ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ КОЗМЕТИКА VICHY?

  • 20 913
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Единственото, което ползвам от тази марка и то години вече е балсама за устни (само зимата).

# 31
Аз съм доволна от серията NormaDerma. Особено от ексфолиращия гел за измиване.

# 32
  • Мнения: 2 197
Доволна съм от всичко с изключение на деодорантите им. За 13 лева можеха да са поне малко трайни. Другите им неща са супер.

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Да.Доволна съм.
Ползвала съм един антицелулитен гел-който ми премахна целия целулит и стика им за очи.

# 35
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
аз лично от OLIGO 25 -за смесена кожа,не съм доволна(купих го тук).Мисля,че малко се преувеличават ефектите на тази марка.Но все пак всичко е индивидуално.
и аз така, олиго-25 не ми хареса  Naughty , но пък термал-с-мат ми допадна  Flutter
в момента ползвам ролка на виши(зелена капачка) и термална почистваща маска и съм доволна . Имах тоник и лосион за почистване на грим - не бяха нищо особено, от класа на лореал Thinking

# 36
  • Мнения: 664
Не съм доволна, много посредствена козметика - ползвала съм олиго25, Миокин, шампоан против пърхут и този за мазна коса, превантивния лосион срещу  стрии, плажно мляко...За същите или малко повече пари може да се купи по-качествена козметика.

# 37
  • Мнения: 1 986
 Аз съм доволна PeaceПолзвам най-вече кремовете-за лице,очи и измиваща пяна Peace
 От рол-он-а не бях доволна Confused

# 38
  • Мнения: 790
Доволна съм от стика против изпотяване без аромат.
Също така от ампулите против косопад - невероятен ефект имаха на моята коса.

# 39
a kakvo shte kajete za krema protiv strii niakoi polzval li go e?

# 40
  • Мнения: 1 101
Ползвах шампоан на Vichy преди време, но никак не останах доволна.

# 41
  • Мнения: 1 267
зимата ползвах NORMA DERM ( крем за смесен и мазен тип кожа) -  и дневен и нощтен. не забелязах да има ни най-малко заличаване на белезите, нито пък намаляване на образуването на черни точки, каквото всъщност е предназначението на този крем. май е попрехвалена марката. 

# 42
  • Мнения: 917
Не съм  Sad

# 43
  • Мнения: 10 758
Почти всичко съм ползвала на Виши.Много съм доволна Peace

# 44
  • Канада
  • Мнения: 494
Като цяло -да,но и аз не съм доволна от зеления олиго 25-станах цялата в пъпки Rolling Eyes,както и от крема им за около очите.Ама твърде е възможно да не съм улучила подходящите за мен!

Общи условия

Активация на акаунт