«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

ћнени€: 3 269
„уд€ се човекът ли плаща, че е получил —ћ—? Ќе в€рвам да е безплатно  Thinking
÷итирай

Petrich, Blagoevgrad, Bulgaria

ћнени€: 218
«а какъв номер става въпрос-български или чужбински.«ащото ако  не е бълг. изобщо н€ма да можеш да пратиш sms.ќт сайта на ћ“≈Ћ се пръщат съобщ само към  номера от ћ“≈Ћ.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 896
«а какъв номер става въпрос-български или чужбински.«ащото ако  не е бълг. изобщо н€ма да можеш да пратиш sms.ќт сайта на ћ“≈Ћ се пръщат съобщ само към  номера от ћ“≈Ћ.

мда. така е. има сайтове, от които се пращат смс-и и на чужбински номера. безплатно.
÷итирай

ћтел-ски си му е нормера, даже сме в група и говорим безплатно. ѕробвах вече, получава —ћ—-и от сайта. „уд€ се само безплатни ли са или ще си ги плати той после? “ова ми е въпроса, ако н€кой знае.
÷итирай

ћнени€: 2 521
не са безпалти
ама не знам колко се плаща
÷итирай

не са безпалти
ама не знам колко се плаща

» аз така си мислех. Ѕлагодар€ ти. явно ще питам в ћтел
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

ћнени€: 8 049
Ѕи тр€бвало да са безплатни. ўо да плаща, като той само получава  newsm78
—ега ще взема да звънна да питам.
÷итирай

Ќад мечтите...

ћнени€: 19
Ѕи тр€бвало да са безплатни. ўо да плаща, като той само получава  newsm78
—ега ще взема да звънна да питам.
пита ли newsm78
÷итирай

√ермани€

ћнени€: 384
ќт сайта на ћтел могат да се пращат съобщени€ само към номера на ћтел.

Ѕез значение дали са в Ѕългари€ или в чужбина (роуминг) е безплатно.

ƒоказано е, вече сигурно съм изпратила хил€ди, когато мой близък пътуваше.  Peace
÷итирай

—офи€

разбира се че са безплатни.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 814
ћтел-ски си му е нормера, даже сме в група и говорим безплатно. ѕробвах вече, получава —ћ—-и от сайта. „уд€ се само безплатни ли са или ще си ги плати той после? “ова ми е въпроса, ако н€кой знае.

ƒа, безплатни са. Ќ€ма значение от къде изпращаш SMS-a, дали от станицата на ћ-тел или от друг мобилен телефон. ѕолучател€ не плаща нищо за вход€щи SMS-и (единствената безплатна услуга на всеки от операторите когато абоната е в роуминг). “ази информаци€ е100% достоверна. Ќо ако искаш да го чуеш от оператор просто звънни на *88 и всичко ще ти об€сн€т.

мда. така е. има сайтове, от които се пращат смс-и и на чужбински номера. безплатно.

“ези сайтове никак не изпращат безплатно SMS-и. Ѕезплатно е за този който изпраща SMS-а. Ќо за да бъде получен от абоната до когото е е адресиран, той тр€бва да има активирана услугата   mail2sms, чието активиране е безплатно (мисл€) но пък си плащаш всеки 1 получен SMS, което никак не е при€тно да получаваш SMS-и за тво€ сметка  newsm78 , още по малко като си в роуминг.
÷итирай

—офи€

“ези сайтове никак не изпращат безплатно SMS-и. Ѕезплатно е за този който изпраща SMS-а. Ќо за да бъде получен от абоната до когото е е адресиран, той тр€бва да има активирана услугата   mail2sms, чието активиране е безплатно (мисл€) но пък си плащаш всеки 1 получен SMS, което никак не е при€тно да получаваш SMS-и за тво€ сметка  newsm78 , още по малко като си в роуминг.
не всички. пращала съм на американски номер безплатни смс. сигурна съм, че са били безплатни за човека на който ги изпращах, защото той е гол€ма стисн€.
÷итирай

ћного, много ви благодар€!
«начи мога да си му пиша на вол€. ѕризнателна съм ви  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 299

Ѕезплатни са.  ъдето и в чужбина да съм била - отвар€м си сайта и пращам. Ќикой нищо не е плащал.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 566
Ѕих те посъветвала въпреки всичките мнени€ да звъннеш на оператор.Ќа мен не ми се в€рва да е безплатно ,все пак за да получи този sms нали тр€бва да мине през друг оператор. newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора