идеи за коридор

  • 21 312
  • 33
  •   1
Отговори
моля ви даите ми идеи как да направя коридора си.искам да е в кафяво и златно .представям си го по класически стил нешто по тежко помогнете ми моля вил

# 1
  • Мнения: 1 561
Записвам се да следя темата, че  и ние ще правим ремонт скоро и ще са полезни идейките ви.
Искам някакво красиво осветление, с гипсокартоните- тип звездно небе или нещо подобно, защото сега ми е тъмно, макар и със силна крушка.
Мечтая си за голям шкаф за многото обувки и чехли, и един хубав голям гардероб, в който ще събера и козметиката ни , и ще има огледало голямо, за да се оглеждаме в цял ръст.
И една хубава ваза, голяма на пода със странни цветя.

това са ми идейките.
Но незнам стените какви , с какво и т.н
Ще са светли, независимо колко ще се цапат, искам светлина в коридора.
Няколко картини, малки под наклон сложени.
Но аксесоарите после, според натовареността откъм мебелите
Има доста идейки в нета, порови се и кради по нещо от всяка .
Ето тук сега разглеждам
http://www.archidea.bg/list.php?c=ff

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 10:40 от alexova

# 2
  • Мнения: 326
Ние направихме мазилка на италианската фирма San Marco. Не е зле, седи интересно, само не знам доколко се върза с цялостния облик на апартамента....... newsm78  Малко е скъпа, но седи добре. Тавана е гипс картон със скрит луминисцент и лунички само на едната страна на гипскартона. Адски много е светло  Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152669

# 3
валето коридора се е получил супер,мазилката е много интересна.
алексова и аз искам да е осжетено добре,но искам стените да са тъмни

# 4
  • Мнения: 1 561
Много добре,  тавана е супер , но ми е много тъмно като цвят -за стените имам предвид.
В останалите стаи са цветни стените, в едната наситено жълто и малко ме подтиска, затова ще избера бяло или екрю, може би ще шпакловаме или с гипсокартон изцяло, нямам идея кое ще стане по бързо и качествено.
Тавана  с такова осветление.
Мисля че е достатъчно, отдолу има гранигогрес в оранжево кафявата гама и какъвто и звят стени да направя, ще стане тежко, плюс това и мебелите ще са череша.
Нямам идея и колко пари ще ми струва този лукс.
За мебелите имам идеитер но може и да се променят до тогава.
Найде дайте още снимки Hug

# 5
  • Мнения: 264
Аз мисля моя да го направя в сиво, с тъмен гранитогрес на пода, само мебелите да са по-светли, все пак в коридора няма да се бродира Mr. Green

# 6
  • Мнения: 326
валето коридора се е получил супер,мазилката е много интересна.
алексова и аз искам да е осжетено добре,но искам стените да са тъмни

Благодаря. Това осветление е адски много - мисля че беше около 400 вата само в коридора, дори и тъмни стени ще грейнат от него  Peace Според мен това е един много добър вариант-да се вгради луминисцент и тавана да се остави бял или много бледо бежово. Ефекта е един много добре осветен коридор, без да е дразнеща светлината, мека е... Peace

# 7
  • Мнения: 1 561
Аз мисля моя да го направя в сиво, с тъмен гранитогрес на пода, само мебелите да са по-светли, все пак в коридора няма да се бродира Mr. Green
Даааааааа, така е, но аз се гримирам и оправям преди да изляза и искам светлина.
Но със светлите мебели ще внесеш светлина, само горко ти относно почистването, ако и ти си с малко дете като мен.

# 8
  • Мнения: 204
стените в нашия коридор са екрю, а модулите /шкафове за обувки и закачалка/ са цвят патина бронз на Egger мисля, че беше, тя има един приятен златист оттенък на кафяв фон, стои топло и приятно

# 9
  • Мнения: 264
Аз мисля моя да го направя в сиво, с тъмен гранитогрес на пода, само мебелите да са по-светли, все пак в коридора няма да се бродира Mr. Green
Даааааааа, така е, но аз се гримирам и оправям преди да изляза и искам светлина.
Но със светлите мебели ще внесеш светлина, само горко ти относно почистването, ако и ти си с малко дете като мен.

Ами още сме сами, но за почистването си права newsm75
Парцала ще играе постоянно Mr. Green

# 10
  • Мнения: 460
ако случайно стените ви са криви в кофата с латекса слагате талеш,който е предварит пресят и изсушен.става невероятно и обира кривините по стените!у нас сме така-това е разработка на моя съпруг!умничък си е!! Laughing Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 655
ако случайно стените ви са криви в кофата с латекса слагате талеш,който е предварит пресят и изсушен.става невероятно и обира кривините по стените!у нас сме така-това е разработка на моя съпруг!умничък си е!! Laughing Heart Eyes
Какво е талеш?

# 12
  • Мнения: 460
 ooooh!уф,че съм!извинете Embarassed Embarassed исках да кажа талаш!!

# 13
  • Мнения: 10 563
ooooh!уф,че съм!извинете Embarassed Embarassed исках да кажа талаш!!

А може ли снимка?  bouquet

# 14
  • Мнения: 264
Да да искаме снимки моля Praynig

Общи условия

Активация на акаунт