Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

...че вече няколко месеца искам бебе, а в точният момент мъжа ми все го няма ooooh! Първо беше два месеца в чужбина - айде, изтраях някак си...После точно по време на ову-то ми беше някъде си за два дни...и този месец чаках с нетърпение да сме заедно/ следващата седмица ще е моментът с главно М Smile/ и сега ми сервира, че вероятно няма да успее да се прибере Crying or Very sad Писна ми вече!!! А не мога да му го кажа, защото знам, че на него му е достатъчно криво, не искам да го натоварвам още повече. Та реших да си порева на вас, защото знам че ще ме разберете Hug Много съм тъжна...Вече започвам да си задавам въпроса с тази негова служебна натовареност, кога изобщо ще успеем да си направим детенце?
Извинявам се за минорната тема...но имах нужда да си поплача пред някого Sad
Цитирай

Той иска ли,колкото и ти Thinking?
Знам как се 4увстваШ и при нас ги има тези моменти ooooh!
Цитирай

Мила,
Не унивай.... Hug горе главата чудесата се случват точно, когато най-малко очакваш....  bouquet
Усмихни се септември ще е твоят месец или миля може да се прибере неочаквано Wink
Цитирай

София

Той иска ли,колкото и ти Thinking?
Иска, но няма как да каже на шефа си - тази седмица не мога да ида командировка, защото жена ми е в овулация Laughing
Цитирай

Видин

belinda, разбирам те напълно ! Моя е шофьор и доста рядко се виждаме напоследък.Даже се наложи да ходя от морето до Пловдив за да го видя...дано сме оцелили момента...и така...все не му дават курс насам поне да се видиме....
Разбирам те напълно, и аз стискам зъби и се надявам да стане чудо е така от нищото...не знам колко ще издържа още и ще му кажа или аз или работата ти Crossing Arms
Цитирай

София

Е, Белинда, ще стане, няма как, ще потърпиш малко. Но не пречи да се пооплачеш.
Цитирай

UK, Harlow/София

Разбирам те, но нали все пак сте заедно повчето моменти.Аз като забременях мъжът ми замина и го видях когато бебето беше на 10 месеца SadСега пак сме разделени, мъчно ми е, но няма какво да се направи.

Ще хването момента с правенето на бебе, не се ядосвай Love Hug
Цитирай

До хладилника, който обичам

Мацо, ако си много на зор, да ти заема моя? Знаеш го - не мисля, че евентуалният резултат ще усъмни някого, че детето не е на мъж ти Very Happy
Цитирай

на баба си в джанките

Белинда, Hug
От нашето бебеправене си имам за спомен автобусен билет до морето...Мъжа ми беше командировка месец и половина,а аз не гонех овулация,просто съм улучила момента да го посетя там за 2 дни Smile И бебо взе,че стана.
Така че напълно разбирам как се чувстваш.Щом и двамата имате желание,ще има бебе,въпрос на време е само  bouquet
Цитирай
Недей да се отчайваш. Важното е, когато той е на линия да го побъркваш от секс Very Happy. Моя мъж работи на график...ту го има, ту го няма. И аз имам проблем с бебеправенето. Трябва да се съобразявам с много графици - неговата почивка и моята овулация....Важното е да продължаваме да опитваме поне когато мъжете са си вкъщи kiss
Цитирай

Миличка, разбирам те напълно
При мен нещата стоят по същия начин, с тази разлика, че пътуващата съм аз – не той. От месец март опитваме за бебе, а от тогава само първият месец бях в къщи по време на овулацията. От тогава всеки месец точно в най-подходящото време съм за седмица в командировка. Не се разстройвай, най-вероятно мъжът ти няма избор и няма как да промени нещата. Представям си, ако мъжът ми реши да ми каже нещо по повод пътуванията ми, колко ще се разстроя. Ако мъжът ти е в командировка в България нейде, може да отидеш при него. За жалост моите командировки са в чужбина и няма как мъжът ми да дойде с мен.

Важното е да не униваш и да не губиш надежда – всичко ще е наред.
Стискам ти палци
Цитирай

До хладилника, който обичам

Да, а идеята за замразена на кубчета сперма за домашна употреба при отсъствие на жив мъж у дома в момента, що така само на кю ми я каза? 35
Цитирай

София

Да, а идеята за замразена на кубчета сперма за домашна употреба при отсъствие на жив мъж у дома в момента, що така само на кю ми я каза? 35
Шматкоооо 35 Не се прай ся, идеята беше първично твоя, аз само я оформих и доразвих като практическо приложение, така да се каже Flutter
Цитирай

в Австрийско...

То това вече го има, само че не са кубчета, а пръчици, и засега са само за кравешкото съсловие  newsm62

Иначе по темата - и при нас се случва често, и аз до ден днешен продължавам да се ядосвам, въпреки че вероятността да стане по естествен път е почти никаква. Но чудеса стават все пак, трябва да има надежда...
Цитирай

B HONDA CIVIC

Да стават чудеса Mr. Green ама кога ли Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора