Какво мислите за това?

  • 3 091
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
Ако я приемаш като конкуренция, не я наричай "пикла".
Ако не я приемаш така и смяташ, че имаш много повече предимства, наричай я както си искаш, но не канализирай негативната си енергия към нея. Тя не е виновна, че мъжа ти е женен. Направи всичко възможно да си запазиш семейството, като говориш със съпруга си, а не като обиждаш момичето, с което комуникира. Това мисля.
Да, всеки човек може да залитне. Въпросът е дали искаме да му помогнем или да го наритаме.

Всеки има право на втори шанс, но само на втори шанс. Не трети, пети, стотен...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Макар тези писания в мейла, може наистина да не се е стигнало до консумация.

# 17
  • Мнения: 11 747
Ако са само писъмцата,то сигурно са само те,щом са си писали такива глезотийки - то си е някакво забавление -" ха-ха-ха;хи-хи-хи Mr. Green " Не се впрягай!

# 18
  • Мнения: 941
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop

# 19
  • Мнения: 8 999
Човек може да напише или каже какво ли не, важно е какво мисли. Това, че се е занасял с "някаква пикла" /ако сме сигурни, че е пикла - може да е жена на средна възраст, която се е посдърпала с мъжа си и търси отдушник/, не означава, че има намерение да изневери или изневерява. Аз не бих обърнала чак такова внимание, особено като се отчете факта, че не се е потрудил много да прикрие писанията си.

# 20
  • Мнения: 6 992
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop
Ма за мен това, че няма да обърна на такова нещо внимание, въобще не е компромис. Това е нищо. Простотии някакви. Ще го избъзикам ква е тая, той ще ме избъзика нещо в отговор и до два часа съм забравила простотията и съм се вглъбила отново в по-важни неща като глобалното затопляне и т.н., от които се интересувам.  Mr. Green Не виждам защо да се затормозявам.  newsm78 Той ако се тормозеше за всички, които ми пишат... Crazy

# 21
  • Мнения: 2 723
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop

Никой не каза, че е приятно.
И понеже питаш - на мен ми се е случвало.
Казах му, че това ми е безкрайно неприятно, обижда ме и ако му пука как се чувствам, ако обича да престане или да го прави без да разбирам.
Е разбра ме човека, да н
е е изверг. Намери си други начини за разтоварване от стреса.
Егати проблема.

Като е казал, че нищо не значи, това не означава обезателно, че има интрига. Дори и мъжете понякога казват истината...

Нали не е нужно сега зорлян ще вкараме жената в някакви драми, айде нема нужда Naughty

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 16:55 от Никси

# 22
  • Мнения: 1 172
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop
Въобще не казвам, че ще ми е приятно да ми изневерява. Но това, което е описано, за мен не е нито изневяра, нито категорично доказателство за такава. Ясно е, че на жената не й харесва (на други не ни прави впечатление). Затова е редно да си поговорят - тя и съпруга й.

От позицията на прощавала и на изневерявала мога да кажа, че понякога една изневяра може да окаже много положително влияние върху отношенията в двойката.

Заради еднократен 3-4 часов секс няма да си разваля семейството. Но при повтарящо се такова поведение няма да се замисля и ще сложа край. Както и горе писах, всеки има право на 2ри шанс. Все пак не говорим за фатални грешки.

# 23
Като е казал, че нищо не значи, това не означава обезателно, че значи нещо. Или сега зорлян ще вкараме жената в някакви драми, айде нема нужда Naughty
Айде ЗОРЛЯН научи правописа и тогава се изсилвай със съветите.  Peace Много забавни глупости прочетох.
По темата: когато двама души се обичат, помежду им не бива да има тайни. Ако мъжът на авторката иска да изпапка секси 20 годишна госпожица - редно е да я уведоми лично. Не жената последна да разбира.

# 24
  • Мнения: 474
Щом е оставил писмата и не се е старал да прикрива майсторски, може би наистина е само припомняне на ергенските навици и да се пробва колко е във форма. Преди години и аз съм си разменяла бурни кореспонденции с непознати, сред тях имаше и женени и никога нито аз, нито те сме мислели, че нещата могат да се развият в някаква посока. Просто си създавах емоции.
Но чак пък да го гониш и да си разваляш семейството.... смешна работа. Вгорчи му живота за известно време, колкото да ти олекне и толкова.  Аз бих постъпила така.

# 25
  • Мнения: 2 723
По темата: когато двама души се обичат, помежду им не бива да има тайни. Ако мъжът на авторката иска да изпапка секси 20 годишна госпожица - редно е да я уведоми лично. Не жената последна да разбира.
Да бе, сигурно трябва да извика жена си на разговор и да я уведоми за намеренията си спрямо девойката Crazy

# 26
  • Мнения: 46 488
Ако наистина е срял, явно сам е осъзнал, че не е правилно и повече едва ли ще се повтори, но трябва да си сигурна, че не те лъже и не продължава  Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
След като са спрели-какъв е проблема?

Ясно,не е приятно...но в крайна сметка всеки има нужда от малко забавление или флирт.
Важното в случая е ,че е прекратено.
Хич не се впрягай:) Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966


От позицията на прощавала и на изневерявала мога да кажа, че понякога една изневяра може да окаже много положително влияние върху отношенията в двойката.

Ъхъ.Съгласна съм на 100%.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ако погледнеш в някой чат 90% от написаното са подобни глупости и лиготии. Нищо чудно да е писал просто ей така, за да разпусне. Особено ако преди връзката ви е чатил редовно може да се каже дори, че става въпрос за навик.
Обаче. Когато двама души са заедно не бива да се поставят един друг в кофти ситуации и да вършат неща, които биха обидили, наранили, засегнали другия. Т.е. във вашия случай, ако на теб не ти харесва подобен род писане из нета, то мъжът ти трябва да спре да го прави.

Общи условия

Активация на акаунт