Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

здравейте...мн искам ако е хубаво времето ,когато моето бебе се роди почти веднага да го изведа на разходка поне за 30 мин,дали може да му стане нещо,защото никoй от роднините не ме подкрепя за това.майки с опит ,кога сте извели зимните си бебета навън?

------------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 16:16 от Доня Туфиня »
Цитирай

София

Хихи, ето една развълнувана отрано мама Smile) Аз лично нямах абсолютно никакви сили и желание да го извеждам веднага- исках да си почивам. Синът ми е декември, първите дни само спяхме и се кърмихме с часове. Проблем няма да го иведеш, стига да е топло и да не духа вятър, естествено с подходящо облекло и количка.
Цитирай

мн благодаря!то естествено зависи и от бебето и от времето,но ако случайно мн ми се доизлиза се чудех дали няма нещо да му стане.аз мн бързам с всичко, че отсега искам да си купя количка,ама не ми дават #2gunfire

--------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 16:17 от Доня Туфиня »
Цитирай

София

Нищо няма да му стане, не се притеснявай. Внимавай само да не го срещаш с много хора първите дни и да не е "грипозно" времето.
Цитирай

София

Според мен не бива да си правиш ескперименти с новородено бебе!  Naughty До преди дни то е било на най-топлото, уютно и защитено място и изведнъж - ти искаш да го шокираш от първия ден, и то през февруари... Кому е нужно това?  newsm78 Изчакай 10-тина дни и постепенно започни да го показваш - първо за 5-10 мин. на балкона, за да свикне с въздуха навън, после - за 30 мин. и така...
Цитирай

Страхотно значи сега само ще си го чакам бебето да видим дали ще се спогодим с него 35
Цитирай

София

Според мен не бива да си правиш ескперименти с новородено бебе!  Naughty До преди дни то е било на най-топлото, уютно и защитено място и изведнъж - ти искаш да го шокираш от първия ден, и то през февруари... Кому е нужно това?  newsm78 Изчакай 10-тина дни и постепенно започни да го показваш - първо за 5-10 мин. на балкона, за да свикне с въздуха навън, после - за 30 мин. и така...

И аз мисля, че това ще баде най-доброто за твоето бебче.

П.С. Моля те пиши на български!
Цитирай

АЗ едва ли точно веднага ще го изведа.все пак,когато бебето се появи ще е различно.За сега само си фантазирам Very Happy
Цитирай

София

АЗ едва ли точно веднага ще го изведа.все пак,когато бебето се появи ще е различно.За сега само си фантазирам Very Happy

ъхъ, разбирам Smile
Цитирай

Bapнa

Моето бебе е февруарско - изведох го на 20-я му ден, но беше над 15 градуса - така ми каза и педиатърката - ако е над 15 градуса няма проблем да го извеждаш за 30-40 минути. Ако времето не е хубаво, съветвам те да не си правиш експерименти  Peace Пък и сега е доста рано да мислиш за това - виждам, че си пуснала няколко теми - малко ми е странно - когато аз бях бременна се интересувах само от самата бременност и бебо ми се виждаше далечно бъдеще. Хубаво е, че планираш и проучваш отрано и ти пожелавам успех и лека бременност   bouquet
Цитирай

Толбухин

marty24 както мислиш и да раждаш със секцио първите 20-30 дни надали да ти се излиза на вън.
Цитирай

В подножието на планината

Моят бебок е роден през февруари,изведох го навън след около 20 дена, в началото за кратко, постепенно увеличавах времето на престоя.Но март 2007 беше невероятно топъл месец.
Цитирай

София

Моето е...почти февруарско- 31.01.2007г. Изведох го на 20 дни май беше, а може и ден- два по- късно да е било. Зимата обаче беше доста мека, имай и това предвид. Родих със секцио и доста преди да изведа бебо излизах навън да подишам въздух. Леко бременеене и спокойно!
Цитирай

Far away from here...

marty24 както мислиш и да раждаш със секцио първите 20-30 дни надали да ти се излиза на вън.

Какво общо има секциото с излизането навън? newsm78 Ако всичко е наред,не виждам причини да не го прави,още повече 20-30 дни.Казвам го,защото и аз съм раждала със секцио.
А иначе,по въпроса за разходките на бебето,напълно подкрепям Jane1.Ивайло се роди през април,първо го изкарвах на терасата за няколко минутки и постепенно увеличавах времето,с количката излязохме около 20-тия ден.
Успех и лека бременност!  bouquet
Цитирай

Моят син е роден в началото на март.Още  на 10-ия ден започнахме да го изкарваме за 5-10 минути на терасата,когато беше слънчево. На 16-ият ден бяхме вече навън - естествено подходящо облечени. Е,все пак зависи от времето - ако е много студено,аз лично не бих бързала. Колкото до секциото - мисля,че няма да ти е проблем. Аз родих със секцио и на втория ден вече почти нямах болки.
Желая ти лека бременност и здраво бебче.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора