Какво ви е мнението за Д-р Илиева от поликлиника Вита?

  • 679
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте! Аз съм в началото на бременността и все още се чудя къде да ме следят през бременността и къде да раждам. Две познати ми споменаха за Д-р Илиева от Вита, че са доволни от нея, но на мен това не ми стига. Затова ще ви помоля ако имате някакво мнение за нея да ми кажете.

# 1
  • Мнения: 2 663
Става ли дума за клиника "Вита" -не, благодаря!Следях там бременността си до онзи ден , но категорично реших, че няма да раждам там.За самата лекарка не мога да кажа нищо.

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 22:33 от konstans

# 2
  • Мнения: 4 555
Имаме Simple Smile
Изключително хубаво ми е мнението, по-добра, любезна и разбрана докторка не съм виждала. Още не съм раждала, но съм решила да е при нея.

Нищо не ти пречи да идеш на един преглед и да си прецениш сама, но според мен няма начин да не останеш доволна.

# 3
  • Мнения: 153
Аз ходя на ЖК при д-р Илева във "Вита" и засега съм много доволна от нея. Винаги е спокойна, усмихната, намира време и енергия да ми отговори на всичките въпроси, които ми се въртят из главата и ми вдъхва доверие (а това за мен е много важно). Сегасъм в 5 месец и много ми се ще живот и здраве да родя при нея.

Уго и аз те съветвам да отидеш на един преглед при нея и да решиш сама дали ти допада като лекар и като човек. Успех!

Констанс а ти защо се отказа от "Вита"?

# 4
  • Мнения: 140
Аз ходя в Вита при д-р Кълвачева и сам сташно доволна , сега съм в 9 месец и смятам да раждам при нея.Попринцип се насочих в Вита защото всички са страшно любезни и отзивчиви винаги.Една приателка беше ходила при Илиева и също остана много доволна, но аз си избрах Кълвачева след като прочетох на всички д-ри в Вита автобиографиите и се  насочих към Кълвачева, защото е завършила в Санкт Петербург и има след това няколко години специализация в Хамбург мисля че беше и в момента е личен генеколог на всички жени от Американското посолство и въобще заради всички тези неща прецених за себе си да се запиша при нея.Пък и като се обадих по телефона да си запиша час в парвя момент тя ми каза че има свободни часове чак след месец и половина и аз не очаквах такъв отговор и запецнах на телефона а тя много загрижено ме попита за какво става въпрос  и след като казах , че е за потвърждаване за бременност ми каза да отида на другия ден.И вече и след като се видяхме и на живо реших окончателно (тя просто е от хората които ти вдъхват спокоствие и увереност) поне на мен така ми деиства, но наистина по-добре отиди на един профилактичен преглед да се срещнеш с Илиева или друга която си избереш и после ще решиш, защото поне аз смятам че е важно как се чустваш с лекуващия си лекар още повече ако решиш и тои да те изражда(а и мисля , че е по-добре този които ти е следил бременноста да те изражда).Успех. Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 672
Имаме Simple Smile
Изключително хубаво ми е мнението, по-добра, любезна и разбрана докторка не съм виждала. Още не съм раждала, но съм решила да е при нея.

Нищо не ти пречи да идеш на един преглед и да си прецениш сама, но според мен няма начин да не останеш доволна.

100% за! Страхотна е, невероятна е! Прави всичко възможно аз да съм спокойна че бебчето е здраво и добре!

Общи условия

Активация на акаунт