Анкета за морето и още нещо

  • 1 764
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 959
И за мен 4- тата опция. Не бих си развалила ваканцията с притеснения за теглото или тялото си, още повече че винаги се стремя да поддържам постоянни кг и да не се отклонявам много от установеният си режим на хранене и упр- я.

# 31
  • Мнения: 1 339
ако имах възможност да ида на море веднага хващам пътя и не ме интересува дали съм 55 или 68 кг.
Естествено по-комфортно и спокойно бих се чувствала ако съм 55, но и иначе бих се насладила на почивката Simple Smile  Няма да се гръмвам я  Naughty

# 32
  • Мнения: 1 101
Последна опция.

# 33
  • Мнения: 152
в тинейджърските си години много напълнях и добих големи комплекси заради това!! Sad Embarassed
лишавала съм се от доста неща като все съм си казвала че ще ги правя когато отслабна....трябваше да мине доста време за да разбера че не трябва да отлагам всичко за "времето когато ще съм слаба"!!!
сега съжалявам че съм се отказвала от тези неща заради килограмите #2gunfire....дори и от море Embarassed....
вече съм на принципа...които не ме харесва да не ме гледа Naughty #Crazy...така че както ти казват всички тук стягай куфарите и бягай на морето най-важни са хубавите спомени....а излишните килца един ден ще са само спомен!!!!

Общи условия

Активация на акаунт