелял с халосни (пуста гордост) и колегите му се зачудили какво му става Simple Smile  Crazy
После се прибра с един красив букет и орт тогава се държи все едно съм от порцелан Simple Smile
Ама по интересното е как съобщихме на повечето ни приятели
Simple Smile
имах доста време и на повечето им спрях дъха Simple Smile Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 419
При нас, таткото беше наясно, че съм бременна, доста преди мен.
По скоро се забавляваше с момента, когато аз науча новината.

И при нас беше така  Laughing

# 57
  • Мнения: 33
Nashata princesa, beshe jelana. Parviat mesec v koito napravihme seriozen opit i se polu4i. Samo 4e...sedmica predi o4akvania mi cikal tatkoto zamina za USA. Sled kato mi zakasnia s 5 dni, reshih da si napravia test, do tozi moment ne mi beshe zakasniavalo s pove4e ot dva dni. Kakto se doseshtate 4erti4kite biaha dve. Saobshtih na tatkoto po tel. Kazah mu "Bubi shte si imame bebe" a toi "Kak go reshi". A az ve4e dori na lekar biah hodila. Obiasnih mu i toi kaza samo 4e se radva i zatvori tel. Obadi se niakolko 4asa po kasno i ve4e naistina beshe shtastliv ot novinata.  Varna se kogato az biah v 6 mesec s dosta goliamo korem4e i beshe shtastliv 4e useshta kak bebka go poritva otvatre. Ami tova e nashata slu4ka sas saobshtavaneto na golimata novina.

# 58
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не бяхме планували бебе,за това като стана грешка пих Постинор и уж всичко беше наред!Всичко беше нормално докато един ден не започна да ме боли зверски кръста и аз реших да отида на лекар.прегледа ме човека и ми честити най-любезно,но ми каза,че трябва да взимам хапчета,не било хубаво хем да съм бременна хем да ми идва.Отначало си помислих,че има някаква грешка,все пак бях пила Постинор и всичко с идването всеки месец беше на ред,но се оказа,че много често се случвало да се забременява с този вид хапчета.Мъжа ми беше точно толкова шокиран колкото и аз и изобщо не знаехме как да реагираме.Когато се поуспокоихме,доиде истинската еуфория.

# 59
  • Мнения: 490
Нашата случка е от 14.02.:таткото правеше сутрешното кафе, а аз си направих теста/по принцип ми е закъснявало, но този път подозрението беше не за бебе, а мислих че съм болна/като видях 2те черти не повярвах на очите си...Отидох с лентичката при него и му казах най-простовато "Абе, според теб това 2 черти ли са?", а той "Ами-виж ква е бледа втората" и така млъкнахме за около 20 мин, допихме си кафето и в един миг и двамата осъзнахме важната новина. На свой ред таткото изпростя и вика:" Леле, сега какво ще правим, на лекар ли да ходим..., къде ще гледаме детето?" Joy След като и двамата заминахме на работа и се чувахме през целия ден, до вечерта осъзнахме чудото и се радвахме на най-щастливия Св.Валентин.

Това е нашата история.

Общи условия

Активация на акаунт