Детето ми е зодия "Близнаци"

  • 18 233
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 914
Дидка КОДЖАБАШЕВА
аз чак сега се светнах, че Мишлето е близне, да го нацелуваш от нас , ама и малкият да не забравиш Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 256
  • Мнения: 2 722
Въпрос към майките на попорастнали близнаци /не бебоци/:
Прави ли ви впечатление, че с течение на времето се очертава тенденцията да се проявяват максимум два-три близнака на седмица, а не е такова лашкане като в началото.
Като че ли има някаква тенденция към укротяване на близнаците, та да мога да ги преброя  hahaha

# 257
  • Мнения: 1 102
Е аз не мога много да се оплача, положението по-овладяемо.
 Нас ни пиши  към укротилитее се.

# 258
  • Мнения: 2 722
murvet77, ти ме успокои.
Значи имало светлина в тунела.
Всъщност аз нямам нищо против да имам буйно, диво и щастливо дете, просто на моменти се притеснявам дали самия той не се чувства разкъсан от емоциите, които го дърпат на двете страни.
А ината ако се получи овладяването може да стане една много добра черта на характера - амбиция.

# 259
  • Мнения: 1 102
murvet77, ти ме успокои.
Значи имало светлина в тунела.
Всъщност аз нямам нищо против да имам буйно, диво и щастливо дете, просто на моменти се притеснявам дали самия той не се чувства разкъсан от емоциите, които го дърпат на двете страни.
А ината ако се получи овладяването може да стане една много добра черта на характера - амбиция.
Много обяснения и преговори му е майката, прояви търпение и ще имаш + резултати. Слошо или със зор нищо не ми помогна. Моя има много добра душичка и аз все това изпъквах пред него, като направи нещо лошо му виках: Това не е моето добро момче, ти си друг, аз искам моето добро дете. И така лека полека се споразумяваме, сега като иска нещо лошо да направи му викам искаш ли мама да плаче и той веднага размисля.
Учителката му в градината много го обича, палав но като му се даде задача веднага сяда и слуша, иначе не знае да ходи, все с главата напред, какви ли не лудории е направил за тези 5г., двете вежди му са спукани, още малко с точилка да си изкара сливиците и още многоооо. Да са  ни живи и здрави. Praynig

# 260
Нашата близна4ка е ве4в на 15,но когато беше малка наистина сьздаваше впе4атление,4е е на няколко места едновременно,пьк по4акайте да видите какьв нежен пубертет карат.Абе,добри са ни децата,да са ни здрави.

# 261
  • Мнения: 63
Интересна тема !
Сега си отговарям на някои въпроси дето ме тормозят вече 1/2 година ... та чета аз разни умни книги за подход към детото ми ... а то е разкошен инат и изключително отстояващо мнението си, а е на 2г.и3м., говори като за световно и като си науми нещо става страшно за мен де ...
А то милото е просто зодия БЛИЗНАЦИ !!!

Това дето го пишат и казват психолозите за разни трикове като прибиране на играчки като не иска да направи нещо или за да му се покаже, че трябва да направи нещо ... хич не действа ... отговорът е просто: " Не ми говори сега, още съм сънен и съм крив"  #Crazy

# 262
  • Мнения: 7 914
" Не ми говори сега, още съм сънен и съм крив"  #Crazy
и как може да тормозиш дИтетУ като е сънено и криво Mr. Green Mr. Green

# 263
  • Мнения: 63
" Не ми говори сега, още съм сънен и съм крив"  #Crazy
и как може да тормозиш дИтетУ като е сънено и криво Mr. Green Mr. Green

Ми явно така ще е Simple Smile сънено и криво като трябва да прави нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт