Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Навсякъде и никъде...Сред много, но сама...

Моля ви препорьчайте ми кенгуру до 30лв. което сте ползвали и ви е удобно.Не ми се дават повече пари защото ще го ползвам само най- много по 1пьт в месеца като ходим до Метро.Не е лошо да става и за по едри хора.  bouquet
« Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 23:40 от Morena »
Цитирай

Толбухин

Те в Метро и с кенгуру не пускат.Поне във Варна е така нас са ни гонили. Tired
Цитирай

В Софийското пускаха, поне така беше преди година и половина-две.
Друг е въпросът какво можеш да пазаруваш, докато малките ръчички пипат по рафтовете, респективно никъде не можеш да се доближиш.

Ние сме ползвали Chicco, но те са много скъпи. И ние сме го слагали точно 3-4 пъти Sad
Но е вариант да потърсиш хубаво кенгуру 2ра употреба.
А и зависи за колко голямо бебе става въпрос. За по-малките бебета кенгуруто трябва да има твърдо гръбче.
Цитирай

София, Младост 1

В Метро-София пускат с кенгуру. Моето кенгуру е о/о 30лв. Отидох в Пакостник и си го взех от там. Някакво италианско беше. Много съм доволна. Много ми е удобно. С една яка най-отгоре, която подпира главичката в началото, с твърдо гръбче. Достатъчно широко, за да се побира все още в него моята щерка  Peace Аз го ползвах много. Не само за Метро, но и за други магазини при пазаруване. Когато пътувах до центъра с автобус, ми беше по-удобно с кенгуру. Маги си спеше в него без проблем. И много й харесваше да седи в него, защото хем е гушната, хем се кокори, хем се люшка постоянно  Very Happy  Peace
Цитирай

Навсякъде и никъде...Сред много, но сама...

Момичета  newsm51 newsm51но все още не сам избрала малко ми е инфото.
Цитирай

Павликени

Мога да ти препоръчам на Стеда - остана ми от баткото, ползвале сме го само като ходехме до големият супермаркет в града, че не е удобно с количката. А като сложиш бебчо да гледа към теб ръчичките му немогат да правят бели
Цитирай

Карлово

Ние така и не открихме достатъчно голямо за нашия татко, обикаляхме и търсихме доста, ама нъц. Бях купила някакво за 15 лв, даже не беше някаква марка, толкова го и ползвах - 2-3 пъти и после ми натежа бебето и го зарязах.
Цитирай

виж в продавалника за някое втора употреба
Цитирай

София

Hauck Peace
Цитирай

Peace
Цитирай

Ние в Метро отначало влизахме с кенгуро, докато веднъж видяхме едно семейство, което беше сложило бебето в кошницата за кола, а кошницата в количката за пазарене  Very Happy Оттогава влизаме с кошницата и я закрепяме, никой нищо не ни е казал, нито са ни върнали досега. Ето и снимка, само че тук сме до Била.

Цитирай

Пловдив

Имах на Вис Виталис - около 15 лв - ужасно е, не си купувай такова.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.