Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр. Пловдив

Момичета, помагайте....защото голямо чудене пада
Който е ходил по тези острови нека сподели впечатления, макар че аз колкото повече чета толкова по-трудно ми става да реша кой от двата маршрута да избера  Very Happy
Идеята е за почивка на някой от гръцките острови в края на август и началото на септември. Но като казвам почивка нямам предвид all inclusiv оферта в един хотел, а по-скоро пътуване и разглеждане, съчетани с плаж на различни места.
Цитирай

софия

лично мнение - корфу ти е напълно достатъчен.
ако ще пътувате и искате да събирате впечатления може да тръгнете с кошницата още от континента - по пътя натам ви е вероя, янина също е интересна...
Цитирай

гр. Пловдив

Аз каква голяма кошница съм приготвила да знаете ... но или малко мами са ходили по тези места или си пазят усърдно спомените и не искат да споделят  action068
Цитирай

София, Манастирски ливади

Ние ходихме на Корфу, но екскурзията беше съчтана с континентална Гърция и само о-в Корфу.Острова е чудесен, има много неща за разглеждане, има доста и да се види, най-красиявит им курорт се казва Палеокастрица - само хотелчета и малки плажове - красиво е!Но аз бих избрала Крит-Санторини.За мен Санторини е най-красивият гръцки остров, а о-в Крит има много средновековна история. Незнам нищо, обаче, за Кефалония-Закинтос и за да не те подведа изчакай още мнения.
Все пак съм на мнение, че каквото и да избереш ще бъде една прекрасна почивка с много впечатления и хубави емоции.
Цитирай

Канада

Аз съм била само на о.Кефалония от всички изброени.Той е най големия из между така наречените Йонииски острови.Бях преди 4 години там в края на юни и началото на юли.Хотела ни беше в гр.Аргостоли,но доста пообиколихме.Останах очарована от видяното-много екзотична природа,голяма красота.Ние бяхме много хубава компания и.....изкарването беше незабравимо,така че може и да съм малко пристрастна,но.....определено има какво да се види.Острова е с доста планини и пътищата се вият из скалите,а долу се разкриват страхотни гледки на плажове и морето.Естествено има навсякъде маслинови дървета,малки (и по големи) спретнати къщурки боядисани в бяло и синьо,с много цветя(предимно червени),ооооооох-размечтах се чак!!! EmbarassedХодихме на един страхотен плаж-по късно четох за него в едно списание,че е един от най красивите плажове в света,ходихме в една пещера,пълна с вода и влизахме с лодка вътре,а водата една кристално чиста-всичко се виждаше.Та това са мойте хаотични спомени Embarassed
Но...мисля,че която и дестинация да избереш,все ще останеш доволна!!!Желая ти една приказна почивка PeaceИ....снимчици после Wink
Ей за този плаж говорех,мисля че се казваше Митрос newsm78

« Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 23:00 от dany_ip »
Цитирай

софия

след като прочетох на тасос мандолината на капитан корели може би догодина ще се отправя към кефалония...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.