колички Peg Perego

  • 796
  • 8
  •   1
Отговори
момичета, предстои ми купуване на количка Peg Perego, модел "Венеция". Някой купувал ли е  този модел и знае ли дали в цената на количката са включени чанта и дъждобран, така както е посочено в сайта на вносителя Вито Ди Симоне или те се закупуват отделно. Цената на посоченият модел в Бургас е 599лв. В случай, че в магазина се окажат некоректни и са изключили аксесоарите, какво ще ме посъветвате да направя. Уточнявам само, че съм капарирала количката, но забравих да попитам за аксесоарите, а те доколкото знам не са никак евтини, ако се купуват допълнително. Благодаря предварително за отговорите

# 1
  • Мнения: 466
Може би ще те разочаровам, но и в сайта им пише, че е само с покривало. Аксесоарите са допълнителни, което значи, че не са включени.  Първата ми количка е вече стар модел- няма я в сайта, но втората  Ария е без чанта и точно тя е дадена като аксесоар, така че сигурно ще да е без.

Мога да те успокоя като ти кажа, че сенниците наистина са непромокаеми и са доста подвижни напред и принципно може да минеш и без дъждобран.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 017
ами в сайта на пакостник и фемили бг пише: В комплекта влизат: дъждобран, гюрук, покривало с цип.
но в кикиморско царство е: В комплекта влизат: гюрук, покривало с цип,поставка за шише.
А в атракцион пише към аксесоарите дори чанта...
странна работа...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
при модела Венеция и дъждобрана, и чантата се купуват допълнително! При Прамете дъждобрана е в комплекта, но чантата пак е отделно.  Peace

# 4
  • Мнения: 4 362
при модела Венеция и дъждобрана, и чантата се купуват допълнително! При Прамете дъждобрана е в комплекта, но чантата пак е отделно.  Peace

 Peace А при Арията мисля ,че има също дъждобран

# 5
  • Мнения: 466
При Арията има със сигурност. Ето какво пише и в сайта им "Комплект със сенник -  регулиращ се  напред, удължаващо се покривало за крачета и дъждобран с ластик. " отдолу са сложили аксесоарите, които всъщност са допълнителни. В случая само чанта.
http://www.vitodesimone.com/content/view/15/25/

А за Венецията пише това: Комплект с непромокаемо покривало. и отдолу има аксесоари.http://www.vitodesimone.com/content/view/19/29/

# 6
  • Мнения: 3 457
Моята Плико Х лайт е само с поставка з ачаша ,всичко ми е отделно-чанта ,дъждобран,комарник Peace А Арията имаше ли поставка за чаша ,че вече се обърках newsm78

# 7
  • Мнения: 39
Аз си купих Венеция преди три месеца от Вито Де Симоне. Цената беше 606лв. с безплатна доставка, но в тази цена не бяха включени чанта и дъждобран. Говорих и с Кикиморско царство тогава и след разговора промениха сайта, защото до тогава и те пишеха че включва дъждобран.Оказа се че на новият модел 2007 година са променили дъждобрана, направили са го да се закрепя с цип и затова се заплаща отделно-струваше 55лв.Чантата е 95лв. на новите модели и цветове, казаха че имат някакви останали стари цветове, които струват 35лв., но такива колички вече не се произвеждат.

# 8
  • Мнения: 3 457
При Вито Де Симоне чантите са 89 лв. Peace от новата колекция.

Общи условия

Активация на акаунт