Дебели прасци на краката

  • 11 209
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 142
Здравейте всички в този прекрасен форум Simple Smile  bouquet

Имам следният проблем: Като цяло не съм пълна, но прасците на краката ми са много дебели, имат и целулит. Напоследък правя масажи с антицелулитен масажор и гел или крем. Търся начин за намалянето на обема на прасците си! Мислех си дали да не започна да скачам на въже или да си купя велоергометър или да правя кросчета? Как мислите, от кое ще има положителен ефект? Много моля, помогнете! Приемам съвети всякакви!  Hug

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 17:02 от Bonbonche

# 1
  • Мнения: 516
Здравей!

Включвам се в темата,но не мога да ти помогна,а искам да я следя,защото имам същия проблем.
На младини,когато бях двойно по-слаба на тези ми килограми,имах същия проблем.
Играх около  година и половина , 2-3 пъти седмично, аеробика.После минах на каланетика,търчах по стълбите на близкия стадион,но не успях да реша проблема - изоставих
всичко и ...сегашните ми килограми са  резултат от това.

Мисля...че е по-добре да се обърнеш към някой фитнес инструктор - да ти каже на какво да
наблегнеш.

А ,ако някой се е избавил от проблема - нека ...smile3523

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 15:35 от mamce

# 2
  • София
  • Мнения: 807
Бонбонче, мисля си...    newsm78 Вземи провери предварително, да не се окаже, че с някакви натоварвания и гимнастики, ще ги разшириш още повече. Наистина се свържи с някой, който разбира. Но според мен това си е въпрос на конструкция, още повече, че казваш, че не си пълна...

# 3
  • Мнения: 1 454
За съжеление и аз смятам,че е въпрос на конструкция...

Много добра моя приятелка е абсолютно слаба...да не кажа вече към кльощава отива, но прасците...просто са си пълни...даже предполагам, че в случая обемни е по-правилна дума, защото се съмнявам там да има мазнини изобщо

Колежката ми има същия проблем, ама при нея е грозно защото при нея липсва каквото и да било дупе, но затова пък крачетата и са с дебели прасци също...

Най-много си мисля, че масаж от специалист антицелулитен може да помогне в твоя случаи
Успех, сладкиш!

# 4
  • Мнения: 865
Здравейте всички в този прекрасен форум Simple Smile  bouquet

Имам следният проблем: Като цяло не съм пълна, но прасците на краката ми са много дебели, имат и целулит. Напоследък правя масажи с антицелулитен масажор и гел или крем. Търся начин за намалянето на обема на прасците си! Мислех си дали да не започна да скачам на въже или да си купя велоергометър или да правя кросчета? Как мислите, от кое ще има положителен ефект? Много моля, помогнете! Приемам съвети всякакви!  Hug
Първо се зачудих какво е "праката"...в заглавието.
За целулита масажите са чудесни,но доколкото знам скачането на въже ще развие още повече този мускул.Ще стегнеш прасците но обема няма да се намали.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 642
Иди на диетолог! Знам, че мускулната маса се сваля със специален хранителен режим и тренировки, всъщност това е и много трудно, но не непостижимо!

# 6
  • Мнения: 6 958
Аз намалих мойте с 4-5 см. само от кардио, но и от свалени кг. естествено!!!  Peace

# 7
  • Мнения: 142
Оправих си заглавието на темата  Hug

Благодаря за отзивчивостта, мили Момичета!
  bouquet
Може би все пак ще трябва да смъкна някой друг килограм. Висока съм 160 и тежа 50 кг.  newsm78 Но не мисля, че това ще повлияе на прасците ми. Ще продължавам да им правя антицелулитни масажи. Дано да имат ефект! Засега изключвам тренировките като вариант, защото работното време не ми позволява да ходя в зала.

Поздрави на всички Ви!

# 8
  • Мнения: 142
Аз намалих мойте с 4-5 см. само от кардио, но и от свалени кг. естествено!!!  Peace

Миранди, наредс със свалянето на килограми ти правиш ли някакви масажи на тялото, антицелулитни?

# 9
  • Мнения: 6 958
Аз намалих мойте с 4-5 см. само от кардио, но и от свалени кг. естествено!!!  Peace

Миранди, наредс със свалянето на килограми ти правиш ли някакви масажи на тялото, антицелулитни?

Да правя си антицелулитни масажи, но само по бедрата и д'то не по прасците  newsm78 Но съм свалила 20 кг. см. намалят с отслабване, но в твоя случай според мен само с кардио тренировки!!! При кардиото точно върху прасци и бедра усещам най-голямо напрежение и мисля, че само то би ти помогнало  Thinking Другото, което може би малко обикновен трик, но съм чувала, че ходенето на доста високи токове (незнам ти как ходиш) помага за извайването и оформянето на краката  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 142
Аз намалих мойте с 4-5 см. само от кардио, но и от свалени кг. естествено!!!  Peace

Миранди, наредс със свалянето на килограми ти правиш ли някакви масажи на тялото, антицелулитни?

Да правя си антицелулитни масажи, но само по бедрата и д'то не по прасците  newsm78 Но съм свалила 20 кг. см. намалят с отслабване, но в твоя случай според мен само с кардио тренировки!!! При кардиото точно върху прасци и бедра усещам най-голямо напрежение и мисля, че само то би ти помогнало  Thinking Другото, което може би малко обикновен трик, но съм чувала, че ходенето на доста високи токове (незнам ти как ходиш) помага за извайването и оформянето на краката  Mr. Green

Благодаря за бързият отговор, Миранди  bouquet

Аз въпреки, че съм ниска ходяя само на ниски обувки, така съм свикнала и не мога и не обичам да ходя на високи!
Ще се консултирам с някой фитнес - инструктор в скоро време, а дотодава продължавам с масажите! И на диета ще се подложа, дано да има ефект! Tired

# 11
  • Мнения: 6 958
Според мен не ти трябва диета -> ти си 50 кг.  Peace само спорт ще ти помогне..., а за обувките и аз ходя на ниско... габаритите не ми позволяват високи обувки, а и аз не обичам... Иначе да нека някой фитнес инструктор ти състави тренировъчна програма и така ще е най добре  Hug

# 12
  • Мнения: 142
Благодаря Миранди  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 906
...
Иначе да нека някой фитнес инструктор ти състави тренировъчна програма и така ще е най добре  Hug
Аз бих искала да сваля някое и друго килце и най-вече няколко см от прасците.
Тренировъчна програма от фитнес инструктор е идеалния вариант, но за съжаление в града, в който живея такъв няма  Tired . Фитнес залата е добра имам предвид с доста уреди, но фитнес инструктор няма.
Затова въпроса ми е знае ли някой подходящи упражнения въобще за краката като същевременно не натоварват прасците  Rolling Eyes.

# 14
  • Мнения: 4 678
За да стегните прасците бягайте на пътека,скачайте на въже  bouquet

# 15
  • Мнения: 6 958
За да стегните прасците бягайте на пътека,скачайте на въже  bouquet

И това е така, но и кардиото не лъже  Peace

Общи условия

Активация на акаунт