Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Като пия кафе ми се приспива, понякога толкова силно, че направо се тръшкам и заспивам.  Наскоро чух някъде, че на който му действа по този начин трябва да се откаже от него завинаги. Обаче не бе обяснено защо. Някой знае ли?
Цитирай

Преуморена си (според мен) и ти се приспива от топло, храна. Кафето ще ти подейства обаче след като станеш от сън.
Кафе след 1.30 след обяд не се препоръчва да се пие - за спокоен сън.
Цитирай

София

Като пия кафе ми се приспива, понякога толкова силно, че направо се тръшкам и заспивам.  Наскоро чух някъде, че на който му действа по този начин трябва да се откаже от него завинаги. Обаче не бе обяснено защо. Някой знае ли?
   мъжа ми е така,направо му се чудя Shocked
Цитирай

София

И на мен ми действаш по този начин в 11 клас, затова го спрях за няколко години. Сега отново ме ободрява. Не съм наясно с причината.
Цитирай

Там,където живеят Мишетата

На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо. Все едно пия топъл шоколад.  Но,ако не изпия едно кафе на ден ме боли глава  ooooh!
Цитирай

На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо.
Peace
Цитирай

1st floor

На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо. Все едно пия топъл шоколад.  Но,ако не изпия едно кафе на ден ме боли глава  ooooh!
и при мен е така! единствено заради това го пия, иначе без него умирам от главоболие!!!
иначе не ми действа по никакъв друг начин!
Цитирай

sofia

До скоро пиех кафе само до 10ч. преди обяд. Пия ли по късно, не можех да спя до късно през нощта  newsm78. Сега мога да пия по 2 кафета, второто да е след обяд и си спя идеално.
Не знам защо така, но чак пък да действа приспивно  newsm78.
Цитирай

в Надежда-та

И аз съм чувала за подобни случай. На мен лично си ми действа.
Цитирай

Варна

МОга да пия кафе и да легна да спя, не ми пречи. Нямам намерение да го отказвам Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.