Едно малко кофти въпросче...

  • 3 455
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
От известно време ми се е появило някакво странно течение...едно такова лепкаво,бяло и слузесто Sick Sickбрр много гадно.
На някой случвало ли му се е?Часът ми при  новата лекарка е на 13-ти а вече не съм и при старата и ми е едно такова сложно в момента...

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Ще го излекувате-няма страшно,доста е срещано!

# 2
  • Мнения: 498
Не се притеснявай.Най-много да ти изпишат едни свещички,но е често срещано! Grinning

# 3
  • Мнения: X
Прилича ли на пресечено кисело мляко?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Не се притеснявай Simple Smile И аз в тази седмица, която си ти, имах такива проблеми. Важното е да се хване навреме.

# 5
  • Мнения: 490
Споко, ще ти изпишат свещички и ще се оправиш Peace

# 6
  • Мнения: 864
Марш на лекар  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
Да, случвало ми се и и то доста често през бременността.
Лекарят ти ще прецени най-добре какво да бъде лечението. Peace

# 8
  • Мнения: 8 769
Случвало ми се е. И двата пъти.
Нормално е по време на бременност да имаш гъбички.

# 9
  • Мнения: 474
Имай в предвид, че по време на бременност половите органи са по-оточни и секрецията им се повишава. Това е нормално за бременността. Вече си зависи от вида на течението: ако е слузесто и почти прозрачно, без да имаш никакви други оплаквания като сърбеж и т.н. предполагам че  даже няма да се наложи лечение; ако има вид на пресечено мляко и се чувстваш дискомфортно - най-вероятно са гъбички, които са много често срещано явление в този период, понеже имунната ти с-ма е леко отслабена. Обаче задължително отиди на преглед,защото така в нета - ........ ти да си си сигурна..... Няма страшно - всичко ще се оправи  Wink

# 10
  • Мнения: 10 982
По време на бременност е нормално да имаш засилено бяло течение, не се притеснявай. Може да ти изпишат свещички Полижинакс или др. подобни.

# 11
  • Мнения: 2 039
Нормално е, не се притеснявай! Да, ще слагаш свещички, но ефектът им трае само по време на слагането, после пак се появява. Изчезва веднага след раждането   bouquet

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 488
Споко и аз имах минава НО върви си на лекар

# 13
  • Мнения: 3 069
През цялата бременност бях с течение и ми обясниха, че по този начин организма предпазва от инфекции, да не тръгнат по маточната шийка.
При теб може и да е нещо друго.
Задължително се консултирай с лекаря си!

# 14
  • Мнения: 1 288
нормално е по време на бременност. според мен няма от какво да се тревожиш. лекарката ще ти вземе изследване за микробиология и сигурно ще ти даде свещички някакви. не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт