малко по-подробно за SHISEIDO

  • 10 178
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 556
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.В ТЪРСЕНЕ НА ИДЕАЛНАТА КОЗМЕТИКА,НАПОСЛЕДЪК ПОСТОЯННО СЕ РОВЯ ВЪВ ФОРУМИ И САЙТОВЕ И МНОГО ЧЕСТО СРЕЩАМ ТОВА ИМЕ-SHISEIDO.МОЛЯ ВИ,ДАЙТЕ МИ ПОВЕЧЕ ИНФО ЗА ТАЗИ КОЗМЕТИКА.КЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ НАМЕРИ ВЪВ ВАРНА.ВПЕЧАТЛЕНИЯ-ПОЛОЖИТЕЛНИ И ОТРИЦАТЕЛНИ.ЦЕНИ...И ИЗОБЩО ВСИЧКО,КОЕТО МОЖЕТЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА НЕЯ  bouquet   П.С.  КОЖАТА МИ Е МНООООГО ЧУСТВИТЕЛНА.НАПРАВИХ АЛЕРГИЯ ДОРИ КЪМ СЕРИЯТА НА АВЕН ЗА ТРЕРИРАНЕ НА КОЖИ ,НАПРАВИЛИ АЛЕРГИЯ КЪМ ДРУГИ ПРОДУКТИ smile3511ПОВЯРВАЙТЕ МИ,КОШМАРНО Е.СЕГА СЕ МАЖА С КЛОРАН ЗА БЕБЕТА И СЪМ ЗАКРЕПИЛА ПОЛОЖЕНИЕТО,НО ИСКАМ НЕЩО,СЪОТВЕТСТВАЩО НА ГОДИНИТЕ СИ Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 13 512
В България козметика на Шисейдо не се внася. Това  е Японска марка, от ценовия клас на Ести. За сухи кожи имат много добра грижа.  Аз съм ползвала само почистващи продукти, тъй като съм с мазна  и проблемн кожа , а на тях силата им не е там.Има ги в Ягодката, ако знаеш какво т трябва, можеш да си ги поръчаш от там.

# 2
  • Мнения: 556
monda,в друг форум момичета си пишеха,че ги купуват от магазин,но беше във софия.почти съм сигурна,че и тук във варна съм виждала някъде тяхна реклама,но не мога да се сетя.ти от ягодка ли поръчваш.не съм влизала там.това някакъв онлайн магазин ли е.български,или какъв...ако е чужд сигурно доставката струва ....не ми се мисли.можеш ли нещо по-подробно да ми напишеш newsm78не ми е много ясно

# 3
  • Мнения: 13 512
monda,в друг форум момичета си пишеха,че ги купуват от магазин,но беше във софия.почти съм сигурна,че и тук във варна съм виждала някъде тяхна реклама,но не мога да се сетя.ти от ягодка ли поръчваш.не съм влизала там.това някакъв онлайн магазин ли е.български,или какъв...ако е чужд сигурно доставката струва ....не ми се мисли.можеш ли нещо по-подробно да ми напишеш newsm78не ми е много ясно
във Варна няма със сигурност или поне не от официален вносител. Ягодкта е онлайн магазин в Хонг Конг и доставката е безплатна.  Има теми в Красива мама за това как става доставката и как се поръчва.
виж в
www.fema-bg.com
Разяснение за поръчката от Ягодка

# 4
  • Мнения: 556
monda,аз пак те безпокоя ,но дали по някакъв начин могат да се поръчат и тестери от ягодка.все пак козметиката е скъпичка до колкото разбрах smile3525

# 5
  • Мнения: 2 617
Ползвала съм крема им за ръце. Доволна съм.

# 6
  • Мнения: 13 512
monda,аз пак те безпокоя ,но дали по някакъв начин могат да се поръчат и тестери от ягодка.все пак козметиката е скъпичка до колкото разбрах smile3525
не,няма тестери в Ягодка

# 7
  • Мнения: 211
Почти 100% съм сигурна, че не съм виждала в България. В чужбина ми е правило впечатление, че са малко по-скъпи от Диор например. Пробвала съм тестери, но за тези цени не са ме впечатлявали. За този клас бих ти преопръчала Джувена (любимата ми)или нещо по популярно-Биодърм, Диор, Естии, Клиник....А щом имаш алергия може да пробваш Авен или Ла рош Позей, имат много хипоалергенни серии и тестери по аптеките в изобилие.

# 8
  • Мнения: 2 936
dezire_s  е написала че е направила алергия от крем на Авен!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Монда е права - в БГ няма официално представитвлство на Шисейдо. Ако пьтувате в 4ужбина може да си закупите от магазините по летищата тази козметика. Ползвах техен ФДТ и сьм о4арована. Освен това имат много хубави измиващи средства и такива за сваляне на макияж /особенно за разгримиране на о4и/   

# 10
  • Мнения: X
За този клас бих ти преопръчала Джувена (любимата ми)
Само да вметна - JUVЕNA са швейцарска марка.
Произнася се на немски и е Ювена (както JADE  е - Яде) Peace Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 956
Това наистина е страшна козметика, но в Бг няма официално представителство. Дори да я намериш някъде (нали споменаха, че уж се продавала в някакъв магазин в Сф), вероятно е прекупувана от фри шопове и изобщо от чужбина. Вероятността да е съхранявана правилно намалява, следователно може да се ръснеш тлъста сума(понеже не е ефтина) и да си купиш де факто кожни проблеми.
Аз съм ползвала един хидратиращ серум. От Лондон ми го донесоха - склонна съм да давам много пари само за най-необходимото и най-качественото. Е - серумът беше страхотен, отгоре мацах Клиник, Виши, каквото имам, но ефектът беше поразяващ. Но в момента имам други харчове и козметиката ми е последна дупка на кавала. Т.е. намери познати да ти донесат от чужбина и се приготво финансово и психически, понеже качествената козметика е бетер наркотик.
А Авен не знам защо го спрягат като толкова хубава козметика - какви обриви съм имала от тях  ooooh!! Дори Регал не ми е причинявал такива.

