ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ КОЗМЕТИКА VICHY?

  • 20 903
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
МОМИЧЕТА,ЧУВАМ ПРОТИВОРЕЧИВИ ОТЗИВИ ЗА VICHY,КАЖЕТЕ ВИЕ ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ И ВЪОБЩЕ СЪБИРАМ ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ.СТАВА ВЪПРОС ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА-ИЗМИВАЩ ГЕЛ И КРЕМОВЕ-ДНЕВЕН И НОЩЕН.
АКО СТЕ ДОВОЛНИ-МОЛЯ ВИ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ.

# 1
  • Мнения: 27 524
Много съм доволна, да, основно техните кремове ползвам.

# 2
  • Мнения: 2 199
Roll on на Vichy си взех , имаше много положителни мнения за него , но аз съм разочарована за съжаление  #2gunfire

# 3
  • Русе
  • Мнения: 511
От абсолютно всичките им продукти съм много доволна!!!! Peace

# 4
  • Мнения: 4 053
От абсолютно всичките им продукти съм много доволна!!!! Peace

също  Peace

# 5
  • BG
  • Мнения: 390
От абсолютно всичките им продукти съм много доволна!!!! Peace

също  Peace
и аз

# 6
  • Мнения: 27 524
Продуктите им за коса са доста скъпи, но честно казано от тях голям ефект не намерих. Иначе всичко за кожата е на много добро ниво.

# 7
  • Мнения: 153
ползвах крема им против стрии, един месец тайно от мъжа ми кътах пари защото той щеше да припадне че давам толкова пари за ТАКАВА ДРЕБИЛИЯ, и на края-НИЩО!!! Добре че не му казах #2gunfire

# 8
  • Мнения: 27 524

Не знам дали знаеш, но срещу стриите лек няма. Има леко действащи препарати, но и най-скъпият и уж перфектен такъв няма ефект.
Стриите и появата им е до тип кожа и спасение няма, ако си предразположена към такива.
И малко инфо - стрии след 30 почти никога не излизат  Peace

# 9
  • Мнения: 5 622
Кремове съм ползвала основно. Доволна бях.

# 10
  • Мнения: 3 830
Козметиката на Виши е супер! Много съм доволна от всичко, което съм ползвала   Party

# 11
  • Мнения: 17 407
Доволна съм от всичко, което съм ползвала.

# 12
  • Мнения: 1 951
Ползвала съм няколко крема за лице, много съм доволна, а мъжа ми е много доволен от шампоана. Обаче аз си ги купувам в чужбина, в България и аз съм чувала лоши отзиви.

# 13
  • Мнения: 2 309
Да,перфектни са продуктите...

# 14
  • Мнения: 33
Незнам дали има разлика между продуктите произведени в България и в чужбина,но аз лично от OLIGO 25 -за смесена кожа,не съм доволна(купих го тук).Мисля,че малко се преувеличават ефектите на тази марка.Но все пак всичко е индивидуално.

# 15
  • Мнения: 6 713
ДОВОЛНА СЪМ  Grinning

Единствено от крема за лице Oligo 25 не бях доволна, но тогава ползвах зеления, а за моята кожа май че розовия е бил по-подходящ  Crossing Arms

Всичко е доста индивидулно в крайна сметка  Peace Успех при избора  Peace

# 16
  • Мнения: 1 685
                                                          newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 17
  • Мнения: 178
Много са добри в грижата за кожата. Peace В момента ползвам ФДТ и съм много доволна!

# 18
  • Мнения: 1 424
Козметиката на Виши е супер! Много съм доволна от всичко, което съм ползвала   Party
И аз така  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Получих алергия  от един крем на Виши  Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 26
При мен няколко продукта на Виши нямаха никакъв ефект.Аз съм с кожа мазна в Т-зоната,но и ми се появиха леки бръчици покрай очите и една покрай устата, на 30 съм.В аптеката ми препоръчаха Миокин околоочен и Миокин крем за лице,защото премахването на бръчиците ми е приоритет - никаква работа не свършиха, при това бръчките са от скоро. Physio 5.5 - хидратиращо мляко за тяло също не ми допада - като го размазвам по тялото става на едни топчета,не е особено приятно,а и не забелязвам някаква промяна в кожата ми. Имам и почистващ лосион Calming Cleansing Solution за лице и очи- и той не ми хареса,уж е без измиване,а стои лепкав на лицето. Минах за малко на Avene,опъпчих се от един крем за лице,стоеше ми мазен на лицето и сега реших да продължа опитите с Ла Рош - дотук съм купила само крем за околоочния контур Active C и това май е най-доброто от всичко дотук.

# 21
  • Мнения: 865
ползвам само зелената ролка.иначе съм пробвала почти всички продукти,съответстващи на кожата ми-стават Thinking

# 22
  • Мнения: 125
Аз ползвам стик против изпотяване на VICHY и съм доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 2 849
И аз съм доволна .Стик за против изпотяване е разкошен .

