Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 220 отговора

Варна

Тъй като днес научих, че продуктите на Арт Деко се предлаагат и онлайн в България, предлагам да споделяме тук впечатления от тях.
ТУК
 Аз например съм много доволна от спрея за бързо  съхнене на лак, стика за интензивна грижа, базата за сенки/не я виждам в сайта / , а сега виждам и базата за червило, която ще си поръчам и ще споделя мнение.
Цитирай

София

Чела съм много добри отзиви за тези продукти, но лично аз съм пробвала само този лак за нокти:

Не съм доволна - четката е невероятно удобна, има хубави цветове, но е адски нетраен. Първия ден е добре, втория вече започва да се бели Twisted Evil
Цитирай

Имам основа за сенки - хубава е и основа за червило.Монда, не е нищо особено.Вече не я и ползвам така си стои. Прави ми червилото някак си сухо и като напукано, а като сложа отгоре гланц, става мазало.Не бих си я купила пак Peace
Цитирай

Варна

навремето имах един топ за устни- като лак, но без блясък. Много лютеше,но и работа вършеше..това значи няма да е полезно. Мерси .
Също така и сенките са хубави- мнооооого цветове, които се продават поединично и се прдреждат в красиви  кутийки по избор- пак на Арт Деко.
Цитирай

Да имам сенки - те също са хубави,харесват ми.Обаче все не си взимам кутии и така са разхвърляни из несесера ми.Настава някакъв ад,когато реша да ползвам някой цвят и винаги последен го намирам. Crazy Crazy
Цитирай
Аз съм доволна от всички продукти на АртДеко, които съм ползвала.Имам доста техни неща.Сенките им са божествени, никои други нямат такъв блясък.Имам поне 10 и съм си ги наредила в  метална кутийка от моливи на моя син - сенките са с магнит на дъното и се захващат добре. Кръци може да пробваш!

Имат едни течни червила, които като ги сложиш на устните издържат доста време / дори и на сватбата ми / и на всичкото отгоре червилото има и невероятен гланц.Само, че не мога да Ви кажа как точно се казваха, имаше нещо "меджик" в името.
Цитирай

А парфюмите им оригинални ли са?  newsm78
Цитирай

Доволна съм от водоустойчивия молив за очи и сенките дизайнер - супер дълготрайни и много хубави цветове.
Цитирай

Варна

А парфюмите им оригинални ли са?  newsm78
на парфюми маркет ли? Не знам, не съм поръчвала. В Ягодката са по-евтини, какво ще се занимаваш с тях?!
Цитирай

купувала съм АртДеко от Бонжур - сенки и основа за сенки - много ми харесват
Цитирай

София

Аз ползвам сенки и лак на Арт Деко. Лакът не е кой знае какво - предпочитам си ОРI.
Но сенките наистина са много качествени, с много цветове - и пастелни и с блясък, а и разфасовките много ми допадат. Не трябва заради един цвят, който си харесаш да купуваш палитра от 2,3,4 цвята или пък да имаш 5-6 кутийки с единични сенки-купуваш каквото ти трябва и слагаш в кутийката Laughing
Купувам ги от едно магазинче в квартала, не съм пробвала в Интернет.
А - и руж имам-също е добър.
Цитирай

Габрово

Монда, казваш, че си доволна от спрея за бързо съхнене на лака. Можеш ли да ми кажеш колко е голям, понеже от картинката няма как да разбера, а не видях да пише в описанието му. В смисъл, звучи доста удобно за употреба, но ако е малко количество, примерно за пет или десет пъти само, не би било никак изгодно.
Цитирай

BG

Изключително доволна съм от сенките. Невероятни са!Най- хубавите, които съм ползвала!
Цитирай

Варна

Монда, казваш, че си доволна от спрея за бързо съхнене на лака. Можеш ли да ми кажеш колко е голям, понеже от картинката няма как да разбера, а не видях да пише в описанието му. В смисъл, звучи доста удобно за употреба, но ако е малко количество, примерно за пет или десет пъти само, не би било никак изгодно.
ами около 1 педя е флакона..не е при мен и не мога да ти кажа с то1ност, но е за мнооого пъти.
Цитирай

София

Базата за сенки е страхотна.
Имам и прахообразна пудра.Също е хубава.
Сенките не са нищо особено за мен.А и много лесно ми се натрошват....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 220 отговора