# 12
  • Мнения: 556
zizi top,останах с впечатление,че ще се наложи да се преориентирам,защото явно в бг няма шисейдо.може да потърся ювена.ти тази козметика ли използваш.можеш ли да ми дадеш повече информация.имат ли серия за чуствителна кожа.ох,непременно ще трябва да си намеря тестери,защото с тази моята кожа.....другият вариант е цял живот да се мажа с бебешки кремове newsm45

# 13
  • Мнения: 556
сега видях отговора на p-r-o-l-e-t.и аз това разправям.не искам дори да ви обяснявам какво се случи с лицето ми след няколко дена мазане с авен.а него си го взех защото направих реакция към рок...изобщо жива да ме оплачеш.още не мога да си оправя лицето.мислех също да рискувам и с козметиката на доктор рено,но още отлагам.лекувам раните с клоран,пък да видим до къде ще я докарам.имам добро предчуствие и за козметиката на клиник,но вече толкова ме е страх да рискувам

# 14
  • Мнения: X
zizi top,останах с впечатление,че ще се наложи да се преориентирам,защото явно в бг няма шисейдо.може да потърся ювена.
тук - инфо за продуктите.
Не съм използвала Peace

# 15
  • Мнения: 3 388
Аз имам един парфюм на shiseido, бях си купила и техен фон дъо тен. Не са лоши, но чак пък нещо невероятно  Thinking ... не мисля!

# 16
  • Мнения: 13 512
Парфюми се внасят в България, но козметика- не.Аз също не мисля, че окзметиката им е нещо изключително..

# 17
  • Мнения: 558
аз имах тестер за околоочен контур на shiseido и май ми се появиха фини бръчици..добре, че беше тестер- за портфейла ми и  #2gunfire,че изобщо го пробвах..сега ползвам на avene Ystheal+ и съм доволна..

# 18
  • Мнения: 3 634
Много са хубави, аз си купих комплект от Франция...но много скъпо, бе!   Whistling

# 19
  • Мнения: 13 512
Много са хубави, аз си купих комплект от Франция...но много скъпо, бе!   Whistling
кое е хубаво? какво си купи?

# 20
  • Мнения: 3 634
Душ-гел, лосион за тяло и серум за лице. Да търся ли линк?

# 21
  • Мнения: 13 512
Душ-гел, лосион за тяло и серум за лице. Да търся ли линк?
ами защотоо  почти всеки душ гел и лосион за тяло могат да са хубави. Кажи за серума за лице- кой е , какво прави, с какъв  крем отгоре  го полваш...само него ли на Шисейдо...

# 22
  • Мнения: 3 634
http://www.shiseido.co.jp/e/e0001sts/html/product_4.htm

Ето това за нормална/суха кожа. Май "серум" не е точната дума.

http://www.shiseido.co.jp/e/e0001sts/html/product_2.htm

Измивах си лицето с това и после "серума". Казвам го в минало време защото го ползвах пролетта. Но трябва да кажа, че кожата на лицето ми не е изобщо капризна и трудно мога да отбележа поразителен ефект за който и да е продукт.

# 23
  • Мнения: 556
момичета,благодаря ви за отговорите и съветите.аз продължавам да търся информация.препоръчват също горещо продуктите на ив роше YVES ROCHER.И тях ще потърся.има много положителни отзиви за тази козметика.може пък да ми хареса.дано да имат тестери

# 24
  • София
  • Мнения: 38 202
Използвала съм фон дьо тен на шисейдо, а една приятелка крем за лице и бяхме доволни. Но наистина е доста скъпо.
Ако наистина ти се дават толкова пари, виж на Клиник или другите неща по козметиките в МОЛовете.
Ив Роше не ми харесва.

# 25
  • Мнения: 2 617
Ив Роше е различен клас козметика от shiseido

# 26
  • Мнения: 556
да,разбира се,че е различен клас козметика.спор няма..но това не я прави по-лоша.преди години след тежка алергична реакция лицето ми се оправи от крем на шелер,който струваше 5 лв.за какво говорим изобщо.така че опитът ми е доказал,че цената не е гарант за качество,и че и по-евтината козметика може да е хубава.дилянка,защо не ти хареса ив роше.направи алергична реакция,или просто не постигна желаният резултат

# 27
  • Мнения: 2 617
Разбира се, аз съм привърженик на Ив Роше, например  Peace

# 28
  • Мнения: 556
tsuqumi,ти какво си ползвала на ив роше.знам,че измествам темата,но все пак говорим за козметика Rolling Eyesще се радвам ,ако споделяте впечатления и от тази марка  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 617
За съжаление, тук не мога да намеря техен магазин, докато в София бях редовен клиент и ми пращаха каталога им. Но не съм ползвала бялата им козметика, а червила, шампоани (с къна), парфюми (за подарък, който да не е скъп, но достатъчно ефектен) и душ гелове.   bouquet
Пробвай с нещо по-дребно и виж дали ти понася.

# 30
  • Мнения: 1 941
dezire_s , ако наистина си се обринала от Авен не рискувай с Ив Роше Naughty. Не си заслужава просто, козметиката наистина е много нисък клас. Не казвам че е лоша, но определено не е правена за хора с твоя тип кожа! Ако Клоран бебе ти понася добре - тогава продължавай да си го ползваш. АЗ на твое място не бих си купила каквато и да е козметика без съвет на специалист...

Общи условия

Активация на акаунт