бебешки магазин във Варна,който да предлага услугата"ваучер"

  • 727
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!
Имам следния проблем-трябва ми бебешки магазин във Варна,който да предлага услугата"ваучер".Този ваучер трябва да се подари на една мама,със седемдневно бебе,за да си извере сама каквото иска.Моля Ви,помогнете ми с инфо кой детски магазин предлата такава услуга.Вече разбрах,че Хипполенд не предлагат.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 13:34 от Morena

# 1
  • Мнения: 497
Какъв е проблема да се раберете с управителя, да внесете определна сума пари и срешу някакъв документ от магазина майката да отиде да си напазарува. Според мен не е задължително да се предлага специално такава услуга.
Въпрос на договаряне според мен!

# 2
  • Мнения: 179
Мисля че такава услуга се предлага от магазин Премаман, намире се на ул "Възраждане" 1, но имаше съобщение, че ще се местят, на ул "Кн Николаевич" от 07.08
Аз вчера минах през стария магазин още работеше

# 3
  • Мнения: 335
образцов дом на втория етаж със сигурност работят с ваучер,но аз лично,като магазин него харесвам,заради отношението на персонала иначе е добре зареден.

# 4
  • Мнения: 3 457
виж тук магазин Рошко,може и да се съгласят на този вариянт-все пак сте клиенти  Laughing

# 5
  • Мнения: 551
Какъв е проблема да се раберете с управителя, да внесете определна сума пари и срешу някакъв документ от магазина майката да отиде да си напазарува. Според мен не е задължително да се предлага специално такава услуга.
Въпрос на договаряне според мен!
И аз мисля така, въпрос на договорка.

Общи условия

Активация на акаунт