Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

BE, 2260

За коремните преси ми е ясно, интересува с какво да се мажа, след като родя, за да ми се стегне коремът по-бързо.
Вие кои конкретни продукти сте ползвали? Не говорим за стрии, просто за стягане на разтегнатата кожа.
Мерси
Цитирай

Прага,Чехия

Записвам се и аз в темата да следя PeaceНа мен ми препоръчаха тези гащички,които са за стягане след раждане,но колко трябва да се носят newsm78
Цитирай

Коремните преси са най-ефикасни, но можеш да ги комбинираш с  диета и продукта на BIOTHERM  ABDO-CHOC за корем.
Определено има ефект. Страхотен е.
Цитирай

Аз се мажа с един продукт на Мустела за стягане - не знам дали от него, но кожата ми е възстановена, остава и коремчето да се поприбере. Пробвай и стягащ колан (имам на Триумф и го препоръчвам).
Цитирай

Коремните преси са най-ефикасни, но можеш да ги комбинираш с  диета и продукта на BIOTHERM  ABDO-CHOC за корем.

Доволна ли си наистина? Аз се позачудих дали да си взема.
Цитирай

При мен има ефект, но когато се съчетаят и трите неща ефекта е поразитлен. Не си мисли че е чудо, в смисъл че можеш да си хапваш и да се мажеш и че корема няма да го има.
Един съвет от мен колкото по-скоро след раждането махнете корема толкова по-добре.
Цитирай

London, baby

Моята приятелка след като роди носише един колан, който се закопчава отпред. Каза, че когато го носи има ефект-прибирал и корема.
Цитирай

София

Доволна ли си наистина? Аз се позачудих дали да си взема.
Колко струва продукта?
Цитирай

Около 65 лева
Цитирай

София

Мерси  bouquet
Цитирай

Здравейте цяло лято  използвам Абдошока на Боидерм  ефекта е 5 см   намаляне на обиколката  в действителност изглажда  корема     bouquet
Цитирай

Пазарджик

zdravei te ami as s dieti i koremni presi vseki den.s parvoto dete stignah 86kg.pri koeto biah 53kg,a s vtoroto zabremeniah 44kg.i stahah 50kg.i a s parvoto sa 7m svalih 40kg.samo dieti i sport,tova mu e maikata.
Цитирай

Ходи да тичаш,корема се сваля много бързо като си сложиш неопренов колан и се потиш,ефекта е поразителен,аз тренирам с подобни гащи и колан и се чувствам много добре.
Цитирай

под голямата лоза

Не знаех за съществуването на такова вълшебно мазИло.... newsm78
Цитирай

Здравейте цяло лято  използвам Абдошока на Боидерм  ефекта е 5 см   намаляне на обиколката  в действителност изглажда  корема     bouquet
А ако са минали години след раждането, пак ли действа?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора