Моля ви дайте ми сьвет как да постьпя?

  • 519
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Дьщеря ми е на МиломилНА2  но започна да го отказва взех й оризова и ябьлкова каша  и слагах по 1/2льжички няколко дни вьршеше работа.Педиатьрката предложи да я захраня .На мен не ми се искаше но какво да направя нали нещо трябваше да яде не исках да сменям млякото защото преди да направи 1м. смени 4млека #Crazyзаради здравословни проблеми.Започнах с пюре от тиква на Хип видимо й харесва но проблема е че подава езиче напред и успява само малко да избута навьтре при което след известно време се изнервя и спира да отваря устичка.Моля ви не ща да сменям млякото от всички други само това ядеше и пюрето ли да сложа в млякото що ли?  Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Не е готово детето още, за това бута с езиче. Чети тук: http://karmene.greatnow.com/gotovo.html

Това касае и бебчетата на АМ

# 2
  • Мнения: 27 524
Рано й е за захранване. Спри с опитите и започни пак като направи 6 месеца. Репликата - все нещо трябва да яде е грешна, яде мляко и до 6 месеца това е предостатъчно  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 593
Не тя не бута с езиче а отваря устичка и го изплезва напред просто после като го прибира не успява да превьрти по- голямо количество назад че да го гльтне. ivonska благодаря за линка отивам да чета.Блонди тя не иска никакво мляко пробвахме и с др. хипоалергенни млека а и аз и педито сме за захранване след 6м. ама в чудо се видяхме.

# 4
  • Мнения: 27 524
Много деца така избутват без да искат с езичетата. Май е свързано с физиологията на устата и челюстите. Решението е едно - много малка лъжичка, на върха гребваш пюрето, след това като я пъхаш в устичката го правиш като е максимално надолу и напред, остъргваш в горната челюст бързо и вадиш. Дано да ме разбра, не очаквай от нея да зяпне и тогава да пъхаш. Като й писне, спираш и след известно време пак. По-начесто и така. На моя позната детето е така и вече е на 2 годинки и все са си така  Tired, голяма досада е за нея, но няма избор. Може би и при вас е така.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Опитай млечната напитка на Нестле Алете за 4+ в картонени кутийки от по 250 мл. Съдържат 90% мляко. Моето бебе ги пие настървено. Търси по големите магазини или при вносителя: http://www.nn-bg.com/bg/contact_us.html

# 6
  • Мнения: 27 524
Опитай млечната напитка на Нестле Алете за 4+ в картонени кутийки от по 250 мл.

Детето е на ХА млека  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Тенкс Блонди разбрах те иначе тя проявява интерес кьм нашата храна и примлясква даже.На няколко пьти случайно или не незнам топва прьсчета в пюрето и след това го облизва много настьрвено.  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Опитай млечната напитка на Нестле Алете за 4+ в картонени кутийки от по 250 мл.

Детето е на ХА млека  Peace

 smile3555

Общи условия

Активация на акаунт