скъсан кондом, моля помогнете!

  • 2 705
  • 17
  •   1
Отговори
Моля помоглете ми.
Кажете ми какво да правя ако по време на секс се скъса кондомът и дали ако веднага след това взема трирегол, без да съм взимала преди това ще има ефект(няма да забременея)?
Моля пишете, понеже времето изтича

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 19:34 от Morena

# 1
  • Мнения: 393
Не знам честно казано, но при моя приятелка се беше случило така и след това пи постинор ама след известно време се оказа че има извънматочна бременност и се наложи аборт. Надявам се при теб нещата да не стигат до там и да си се притеснявала напразно

# 2
  • Мнения: 941
ако това лекарство е за спешна контрацепция и се вземе в рамките на някакви часове,сигурно ще ти помогне Peace

# 3
  • Мнения: 65
Три-регола няма да ти помогне.Трябва да пиеш постинор или ескапеле-до 72-рия час от контакта.Имаш време,спокойно.Почти 100%сигурност ,че няма да забременееш нито извън-  нито вътрематочно. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 146
Три-регола няма да ти помогне.Трябва да пиеш постинор или ескапеле-до 72-рия час от контакта.Имаш време,спокойно.Почти 100%сигурност ,че няма да забременееш нито извън-  нито вътрематочно. Simple Smile
Peace

# 5
  • Мнения: 526
Три-регол не е за спешна контрацепция!
Ескапеле ще ти свърши работа Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 790
До колкото разбрах, Постинор вече не се произвежда. На негово място е Ескапеле. Трирегол не е за спешна контрацепция, така че не го пий. Уф, ама е много тъпо това да се скъса кондома. И на нас ни се случи веднъж. Може ли да попитам за марката?  Confused

# 7
  • Мнения: 702
Ескапеле е за спешна контрацепция. Струва 27лв. Постинор вече не се произвежда

# 8
  • Мнения: 865
Ескапеле е за спешна контрацепция. Струва 27лв. Постинор вече не се произвежда
Peace

# 9
Много ви благодаря, уре ще си взема. А да ви попитам има ли някаква вероятност за извънматочна??
А кондомите бяха DUREX, уж най- здравите Sad

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 22:37 от tpp

# 10
  • Мнения: 372
Моля помоглете ми.
Кажете ми какво да правя ако по време на секс се скъса кондомът и дали ако веднага след това взема трирегол, без да съм взимала преди това ще има ефект(няма да забременея)?
Моля пишете, понеже времето изтича

Постинор и Ескапел са единствените, които могат да ти помогнат в случая... Но преди да пиеш такива силни препарати, по-добре първо изчисли дали си заслужава риска от усложнения (на мен доста ми се разстроиха хормоните...) - ако си с редовен цикъл и не си непосредствено преди или в овулация (т.е. между 10-15 ден от цикъла) и ако по време на секса той все пак не е бил свършил в теб, по-добре не пий нищо  Wink 

# 11
  • Мнения: 526
А да ви попитам има ли някаква вероятност за извънматочна??
Ако си изпиеш Ескапеле-то в срок,бременност няма да настъпи-НИКАКВА.Успокой се Peace

# 12
  • Мнения: 165
супер досадно, горе главата, всичко ще е о`к.

# 13
Благодаря Ви! Само искам да Ви питам какви нежелани реакции се наблюдават след приема???

# 14
  • Мнения: 165
 Mr. Green много кофти,на нас ни се случи също преди години и се бях нашашкала как да го извадя Shockedзащото едната част си остана в мен  #CrazyСлава на бога успях някак си и след това си направих вагинална промивка(имам помпичка),но незнам дали това е съвсем сигурно newsm78 е поне при мен нямаше забременяване след това

Общи условия

Активация на акаунт