Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора
Чудя се човекът ли плаща, че е получил СМС? Не вярвам да е безплатно  Thinking
Цитирай

За какъв номер става въпрос-български или чужбински.Защото ако  не е бълг. изобщо няма да можеш да пратиш sms.От сайта на МТЕЛ се пръщат съобщ само към  номера от МТЕЛ.
Цитирай

За какъв номер става въпрос-български или чужбински.Защото ако  не е бълг. изобщо няма да можеш да пратиш sms.От сайта на МТЕЛ се пръщат съобщ само към  номера от МТЕЛ.

мда. така е. има сайтове, от които се пращат смс-и и на чужбински номера. безплатно.
Цитирай

Мтел-ски си му е нормера, даже сме в група и говорим безплатно. Пробвах вече, получава СМС-и от сайта. Чудя се само безплатни ли са или ще си ги плати той после? Това ми е въпроса, ако някой знае.
Цитирай

не са безпалти
ама не знам колко се плаща
Цитирай

не са безпалти
ама не знам колко се плаща

И аз така си мислех. Благодаря ти. Явно ще питам в Мтел
Цитирай

Би трябвало да са безплатни. Що да плаща, като той само получава  newsm78
Сега ще взема да звънна да питам.
Цитирай

Би трябвало да са безплатни. Що да плаща, като той само получава  newsm78
Сега ще взема да звънна да питам.
пита ли newsm78
Цитирай

От сайта на Мтел могат да се пращат съобщения само към номера на Мтел.

Без значение дали са в България или в чужбина (роуминг) е безплатно.

Доказано е, вече сигурно съм изпратила хиляди, когато мой близък пътуваше.  Peace
Цитирай

разбира се че са безплатни.
Цитирай

Мтел-ски си му е нормера, даже сме в група и говорим безплатно. Пробвах вече, получава СМС-и от сайта. Чудя се само безплатни ли са или ще си ги плати той после? Това ми е въпроса, ако някой знае.

Да, безплатни са. Няма значение от къде изпращаш SMS-a, дали от станицата на М-тел или от друг мобилен телефон. Получателя не плаща нищо за входящи SMS-и (единствената безплатна услуга на всеки от операторите когато абоната е в роуминг). Тази информация е100% достоверна. Но ако искаш да го чуеш от оператор просто звънни на *88 и всичко ще ти обяснят.

мда. така е. има сайтове, от които се пращат смс-и и на чужбински номера. безплатно.

Тези сайтове никак не изпращат безплатно SMS-и. Безплатно е за този който изпраща SMS-а. Но за да бъде получен от абоната до когото е е адресиран, той трябва да има активирана услугата   mail2sms, чието активиране е безплатно (мисля) но пък си плащаш всеки 1 получен SMS, което никак не е приятно да получаваш SMS-и за твоя сметка  newsm78 , още по малко като си в роуминг.
Цитирай

Тези сайтове никак не изпращат безплатно SMS-и. Безплатно е за този който изпраща SMS-а. Но за да бъде получен от абоната до когото е е адресиран, той трябва да има активирана услугата   mail2sms, чието активиране е безплатно (мисля) но пък си плащаш всеки 1 получен SMS, което никак не е приятно да получаваш SMS-и за твоя сметка  newsm78 , още по малко като си в роуминг.
не всички. пращала съм на американски номер безплатни смс. сигурна съм, че са били безплатни за човека на който ги изпращах, защото той е голяма стисня.
Цитирай

Много, много ви благодаря!
Значи мога да си му пиша на воля. Признателна съм ви  bouquet
Цитирай

Безплатни са. Където и в чужбина да съм била - отварям си сайта и пращам. Никой нищо не е плащал.
Цитирай

Бих те посъветвала въпреки всичките мнения да звъннеш на оператор.На мен не ми се вярва да е безплатно ,все пак за да получи този sms нали трябва да мине през друг оператор. newsm78
Цитирай

1-14 от 28 отговора