Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 288 отговора

Враца

Линк към тема първа

Хайде да ни е на късмет новата тема.
Бързо да се изготвят докладите.
Бързо да пристигат писмата.
Бързо да пристигат специалните писма и обаждания.
Бързо да мине времето на Фоксче до края на септември Very Happy
Цитирай

София

На хаирлия да е, момичета! Много малки, сладки муцунки да ви радват утрините!
Желая най-голямия дар на чакащите!   bouquet

Цитирай

на път

На хаирлия да е, момичета! Много малки, сладки муцунки да ви радват утрините!

Много щастие на всички бъдещи и настоящи мами!!! Вие сте просто страхотни!

DarZaMen!!! Ако това е Иринчето на новата снимка съм просто очарована ... нямам думи просто!!! Страхотна снимка!!! Тя е ужасно артистична ...
Цитирай

София

Тя е, тя е.  Very Happy
Коконата на мама..., ама и вие не се шегувате, особено с тези ресници на снимката отгоре! Деца хубави, да са и здрави - каква по-голяма радост от това!  Very Happy
Цитирай

София

Да ни е честита новата темичка и да се напълни с изпълнени желания и много деца, намерили мама и тати.
Цитирай

На първо място в телефона на дъщеря ми :)

Ами, какво да добавя, освен Дай Боже!!! Praynig

П.П. ДарЗаМен, пу-пу, да не и е уроки на тая Иринка, ама ми легна на сърцето. Чудя се дали да не взема да я открадна аз!? Mr. Green След време няма да можете да се отървете от ухажори. Да ви е жива и здрава!!!
« Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 19:41 от tanya_75 »
Цитирай

И аз да се запиша в новата темичка, дано да ни е на късмет Laughing Laughing Laughing. Пък и да се похваля. Вчера се запознахме с доклада и подписахме, че сме съгласни с текста в него. Не че бяхме съгласни още в самото начало, но съм обяснила по - подробно в темичката на Дейзи. Та днес ще ни впишат в регистъра и започваме да чакаме писъмца... Wink

DarZaMen , малката е невероятна... Не й пропилявай таланта, момиче... Laughing Laughing Laughing
Пък и вашия - фотографския...

Тук ли му е мястото да кажа...

Момичета, без вас нямаше да съм толкова спокойна, толкова уверена и толкова, толкова, толкова...

Благодаря ви!!!  Hug Hug Hug
Цитирай

на път

Вчера се запознахме с доклада и подписахме, че сме съгласни с текста в него.

Честито!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Още едно рамо напред в осъществяването на мечтите  Wink
Цитирай

София

Честито, бобкас, кратко чакане от тук нататък Smile
Цитирай

София

Охоооо, bobkas, хайде наслука!!!

Абе ей, защо сте ме погнали така? Какво му направих на детето!  Laughing
Талант...верно е, голям талант е като застане пред огледалото да се гледа и да си вика колко е хубава...Суета на суетата!  Laughing

Аз викам да подкрепям ония другите таланти, за които и труд е нужен. За тоя, като иска да ходи като стане голяма, аз не й трябвам!   cheeky013
Цитирай

на път

Талант...верно е, голям талант е като застане пред огледалото да се гледа и да си вика колко е хубава...Суета на суетата! 

Че детето е талант се вижда отвсякъде, ама и фотографът носи голям талант и усет!!!
Недей да скромничиш - снимката е просто уникална ... някой правилно каза, че е за изложба или конкурс  Very Happy
Цитирай

На първо място в телефона на дъщеря ми :)

Bobkas, честито и дано да е кратко чакането!!  Peace
DarZaMen, недей да скромничиш, детето си е newsm74 и си му личи от километри (пак пу,пу - да не и уроки). А за фотографа какво да кажа - ми то който го може, си го може Wink!!!
Цитирай

Момичета, безкрайно ви благодаря! Laughing Laughing Laughing

Вие сте си ми тооооолкова мили, прегръщам ви всичките!!! Hug
Цитирай

Ruse, Bulgaria

Хайде, честито и от мен!
И скоро да пишеш за писмата!  Wink
Крайно време е социалните да започват да се завръщат от отпуски  Naughty  - я колко мами и деца чаааакат!
 Hug
Цитирай
Здравейте чакащи! Мога ли да се присъединя към вас? В момента потготвям документите си за осиновяване, които ще подам като самотна майка. Надявам се да си бъдем полезни. Има ли някой от североизточна България? Успех на всички!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 288 отговора