за имплантацията

  • 1 317
  • 9
  •   1
Отговори
Момичета задължително ли имплантацията е на 7 ден или може и на 4,5,6...
Благодаря  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 248
Защо да не може и по-рано. В този прроцес има толкова много природни чудеса, че всичко е възможно, но все пак да се изкажат и по-знаещите от мен.
Еххххх де да можеше и по раничко-и тестче още на следващия ден с две чертички, без досадното чакане и броене на дните... Mr. Green
Имплантацията се осъществява от 7 до около 12 ден, ама по-рано трудно ще стане. Има доста път да извърви дотогава евентуално оплодената яйцеклетка. Ето ти една от хубавите картинки на Денис, където е показан пътя на яйцеклетката по дни:

# 2
  • София
  • Мнения: 35 894
 Само да вметна  Grinning Оплодена яйцеклетка трябва да е в стадий на бластоцист за да може да стане имплантирането.
То трае  няколко дни /от 7 до 10 ден/- не е само 1 ден.

# 3
  • Мнения: 2 422
Да така е Peace

# 4
Благодаря на всички за отговорите и да попитам нещо ,
може ли да има някакви симптоми преди имплантацията защото тайно и по точно със страх се надявам вече да е станало .
Незнам имам предчувствие просто,но ме е страх ако и този месец нищо не е станало незнам просто как, вече за кой път да разочаровам съпруга си Cry
Цикъла ми е през 27-29 дни ,но като ходя при док на 14 ден няма фоликул newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 35 894
Благодаря на всички за отговорите и да попитам нещо ,
може ли да има някакви симптоми преди имплантацията защото тайно и по точно със страх се надявам вече да е станало .
Незнам имам предчувствие просто,но ме е страх ако и този месец нищо не е станало незнам просто как, вече за кой път да разочаровам съпруга си Cry
Цикъла ми е през 27-29 дни ,но като ходя при док на 14 ден няма фоликул newsm78
Категорично не  Grinning
Ти не си сигурна дали е имало О, така ли да разбирам?
Ако няма О. няма как да има оплождане и съответно имплантиране.
Може О да е по-късно.
Мери БТ - тя ще ти покаже какво става.

ПП. Защо ти да разочароваш съпруга си? То бебетата стават от двама - ако има принос в зачеването, то той е 50%, така че и вината е 50%.  Grinning
Правени ли са ви някакви изследвания?
Спермограма на половинката, може вината да е негова.
И по-важното - ако опитвате от скоро, тогава е рано да се упрекваш. Периода в който трябва да заченеш е 1 година- ще се притесняваш след това.
И нещо интересно  Grinning : шанса да се забременее за 1 месец при здрава двойка е 25%.

# 6
denis_d благодаря ти   bouquet
Значи ходя всеки месец на УЗ и се вижда фоликул (примерно на 7-8 ден) и на 14 вече се е спукъл
значи има ову  newsm78
А иначе пробваме от 1 година всички необходими изследвания са направени ,хормони ,спермограма,цитонамазка,микробиология (и на двамата) и всичко е ОК.А защо го няма още бебо ..... Cry
Всеки месец се надъхваме толкова,че ще стане и накрая разочарование............
незнам какво да правя ,а и цикъла ми един месец е 27 другия 29 ,но ову има със сигорност защото и тестове използвам newsm78

# 7
  • Мнения: 1 209
Успокой се, не бъди толкова припряна, ще успеете... Praynig

# 8
  • Мнения: 7 716
Гостенка, не видях тест за проходимост на тръбите в изброените "всички необходими изследвания".

# 9

Общи условия

Активация на акаунт