Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

От известно време ми се е появило някакво странно течение...едно такова лепкаво,бяло и слузесто Sick Sickбрр много гадно.
На някой случвало ли му се е?Часът ми при  новата лекарка е на 13-ти а вече не съм и при старата и ми е едно такова сложно в момента...
Цитирай

Велико Търново

Ще го излекувате-няма страшно,доста е срещано!
Цитирай

София

Не се притеснявай.Най-много да ти изпишат едни свещички,но е често срещано! Very Happy
Цитирай

Прилича ли на пресечено кисело мляко?
Цитирай

София

Не се притеснявай Smile И аз в тази седмица, която си ти, имах такива проблеми. Важното е да се хване навреме.
Цитирай

Пловдив

Споко, ще ти изпишат свещички и ще се оправиш Peace
Цитирай

София Люлин 10

Марш на лекар  Smile
Цитирай

София

Да, случвало ми се и и то доста често през бременността.
Лекарят ти ще прецени най-добре какво да бъде лечението. Peace
Цитирай

Варна

Случвало ми се е. И двата пъти.
Нормално е по време на бременност да имаш гъбички.
Цитирай

Плевен

Имай в предвид, че по време на бременност половите органи са по-оточни и секрецията им се повишава. Това е нормално за бременността. Вече си зависи от вида на течението: ако е слузесто и почти прозрачно, без да имаш никакви други оплаквания като сърбеж и т.н. предполагам че  даже няма да се наложи лечение; ако има вид на пресечено мляко и се чувстваш дискомфортно - най-вероятно са гъбички, които са много често срещано явление в този период, понеже имунната ти с-ма е леко отслабена. Обаче задължително отиди на преглед,защото така в нета - ........ ти да си си сигурна..... Няма страшно - всичко ще се оправи  Wink
Цитирай

По време на бременност е нормално да имаш засилено бяло течение, не се притеснявай. Може да ти изпишат свещички Полижинакс или др. подобни.
Цитирай

Варна

Нормално е, не се притеснявай! Да, ще слагаш свещички, но ефектът им трае само по време на слагането, после пак се появява. Изчезва веднага след раждането   bouquet
Цитирай

Sofia

Споко и аз имах минава НО върви си на лекар
Цитирай

София

През цялата бременност бях с течение и ми обясниха, че по този начин организма предпазва от инфекции, да не тръгнат по маточната шийка.
При теб може и да е нещо друго.
Задължително се консултирай с лекаря си!
Цитирай

София

нормално е по време на бременност. според мен няма от какво да се тревожиш. лекарката ще ти вземе изследване за микробиология и сигурно ще ти даде свещички някакви. не се притеснявай.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора