Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2007, 23:04 ч.

За цигарите въпрос?

• 3 479
  • 78
  •   1
Отговори
  • София
Толкова съм учудена, пуших през цялата бременност, не кърмих защото пушех, страстна пушачка съм ( пуша по 2 кутии на ден от 22 години), но избягвам да пуша при детето, но днес отидох при моя позната, която не е толкова страстна коминка като мен, а тя спокойно си пушеше при бебето си ( на 2 месеца).
В къщи се пуши, не пушим само там където детето спи, иначе се случва да си дръпна като тя е при мен, та въпроса ми е, от каква възраст на децата си пропушихте при тях?

# 1
  • София
не пушим вкъщи. само по изключение и само в кухнята. изключението е гости. освен, че е вредно за децата.. аз не понасям да ми смърди къщата на цигари. много я мразя тая миризма на застоял тУтУн Sick

п.п. и двамата пушим, под кутия на ден не падаме.

# 2
  • София
И аз не я понасям тази миризма, Sick особено като се събудя сутрин и там където е пушено отворя...смрадддд, а хем проветрявам по цяла нощ Thinking

# 3
  • София
ами да, от съботното гости и в неделя смърдеше.  Sick и ароматизатори не помагат.

# 4
Още един комин като теб съм и аз.
Защо се обвиняваш и тормозиш?
Живея живот, който на мен ми харесва.
Пуша където мисля, че е добре за мен и не вреди на децата.
Само си помисли какъв въздух дишаме, ние и нашите деца,
пълен с отровен дим по страшен и от ТуТуНеВия.
Не си тормози главичката с това, кое е добро за децата и кое не е добро?
Света не е това, което мислим, а което е в него!
Пием, пеем, пушим ! Wink

# 5
И двамата с мъжа ми сме пушачи. Но с появата не детето пушим на терасата.

# 6
  • София
Аз при децата никога не пуша, но .... те непрекъснато се навъртат край мен. Постоянно проветрявам - зиме, лете... Само при страшен студ и при адска жега не отварям прозорците и затова и тогава не пуша вкъщи. В стите им, естествено, не влизам с цигара. В нашата спалня - също. Но не съм забелязала в хола ми да мирише различно, нито мъжът ми е забелязал /той е непушач, така че би трябвало да има по-развито обоняние за тази смрад/.

# 7
 Бубе, извинявай, но не разбирам на какво се чудиш и активното пушене по време на бременност и активното пушене пред малко дете, са едно и също нещо, ти самата казваш, че го правите, но в друга стая и че не си кърмила заради този си навик. Наистина ли не можеш да разбереш жената, за която говориш, аз лично не виждам разлика.
 Вкъщи, когато има деца е по-добре да не се пуши, ако се прави е тъпо да се мери пушенето кога и как.

# 8
Така свикнах да не се пуши вкъщи, че едва ли някога пак ще направя компромис, харесва ми да мирише на чисто, да няма и помен от цигари  Rolling Eyes

Та по темата- никога  Simple Smile

# 9
  • Sofia
По времето когато бяхме пушачи, само в кухнята или на терасата пушехме PeaceОт години вече у дома не се пуши и ми е неприятно като кажа, че не се пуши да ми закадят Close после косата и дрехите ми смърдят Sick
Буболина, страстта ти към цигарите ли е единствената причина да не кърмиш Thinking

# 10
Откак сме непушачи с мъжа ми се влюбих в мириса на чистотата WinkСега с нищо не мога да я заменя...А преди с цигарите сме излизали на терасата и понякога сме пушили в кухнята,но при децата сме избягвали да стига цигарен дим.

пп.....Моля не намесвайте пак кърменето тук!

# 11
  • New Zealand
И двамата със съпруга ми сме пуша4и. Аз - не особено сериозна, но той е страстен пуша4.
Откак забременях, та до ден днешен, у нас никъде не се пуши.
Дори и да имаме гости пак не се пуви.
Много ни е хубаво така.
Пушим си на вън, в двора.
Студ, мраз, пек или дъжд - само там.

# 12
  • София
Отказах ги, когато реших да забременявам с първото си дете. До тогава пушех по 3 кутии на ден. И двамата със съпругът ми ги отказахме заедно. Иначе сигурно щеше да ми бъде трудно. Сега изобщо не ми липсват.

# 13
  • sofia
Само аз пуша в къщи и то не малко.Пуша пред детето,в къщи също Wink
Докато бях бременна съшо пушех(е,доста рядко,но пафках),до към 6ия му месец на терасата или под абсорбатора,но от тогава не се съобразявам къде пуша.Е,в детската и спалните  не разбира се Twisted Evil

# 14
Аз не мога да разбера въпроса. Тормози те това, че все още пазиш донякъде детето ли. Ми щом си го опушвала като бременна.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт