Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
Имам следния проблем-трябва ми бебешки магазин във Варна,който да предлага услугата"ваучер".Този ваучер трябва да се подари на една мама,със седемдневно бебе,за да си извере сама каквото иска.Моля Ви,помогнете ми с инфо кой детски магазин предлата такава услуга.Вече разбрах,че Хипполенд не предлагат.
« Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 13:34 от Morena »
Цитирай

гр. Русе

Какъв е проблема да се раберете с управителя, да внесете определна сума пари и срешу някакъв документ от магазина майката да отиде да си напазарува. Според мен не е задължително да се предлага специално такава услуга.
Въпрос на договаряне според мен!
Цитирай

Мисля че такава услуга се предлага от магазин Премаман, намире се на ул "Възраждане" 1, но имаше съобщение, че ще се местят, на ул "Кн Николаевич" от 07.08
Аз вчера минах през стария магазин още работеше
Цитирай

образцов дом на втория етаж със сигурност работят с ваучер,но аз лично,като магазин него харесвам,заради отношението на персонала иначе е добре зареден.
Цитирай

виж тук магазин Рошко,може и да се съгласят на този вариянт-все пак сте клиенти  Laughing
Цитирай

Какъв е проблема да се раберете с управителя, да внесете определна сума пари и срешу някакъв документ от магазина майката да отиде да си напазарува. Според мен не е задължително да се предлага специално такава услуга.
Въпрос на договаряне според мен!
И аз мисля така, въпрос на договорка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.