Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Искам да помоля за мнение относно влияе ли студеното къдрене на зачеването, направено евентуално  1 седмица или 2  преди планираното забременяване? Благодаря предварително!
Цитирай

София

Не, разбира се - как ти хрумна и какво те притеснява  newsm78
Цитирай

E-CLM & CH-VD

Не, разбира се - как ти хрумна и какво те притеснява  newsm78

И аз това щях да питам.  Thinking
А и едно е да се планира забременяване, и съвсем друго е наистина да стане.
Цитирай

в Надежда-та

Не разбира се, пълни глупости.
Цитирай

София

Е как да не влияе-бебето като стане голямо ще бъде къдраво. :rotfImbo въпреки,че ти и таткото сте с правикато клечки коси.
Също ако се татуираш,бебето ще е с татуировчица.
Пък ако се изпечеш яко на морете,бебчо може да има нещо негърско.

Момичета,айде малко по-сериозно.Вие откачате тотално и ще ви кажа,че по мои мнение на голяма част от двойките,които има проблем с бързото зачеване,основния проблем е в главите на женската половинка. smile3511

Няма ли модове тука да трият подобен форумски спам???
Цитирай
Толкова "учтиви и културни" отговори прочетох, че друго не ми остава, освен да "похваля" авторите на отговорите и модераторите за "прекрасния европейски" език и стил, и отношение, което срещнах във форума...!
Цитирай

v. turnovo

Юмин, не реагирай така остро.Просто всекидневно се сипят подобни абсурдни теми и тези, които ти отговарят са подходили така,както ти си задаваш въпроса.Никой не е искал да те обиди, но въпроса ти изглежда абсолютно несериозен
Цитирай

София

Кой няма чувство за хумор? Wink
Цитирай

Стара Загора

Толкова "учтиви и културни" отговори прочетох, че друго не ми остава, освен да "похваля" авторите на отговорите и модераторите за "прекрасния европейски" език и стил, и отношение, което срещнах във форума...!
Айде сега заключ.
За видиш какво значи европейски мод.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.