Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, правиха ни операция на ушенце-сложиха ни макарички понеже ухото ни течеше.Всичко мина ок,но сега след операцията минаха вече 2 седмици и ухото продължава да тече.Докторът ни каза ,че е нормално да си изтича и да продължаваме да капим капки.Чак другата седмица сме на контролен ,а до тогава ще откача. Моля,ако някой знае нещо повече като инфо да помага. Благодаря ви предварително!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
« Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 11:54 от sss_2007 »
Цитирай

София - Слънчев бряг

Здравей, с инфото на тази тема съм зле, но поне да ти побутна темата. На нас ни се разминаха притесненията - перфорацията си е зарастнала сама. Единственото ново, което научих е че ако има някаква хрема, ушите минават по-бавно.
Цитирай

Бургас

А защо не пробвате с хомеопатия? Мисля, че ще останете доволни, но трябва да си изберете много добър класически хомеопат  Peace
Цитирай

Благодаря ви момичета Hug petia_5a ,то май наистина вече този вариант ми остава.Поне ако не помогне няма да ни навреди.Преди време бях му купувала едни капки Цитросепт мисля ,че и те са хомеоатични и се беше стабилизирало положението за кратко.
Благодаря ви още веднъж за отговорите  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.