Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Ами въпросът ми е правят ли ви профилактика на топлата вода и за колко дни?
В момента имаме профилактика за 15 дена -омръзна ми да топля вода и да се къпем с кофите  Crazy
Цитирай

ВАРНА

А бойлер нямате ли?
Случва се понякога да няма централна топла вода, трябва да сте подсигурени с бойлер.
Цитирай

Още не са започнали профилактика при нас, имаме един стар бойлер и така ме е страх дали ще издържи, направо ужас.
Цитирай

Тази година на входа пишеше, че ще е 3 дена, но я спряха за няколко часа само, не знам защо  newsm78 но лошо няма  Mr. Green
Цитирай

Тази година на входа пишеше, че ще е 3 дена, но я спряха за няколко часа само, не знам защо  newsm78 но лошо няма  Mr. Green
Дано и нас ни сполети това щастие.
Цитирай

чудесно -все така да е Peace
Цитирай

Испания

Какви са тези профилактики това е ужасно особено през лятото cry
Цитирай

София

А да знаете дали някъде има обявен план за тях ?
Цитирай

София

Нашата профилактика мина - беше от средата до края на юни общо 16 дни.
Имахме залепено съобщение на входа от Топлофикация десет дни по-рано.
График може би има - някъде в сайта на Топлофикация, или ако се попита по телефона.

Наистина е много неприятно без топла вода, ние нямаме бойлер. Малка ми е банята, а и инвестицията не си заслужава за две седмици в годината.
Цитирай

ГОре на черешата...

В момента имаме профилактика за 15 дена -омръзна ми да топля вода и да се къпем с кофите  Crazy
А какво да кажем ние, дето си нямаме централна топла вода?
Ми не сме кирясали или окраставяли...айде стига глезотии, моля Crossing Arms!
Цитирай

А какво да кажем ние, дето си нямаме централна топла вода? ...

Ама имате бойлер  Laughing и ние, ако имахме бойлери, нямаше да повдигаме такива теми  Very Happy
Цитирай

ГОре на черешата...

Ама имате бойлер  Laughing и ние, ако имахме бойлери, нямаше да повдигаме такива теми  Very Happy
Ми сложете си, бе, няма само ние да позлатяваме Енергото Twisted Evil.
Цитирай

София

За София: на сайта http://www.toplofikaciasofia.bg/ (в дясно) и на съответния телефон за района (любезни са) има информация къде ще спира топлата вода.
Цитирай

А какво да кажем ние, дето си нямаме централна топла вода?
Ми не сме кирясали или окраставяли...айде стига глезотии, моля Crossing Arms!
Ами както е казала Никол имате бойлер.Като не ти допада темата не пиши  Mr. Green.А на твоя отговор (Сложете си бойлер ) отговарям -мини на Тец
Цитирай

Ми сложете си, бе, няма само ние да позлатяваме Енергото Twisted Evil.

Е, дай сега да сложа на ток, на газ, на нафта, на ... щото едото може да направи профилактика  Laughing избрали сме едно- ползваме го  Peace представи си, че сега ти спре тока и нямате за 15 дена, чувството е същото  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора