Похвалвам една боя за коса

  • 150 139
  • 186
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Днес вече за втори път ползвах марката боя за коса MAIANDRA и искам да споделя колко съм очарована. Grinning
Цветовете са едно към едно с тези от каталога. За пръв път ми се случва да си направя пепеляворуса коса от раз, чак не е за вярване! Rolling Eyes
Миналия път се намазах  с very light ash blonde. Стана много хубаво, пепеляво русо, но малко прекалено светло за моя вкус и днес (месец и нещо по-късно) си взех light ash blonde, което е страхотно също, а е и точно каквото го исках - тъмно русо, пелеляво. Разкош!  Flutter
Досега винаги съм провала някакви шир-потреби бои и бях хипер, ама хипер недоволна, никога не ставаше това, което се надявах, русото винаги жълтееше, абе пълен кошмар...  ooooh!
Боята се води професионална, френска е, не е скъпа и си заслужава отвсякъде!
Не можех да не споделя!  Mr. Green

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мммм... супер!
И аз издирвам от доста време боя, с която да си направя перфектния тъмнорус и пепеляв цвят!
А откъде я купи? Цена?
И още един въпрос се сещам сега - твоят естествен цвят какъв е? Защото моят е кестеняв, нито тъмно, нито светло, та се чудя дали ако пробвам с тази боя, веднага ще ми хване...  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 253
Браво!
Сега ако споделиш откъде си я купила ще бъде супер Simple Smile
Понеже и аз се боядисвам русо да попитам - какъв е основния цвят на косата ти, за да добия представа за това колко е силна и дали е подходяща за мен. Моята коса е нещо между тъмно русо (лешник) и светло кестеняво.

# 3
  • Мнения: 67
А дали е толкова добра, че да изруси тъмна коса от раз  Mr. Green   Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 797
Заинтригува ме. А може ли снимка?

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ще пробвам след малко да направя снимка.
Косата ми е кестенява общо взето, лутам се между средно пепеляво русо и тъмнокестенява (с помощта на бои за коса).
Преди да я боядисам с това много светлото, ми беше кестенява, но небоядисвана от доста време, с доста поизраснали корени (които не контрастираха много, защото старата боя беше с близък до естествения ми цвят). Бях си направила и кичури (изсветлени просто), за дасе уеднакви после цвета по дължина... Та така...
Тогава ми предложиха ми по-силен окислител, отколкото указания в каталога, за да съм сигурна, че ще стане достатъчно руса, но си взех в края на кроищата препоръчания и стана много добре, без следа от жълтеникаво.
Ако искате да се изсветлите от раз, и то - доста, може би с една идея по-силен окислител ще стане идеално.
Боята е 10 лв, заедно с окислителя, който е отделно от боята, но влиза в тази цена (отделно казвам, защото можеш да си вземеш различен процент).
Аз си я купих от една парфюмерия на пазара "Красно село", където продават доста бои за коса, вкл. и професионални. Предполагам, че и на други места, където продават професионални бои, ще я има.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 213
Да, но в Бургас едва ли ще я има. А така искам пепеляво, пепеляво...

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ето пускам две снимки, които направих сега. Едната е без светкавица, другата със, за да придобиете по-ясна представа, че поначало на снимка излиза малко по-златисто, заради отблясъците... 

http://home-and-garden.webshots.com/photo/2514004100054147987iPOPHy
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2930714980054147987RZnNCU

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да, но в Бургас едва ли ще я има. А така искам пепеляво, пепеляво...

Мдаааа! Някой, ако знае къде в Бургас я продават, да сподели!

Зъхи, много добре е станало!   bouquet

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Питайте и по фризьорските салони, продавачката каза, че я ползват доста фризьорки.
Всъщност, предполагам, че и останалите професионални бои са също толкова добри, просто за пръв път ползвах такъв тип боя и останах изумена от огромната разлика с другите, които са си за домашна употреба. 

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз не съм доволна от много от професионалните бои, боядисвала съм се сама с такива, както и фризьор ме е правил, но не се получава точно това, което искам. Все още търся моята боя!  Peace
Извинявам се за тъпия въпрос, но как точно се прозинася марката, за да знам как да попитам като я търся?

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не съм руса, обаче цветът ти ми харесва!

# 12
  • Мнения: 259
Да и аз съм с тази боя Маяндра!!! И аз съм така доволна! Само че аз си взех малко по тъмен нюанс. Мисля че на български беше тъмно пепеляво рус! Стана страхотно и много време ми се задържа! Аз си я купих за 10.50 от спирката на метрото на Вардар, по посока на 3 та градска болница има една парфюмерия. Там ми я препопъчаха. Цвета ми стана нещо като лешниково пепеляво  newsm78. Страхотно! А и тя е по голяма разфасовка и се равнява почти на две от обикновенните бои!

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами не знам как точно се произнася - Майандра, да речем...  Blush Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 496
Цветът е супер!!!Червените цветове,ако има де,хубави ли са?

Общи условия

Активация на акаунт