Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

DE

някой има ли опит с такава мивка? До колко са здрави и устойчиви на драскане?
ето произволен линк:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=3&i=14&c=11
Цитирай

София

Няма по-готино нещо. Не се драскат, не задържат мръсотия, не дрънчи водата от мивката, изглеждат много елегантно, поддържат се лесно .... ох, не мога да се сетя за друго предимство. Имам такава и съм страшно благодарна на този, който ми я постави в кухнята.
Но, както всичко на този свят, имат свои заместители, от друг материал, които изглеждат по абсолютно същия начин и имат същите качества. И такава имам и не намирам разлика. А цената е направо смешна за разлика от посочените от теб.
Цитирай

DE

Мерси за мнението. А какъв е този материал - заместител, който има същите качества, но е по- евтин?
Цитирай

София

Някаква пластмасова смесица, не знам точното название, но ако наистина се интересуваш, мога да приложа по-подробна информация, но утре, защото вълшебното тефтерче с хитринки е там.
Цитирай

София

Страхотни са, вече никога няма да си сложа метална мивка Smile
Тези пластмасовите не ги харесвам. Докарват го само на цвят...отблизо изглеждат доста...извинявам се, но...евтини Rolling Eyes
Цитирай

DE

Бихте ли ме насочили откъде да си взема композитна мивка? 5 - 600лв ли им е цената?
Цитирай

Цената на тези от линка който си посочила е толкова горе-долу.
Има и български от полимермрамор (100-200лв са), и гръцки съм виждала, които се водят полимербетон, и те не са много скъпи.
Цитирай

Виж тук: http://www.vrv.dir.bg/products-1.html
Цитирай

В най - голямото село

Аз имам от тези на "ВРВ Дизайн"-ООД гр. Пловдив, вече 3 години я ползваме, много съм доволна. Цената и беше около 200 лв.
Цитирай

София

Аз си взех от гръцките, защото българските са едни такива лъскави и гладки, като обикновена пластмаса стоят. А гръцката е леко зърниста, имитира много успешно гранитогрес /тъй като имам и мивка от естествен материал, мноооого скъпа, търсех точно такъв ефект/. Гръцките са малко по-скъпи от българските, но мисля, че качеството им е доста по-добро.
Цитирай

Пловдив

baibibi , откъде могат да се  намерят такива гръцки мивки?
Цитирай

София

http://www.comfort.bg/bg/public/clients_940_215.html пробвай с този линк. Нямат сайт, май нямат и представителство в Пловдив /виждам, че си от там/, но се обади на телефоните и искай по-подробна информация. Моята е единичното кръгло корито, поръчах си черно, и струваше 150 лв.
Цитирай

София

Бихте ли ме насочили откъде да си взема композитна мивка? 5 - 600лв ли им е цената?
Нашата е от Евролукс, дълбока, квадратна, с отцедник отстрани, струваше около 300 лв., с отстъпката и по-малко даже.
Цитирай

Пловдив

http://www.comfort.bg/bg/public/clients_940_215.html пробвай с този линк. Нямат сайт, май нямат и представителство в Пловдив /виждам, че си от там/, но се обади на телефоните и искай по-подробна информация. Моята е единичното кръгло корито, поръчах си черно, и струваше 150 лв.

Много ти благодаря   bouquet
Цитирай

В полите на Витоша

baibibi, днес ти ми спести 200 лв.!  Hug
Вместо да си купувам обикновена мивка от алпака, ъглова, с две корита за 500 и кусур лв. на Евролукс, тъй като такава ми трябва, аз ще си купя от гръцките, в цвят по мой избор, за 300 лв.

Какво пиеш или ядеш? Мисля, че за 200 лв. може добра почерпка да се спретне. cheers
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора