Дъщеря ми е на 1г., а съм бременна.

  • 3 481
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Майче, аз също много се притеснявам. Детето ми е на 2 и 1/2 и пак съм бременна. Няма да имам помощ от никъде, само с мъжа ми сме. Смятам, че ще изживея ненужен стрес. Викай някой да ти помага! Желая ти спокойствие и мн. търпение! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 169
Моят син е на 1 г. и почти 10 м. и съм бременна в 3 месец. Да ти кажа честно не съм мислела дали после ще се справя, но не надявам, че няма да има твърде голямо изтощение. А и баткото вече ще разбира повече и ще е по-самостоятелен.
Сега по-скоро мисля за сегашния момент как да се справя (гледаме детето сами), а пък то вече е тежичко, щъка навсякъде, движи се много, очите трябва да са ти на четири. Търся разни начини да го вдигам минимално, и да го направлявам основно с глас, и не е много лесно ...

Така, че радвай се на бремеността си   bouquet, пази се, без резки движения, както са ти казали вече, и колкото можеш повече си почивай  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 4 588
Страхотно! Разбира се, че ще се справиш. Simple Smile
Честито и лека бременност!  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 928
Честито   bouquet
Естествено, че ще се справиш. Още повече, че не е минало много време и няма да се чудиш кое как се правеше  newsm78. Най-добрата ми приятелка е с породени две дъщери. Разликата им е само 11 месеца. Ако знаеш само колко е весело в тях  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 41
Разбира се, че ще успееш))))))))))) Аз съм бременна в 7 месец и си мисля живот и здраве да навърши бебето 1 годинка да почваме за второ да работим))))))))))))))))

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Стискам палци, Пепи Simple Smile Една майка може всичко.

Между другото видях, че си с теб сме от един квартал. Може да сме си пили кафето, без да знаем Wink

# 36
  • Мнения: 388
Честито и от мен!  bouquet
Сигурна съм,че ще се справиш Peace!
Моята дъщеря беше на 1 год и 4 мес,когато аз забременях с второто,при нас също беше планувано и много желано второ бебе,радостта е огромна и нито за миг не съм съжалила,че дечицата ми са с малка разлика!

# 37
  • Мнения: 2 757
Честито първо. Няма да ти е лесно с породени деца. Но все пак си зависи от много неща, най вече от самите деца и от колко ти помага таткото и дали изобщо някой ти помага. Аз имам помощник 24 часа на разположение (в добавка към таткото, който почти изцяло е поел баткото) и въпреки всичко откачам  ooooh! Ама се успокоявам като гледам колко народ са се оправили, че някои имат и повече деца от мен, пък са си обикновено средностатистически хора. И като се включваш тук от време на време за допълнително успокоение все ще го избуташ  Wink

# 38
  • Варна
  • Мнения: 225
Моите деца , живот и здраве, ще имат разлика от 2г. и 1м. И колкото повече наближава, толкова по-трудно ми става и си задавам същите въпроси - Ще се справя ли?Голямата не е много самостоятелна, все ме търси, защото сме по цял ден двете, дори не говори и това още повече ме притеснява. Незнам как ще смогна да й обръщам нужното внимание и да се справям с всичко. А и хормоните така ме тресат, че не се трая. Надявам се с повече организация да се справя.

# 39
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Честито и от мен. Няма нищо по-хубаво от дечицата пък било то и с таква малка разлика. Бебчета са се отглеждали и с по-малка разлика дори. Ще се справиш стига да искаш  Hug. Успех и леко бременеене   bouquet

# 40
  • Мнения: 990
Честито    bouquet. Толкова се радвам на такива новини ... Hug. Ще се справиш и още как. Виждаш от подписа ми ,че съм майка на близнаци . Отгледах си ги сама , е оцелях....  Laughing

# 41
  • Мнения: 3 069
Не знам дали да ти честитя, защото виждам колко си раздвоена...
Между големите ми синове има разлика 2 години и 7 месеца.Никак не ми беше лесно, но се справих някак си.
Трудно е, но ако си решила да го задържиш ще се справиш!

# 42
  • Канада
  • Мнения: 494
Честито и от мен!Така се радвам на такива новини!!!Съвет не мога да ти дам,но...съм сигурна че ще се справиш.Мамите могат всичко WinkИ аз много искам скоро да се похваля с такава новина Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 121
Честито! Благородно ти завиждам...  Hug

А аз май не съм в ред... току-що родих, а вече искам второ дете, но мъжът ми засега се дърпа. Знам, че ще е трудно, но просто си представям как ще си играят заедно някой ден и така се разнежвам...  Blush пък и все си мисля, че с малка разлика е по-лесно, поне са на един и същ режим Wink

# 44
  • Мнения: 423
Аз бях в същото положение като теб, но направих аборт, защото усещах, че няма да мога да се справя така както ми се иска да бъде. Но ти сама можеш да прецениш силите си за момента и да направиш избор. Въпреки, че при мен така се случи, мисля, че е хубаво да имаш породени дечица, предполагам, че се гледат като едно, защото още не си забравил от първото какво се случва и така бързо влизаш в час. Каквото и да решиш ти желая успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт