Похвалвам една боя за коса

  • 150 145
  • 186
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 468
И аз се интересувам от боята.Някой знае ли в Стара Загора дали я продават?

# 166
  • Мнения: 0
mnogo vi blagodaria,predi 3 godini polzvax boia za kosa maiandra mislia4e beshe frenska ot togava tarsia no ne moga da ia nameria,dori nikoi ne 4uval ne neia,dneska slu4aino vliazox v internet i vidiax vash komentar.jeveia v burgas no niamam predstava kade triabva da ia kupuvam.nai mnogo mi xaresa,4e izobshto ne gori kosata,nito mirishe na boia a za cviat niamam dumi tolkova mi xaresva

# 167
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,мили дами...много ви моля кажете ми от къде мога да си поръчам тази боя Маяндра,да разгледам каталог?

# 168
  • Мнения: 19 482
Маяндра се продава в София в магазинчето на Алабин срещу служебния вход на Съдебната палата.

# 169
  • София
  • Мнения: 234
Може да се намери и в аптеки Ремедиум на ул.Шишман, Сф.
Аз преди години ползвах само нея, но след няколко последователни разочарования я смених.
Струва ми се че окислителите им не са автентичните, и като цяло русото им жълтее сериозно  ooooh!

# 170
  • Мнения: 1 525
Аз защо не мога да видя какъв е цвета  newsm78

# 171
  • Мнения: 33
аз проверих за боята на красна поляна нямаше я, не са я били внасяли от 1 год.

# 172
  • Мнения: 0
Незнам колко е добра,но аз си купих една такава,но била Италианска.Косата ми не се боядиса изобщо,а другото което е,че от толкова бои ,които съм ползвала само от тази ми опада толкова коса,че аз самата се ужасих

# 173
  • Мнения: 0
iskam da popitam za tazi boq maiandra- nqkoi boqdisval li se e s 4ervenite tonove? i ......... kade moga da q namerq v Blagoevgrad?  Thinking Thinking Thinking

# 174
  • Мнения: 718
Не открих по-нова тема за боята Маяндра/Maiandra Rolling Eyes
Известно време беше изчезнала, да споделя за новата й формула, която е отскоро на пазара - перфектни цветове (боядисвам се в кестеняво и държа да нямам червеникав оттенък), щадяща косата и мирише доста по-приятно от старата Peace

# 175
  • Мнения: 1
различава ли се с нещо опаковката от тази на старата боя (старата формула) ? и аз съм си купила една, предстои да я ползвам след около 2 седмици. опаковката е бяло-червена, пише номера и как се казва самия цвят, но той не е показан.

# 176
  • Мнения: 718
И опаковката е нова - розово-лилава.

# 177
  • Мнения: 68
Някой ползвал ли е цвят от гамата преливащи цветове от боята Маяндра?

# 178
  • Мнения: 2
Здравейте, къде във Варна може да се намери боята?

# 179
  • Мнения: 68
В София боята Маяндра я има в аптеки Ремедиум.

Общи условия

Активация на акаунт