Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 авг. 2007, 12:32 ч.

Как се монтират панти?

• 2 634
  • 7
  •   1
Отговори
  • ПloveДИВ
Тук съм намирала отговор на много мои въпроси. Намирала съм и доста оригинални решения, затова искам да попитам дали някой знае как се монтират панти на капак? Става въпрос за една ракла, която представлява прост правоъгълен сандък с подвижен капак. Точно той ни затруднява. Мъжът ми уж изчисли всичко, но като монтира пантите се оказа, че капакът не покрива плътно от единия  край и отзява. Всичко друго пасна идеално, но  това процепче ме притеснява. Не за друго, ами защото в един момент ще се изметне самия капак. Гледахме в Бриколаж едни дъъъъъъъъъълги метални ленти точно за такива цели, но те пък ми се видяха много грозни. Предполагам, че ще се правят нови гнезда, в които да се положат пантите, но как да избегнем ново разминаване?

# 1
  • Пловдив Белащица
Какви панти сте сложили и как отзява не ми стана ясно.

# 2
  • ПloveДИВ
Сложихме изхвърлящи панти и отзява точно от страната, където са монтирани.

# 3
Пантите имат две болтчета,с които могат да се регулират.Мъжа ти да взема кръстата отверка и да започва-само така може да се  нагласи вратичката PeaceУспех!

# 4
Пантите имат две болтчета,с които могат да се регулират.Мъжа ти да взема кръстата отверка и да започва-само така може да се  нагласи вратичката PeaceУспех!
Peace Точно! Въпреки, че са ти се видяли грозни лентовите панти обаче, точно те са за тази цел.

# 5
Peace Точно! Въпреки, че са ти се видяли грозни лентовите панти обаче, точно те са за тази цел.
Да!И в допълнение  се слагат ограничители,които да определят до какво положение ще може да се отвори вратичката!

# 6
  • ПloveДИВ
Ограничители са сложени и от двете страни. А проблемът с пантите се оказа такъв- гнездата трябвало да бъдат по-близо до капака. Става въпрос за милиметри. В крайна сметка май ще се слага от онези дългите метални ленти. Благодаря за съветите, момичета! Успешна седмица! Peace

# 7
Ограничители са сложени и от двете страни. А проблемът с пантите се оказа такъв- гнездата трябвало да бъдат по-близо до капака. Става въпрос за милиметри. В крайна сметка май ще се слага от онези дългите метални ленти. Благодаря за съветите, момичета! Успешна седмица! Peace
Peace  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт