Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Някой би ли ми казал как се ползват ампулите против косопад?
Цитирай

София

Зависи какви са.
Повечето се втриват на чиста /мокра / коса.
Ако е с някакви масла - преди всяко миене, да речем от предната вечер се намазваш и стоиш цяла нощ.

Дай инфо за ампулите, моля  Very Happy
Цитирай
Ампулите са Dukray Anastim
Цитирай

The Windy City

Ами вътре в опаковката има много подробно описание-или поне в аптеката/магазина откъдето са купени би трябвало да консултират. Hug
Цитирай
Много бързах като ги купувах, пък и не съм взела цяла опаковка, така, че нямам и листовка
Цитирай

След къпане се втрива в корените на косата.
Цитирай

На мен ми предписаха тези ампули за 1 петънце без коса  на главата. Дерматоложката ми каза да мажа само него през вечер. За съжаление вече изхвърлих упътването заедно с опаковката и не мога да ти пиша как се процедира при други случаи.
Цитирай
А имаше ли ефект?
Цитирай

Не особено голям - петънцето си остана с минимално подобрение. Все пак, не искам да те отчайвам, при теб може да има по-добър ефект.
Цитирай

някъде там из далечните земи и гори има 7 тепета

Горещо ти ги препоръчвам.От тях и шампоана ми спря косопада.Втривам ги с апликаторчето,което е вътре в кутийка с ампули,половината шишенце,има обозначение,веднага след баня Peace
Цитирай

1st floor

Горещо ти ги препоръчвам.От тях и шампоана ми спря косопада.Втривам ги с апликаторчето,което е вътре в кутийка с ампули,половината шишенце,има обозначение,веднага след баня Peace
за кои ампули и шампоан става въпрос? а цена? newsm78
Цитирай

някъде там из далечните земи и гори има 7 тепета

Dukray Anastim  Peace

Цитирай

1st floor

а цена?
Цитирай

Ампулата е 4лв-за 2 пъти,а шампоана 200мл е 16лв.Скоро ги хвана и тях увеличението,но ампулката се ползва два пъти,а шампоана стига за около 2 месеца.Слагам по съвсем малко,пуска доста пяна,а и косата изглежда много добре от него newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.