# 24
  • София
  • Мнения: 35 919
Винаги съм била доволна от Виши, но мисля че ако си над 30-33 ти трябва нещо по-добро.
За класа си е супер козметика. Харесвах и бялата козметика и продуктите за коса и тяло.

# 25
  • Мнения: 6 390
да, много съм доволна, и кремове, и млека, и гелове за всекидневно чистене ползвам, мисля че са супер

# 26
  • Мнения: 3 456
Нищо особено според мен, но пък и нищо лошо не мога да кажа, така че по-скоро съм доволна.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 10:55 от lorka barborka

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Докато бях бременна ползвах кремчето срещу стрии - една не ми излезе  Laughing то може и заради типа кожа да е, но е факт.

Зелената ролка против изпотяване и кремчето със 7 - дневно действие също са супер.

От измиващия гел и пилинга съм мнооооого доволна - зелените, от серията Нормадерм. Също и от нощното кремче. Но пък от крема за лице /от същата серия/ ми излязоха гадни пъпки  ooooh!
 

# 28
  • Мнения: 1 288
общо взето съм доволна. от OLIGO бях много доволна преди години. наскоро пак си взех същия крем и не ми действа така добре като първия път.

# 29
  • Мнения: 211
Да от всичко , което сьм ползвала сьм доволна. А най-хубавото, което сьм ползвала е едно стикче за очи подобно на рол он , но малко , което разхлажда и увлажнява и е много удобно за чантичката:)

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Единственото, което ползвам от тази марка и то години вече е балсама за устни (само зимата).

# 31
Аз съм доволна от серията NormaDerma. Особено от ексфолиращия гел за измиване.

# 32
  • Мнения: 2 197
Доволна съм от всичко с изключение на деодорантите им. За 13 лева можеха да са поне малко трайни. Другите им неща са супер.

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Да.Доволна съм.
Ползвала съм един антицелулитен гел-който ми премахна целия целулит и стика им за очи.

# 35
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
аз лично от OLIGO 25 -за смесена кожа,не съм доволна(купих го тук).Мисля,че малко се преувеличават ефектите на тази марка.Но все пак всичко е индивидуално.
и аз така, олиго-25 не ми хареса  Naughty , но пък термал-с-мат ми допадна  Flutter
в момента ползвам ролка на виши(зелена капачка) и термална почистваща маска и съм доволна . Имах тоник и лосион за почистване на грим - не бяха нищо особено, от класа на лореал Thinking

# 36
  • Мнения: 664
Не съм доволна, много посредствена козметика - ползвала съм олиго25, Миокин, шампоан против пърхут и този за мазна коса, превантивния лосион срещу  стрии, плажно мляко...За същите или малко повече пари може да се купи по-качествена козметика.

# 37
  • Мнения: 1 986
 Аз съм доволна PeaceПолзвам най-вече кремовете-за лице,очи и измиваща пяна Peace
 От рол-он-а не бях доволна Confused

# 38
  • Мнения: 790
Доволна съм от стика против изпотяване без аромат.
Също така от ампулите против косопад - невероятен ефект имаха на моята коса.

# 39
a kakvo shte kajete za krema protiv strii niakoi polzval li go e?

# 40
  • Мнения: 1 101
Ползвах шампоан на Vichy преди време, но никак не останах доволна.

# 41
  • Мнения: 1 267
зимата ползвах NORMA DERM ( крем за смесен и мазен тип кожа) -  и дневен и нощтен. не забелязах да има ни най-малко заличаване на белезите, нито пък намаляване на образуването на черни точки, каквото всъщност е предназначението на този крем. май е попрехвалена марката. 

# 42
  • Мнения: 917
Не съм  Sad

# 43
  • Мнения: 10 758
Почти всичко съм ползвала на Виши.Много съм доволна Peace

# 44
  • Канада
  • Мнения: 494
Като цяло -да,но и аз не съм доволна от зеления олиго 25-станах цялата в пъпки Rolling Eyes,както и от крема им за около очите.Ама твърде е възможно да не съм улучила подходящите за мен!

# 45
  • Мнения: 228
Ползвам  фон дю тен техен и съм доволна.От почистващите средства също, кремове не съм ползвала Simple Smile

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 179
В момента ползвам измиващия гел, лосиона и крема от серията Norma Derm. Доволна съм, омазняването на кожата ми видимо намаля. Ползвам също дегримьора за очи и ми харесва.

# 47
  • Мнения: 449
зимата ползвах NORMA DERM ( крем за смесен и мазен тип кожа) -  и дневен и нощен. не забелязах да има ни най-малко заличаване на белезите, нито пък намаляване на образуването на черни точки, каквото всъщност е предназначението на този крем. май е попрехвалена марката. 
Peace

# 48
  • Мнения: 6 617
Ползвала съм почистващото мляко 3в1 и маски -доволна съм.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 302
Никак не съм доволна... използвала съм предимно козметика за лице!
Единствения им продукт който ми харесва е ролона със зелената капачка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт