Цена на "Гонал Ф"

  • 20 189
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте! Моля, момичета стимулирани за IVF с "Гонал Ф" да ми пишат относно цената, която са платили за стимулацията и с какви дози? Предварително Ви благодаря. Пожелавам на всички успех, които са започнали процедурата Инвитро.

# 1
  • Мнения: 1 950
Neli Kostadinova , дозите са различни в различните случаи. Твоята ще е индивидуално за теб. Зависи от това как ще реагираш.
Първото ми ИКСИ беше с 19 Гонала и 26 Меногона. За цената не помня.
Успех ти пожелавам  bouquet

# 2
  • Мнения: 141
За БГ не знам.

При мене в аптеките варира от 48 до 50 долара за една бройка (75IU), ако е голяма разфасовка с повече дози, струва малко по-евтино. В интернет също е по-евтино, но носи и съответния риск.
Докторът ми категорично отказа лекарства, произведени в Европа. Сигурно е имало инциденти.
Дозите са строго индивидуални.
Цената на всички лекарства: няколко хиляди долара.
Затова не ме питай как се чувствам. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 75
Благодаря ви за информацията. Аз започнах с по 225 IU сутрин и вечер. Малко ме е страх, но имам доверие в лекарите.

# 4
  • Мнения: 141
Няма защо да те е страх. Единствено ще те гледат по-внимателно за хиперстимулация.
Ако реагираш добре, ще ти намалят дозите впоследствие, за да не стават грешки.
От тебе се очаква да си положително настроена: почиваш си и от време на време им пееш "Растете, растете, фоликулчета, големи да пораснете..." Simple Smile
Успех!

# 5
  • Мнения: 7 716
Нели, дозата е индивидуална според реакцията ти.
Успех ти желая и късмет. Laughing

# 6
  • Мнения: 769
Май месец Гонал-а го платих 90 или 95 лв (75IU).
Наистина никой не може да ти каже колко и какви дози ще ти стигнат. Всяка жена реагира индивидуално.

Стимулацията ми беше с 12 Пурегона, 4 Гонала, 10 Меногона.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 11:37 от BinPin

# 7
  • Мнения: 38
Аз бях стимулирана с 20 Гонал-а и 19 Меногона.ИКСИ-то ми беше през Март тази година и съм платила по около 80лв. за инжекция Гонал и около 20лв. за Меногон

# 8
  • Мнения: 902
Цената на Гонал 75 в аптеките е около 95 лв. Обикновено това лекарство се ползва първите 5-6 дни от стимулацията, а после се включва рекомбинантен препарат за по-добро зреене на фоликулите.
225 е нормална доза за начало. След преглед може да се коригира.
Не мисли сега за цената, друго е по-важно.
Късмет и положителни резултати.

# 9
  • Мнения: 4 302
Имах ампули гонал 75 единици,  от програмата на НЗОК, но не ми достигнаха пет ампули. Доплатих ги. Цената беше или 54 или 57 лв, нещо такова. Меногона е около 20.

# 10
  • Мнения: 7 716
Вера, да не си  се объркала? Откъде толкова евтини?

# 11
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Откъде толкова евтини?
По принцип в Турция Гонал Ф 75 IU струваше  толкова преди няколко месеца, сега вече не съм сигурна.

# 12
  • Мнения: 7 716
А, от Турция - да. Помислих, че в Бг.

# 13
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Всъщност на *vera не знам от къде са.

# 14
  • Мнения: 4 302
Тц, не съм се объркала.
5 ампули гонал и 26 меногона, струваха общо 800 лв. Това бяха лекарствата, които доплатих в Надежда. Просто от касата не ми стигнаха ампулите за моята зверска стимулация.
В Зачатие имаше скоро тема и скоро правилите стимулация казаха подобни цифри.

Общи условия

Активация на акаунт