Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

* oRaNgE cOuNTy *

Дано не повтарям темата.
Ще съм благодарна ако можете да ме посъветвате какъв крем за лице да си купя - дневен и нощен.
Имам порички по носа, бузите, челото и брадичката, но не са чак толкова големи. Мислех да взема от кремовете на Гарние за свиване на порите, както и гел пак от тази серия за почистване и свиване на порите. Някоя от вас ползвала ли ги е и доволни ли сте от тях?
 Притеснявам се обаче да не би тези кремове да изсушават много кожата на лицето, защото имам общо взето смесен тип кожа - на места по-мазна, на места нормална до суха.
 Какви други кремове ще ми препоръчате?
Знам че има и кремове предотвратяващи появата на бръчки, кога трябва да започне тяхното използване? За смесен тип кожа има ли такива? От кои марки кремове сте доволни?
Цитирай

Здравей,
аз също имам от този тип  кожа и съм много доволна от козметиката на Noviderm-медицинска козметика,цена около 20лв.
Boreade e серията,вземи си брошурка и ги виж

Успех  bouquet
Цитирай

в реалността

и аз съм със същия проблем и си търся подходящ крем ,и аз сега бях решила да ползвам на гарние но незнам дали няма д азапушва порите,досега бях доволна от елеа хем е матиращ хем е за смесен тип кожа но кожата ми се умори от него и искам да го сменя но незнам и аз с кой
Цитирай
И моята кожа е суха на места и с пори около носа.Почиствам с ексфолианта на Гарние,после със същия тоник и накрая слагам крем пак на Гарние,но този хидратиращия с екстракт от грозде.Слагам от този крем,за да не ми се изсуши много кожата от другите продукти.Вечер почиствам с розова вода и слагам един нощен крем на Дева,много съм доволна.Ако имам някоя пъпка вместо нощния на дева слагам един Акне аут на Биотрейд,той е вълшебен за пъпки.
Цитирай
Преди Гарние ползвах серията на Евелин-много добре ми се отрази,но сега почивам от нея,после пак ще си взема.
Цитирай

в реалността

чудех се на гарние ли на евелин ли аз наскоро я видях тази на евелин и няма отзиви за нея,една приятелка също ползва на гарние с грозде и казва че е доволна но аз още се чудя какво да си купя,а този за пъпките акне аут от къде го вземаш
Цитирай
От аптеката го взех,препоръча ми го една приятелка.Наистина ми действа добре,но се мажа само като пъпчасам.
Цитирай

* oRaNgE cOuNTy *

Благодаря на всички, които се включват в темата.  bouquet

Да се похваля днес ходих в аптеката и след дълго оглеждане, чудене и след консултация там си взех следните неща на Евелин /отказах се за сега от козметиката на Гарние/:

-Крем за лице Евелин Хидра експерт 25+ дневен и нощен
-Освежаващ гел за измиване на лице Евелин Q10+R - за нормална и смесена кожа
-Дълбоко почистващ тоник за лице Евелин Q10+R
-Пилинг за лице с гранули Евелин Q10+R - за нормална и смесена кожа
Надявам се да остана доволна и кожата ми да ги понесе добре.
Някоя от вас ползвала ли е тези продукти и ако да - доволни ли останахте?
Цитирай
Евелин е много добра козметика на сносна цена,мисля че ще ти хареса Peace
Цитирай

София

Аз имам същоя проблем със порите и то доста сериозен. Около носа така ми се възпаляваха, че все ми е зачервено и то много. Направих си 10 процедури за свиване на порите с ултра звук и най-различни витамини и нещата се подобриха много. По препоръка на козметичката ми си взех крем и серум на Колин, крем на Кларинс и един на Биодерм. Аз си ги взех и 4-те, но на теб биха ти свършили работа и само един. Ползвам и почистващи на Колин и Кларинс и съм много доволна. Сега вече нямам възпалени очастъци около носа и капилярите са ми се скрили.
Цитирай
Преди няколко дни си взех дневен и нощен крем на REGAL с екстракт от акациев мед и мога да кажа ,че съм очарована.Отдавна не съм попадала на крем ,който да ми понася толкова добре.А и цената му е само 4.20лв.Много съм доволна.
Цитирай

Пловдив

Гледам че вече си си взела. Иначе щях да питам за колко парички търсиш кремове.
Аз лично нощен не слагам. Със смесен тип кожа съм и слагам овлажняващ само на сухите участъци от лицето ( около носа, бузите, при веждите). На мазните слагам тоник. А преди това се измивам с гел за смесен тип кожа. Два пъти седмично си правя пилинг или слагам маска.  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.