отзив за лекар в Св. Пантелеймон (до НДК)

  • 8 394
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Момичета, абонирани сме в Св. Пантелеймон (този до НДК), но по ред причини на гинеколог там не съм ходила, а искам да се консултирам.

Проучих, че там има следните лекари - Благоева, Власова, Цанкова, Сомнарска (ако правилно разбрах името) и ви моля за отзиви. Мъжете в момента ги изключвам.

Интересува ме - доволни ли сте, колко подробно комуникират с пациента, "сърдят ли се" при много въпроси и желания за изясняване, приблизителна възраст.

Благодаря ви!

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ходя при Власова и съм много доволна.
Възрастна е, но много оправна, следи ми бременност, раждах при нея и мина много спокойно.
Харесва ми това, че подробно обяснява всичко, което казва при прегледа, та после не се налага да питам във форума "какво значи да ми остарее плацентата" - примерно. Изслушва търпеливо, не мога да се оплача от липса на комуникция. Понеже наблизо живея, се е случвало и на улицата да се видим, помни ме, пита за детето.
Гласувам за нея с две ръце.

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 19:46 от firebird

# 2
  • София, Младост
  • Мнения: 15
Подкрепям изцяло положителното мнение за Д-р Власова.

Нямам лични впечатления от останалите акушер-гинеколози в МЦ "Св. Пантелеймон".

# 3
  • Мнения: 1 422
И на двете много ви благодаря и ви прегръщам!!!! Записвам се тази седмица при нея и ще ви разкажа впечатленията си. На мен ми е удобно от вкъщи, а и като сме абонирани все пак за какво да плащам другаде  Embarassed Embarassed, но досега ходех на друго място по други причини. Ех, много съм щастлива, че ми писахте.

# 4
  • Мнения: 293
NadG записа ли се при Власова?Аз малко късно видях темата ти но съм много доволна от др.Благоева и за Цанкова хубави препоръки съм чула.

# 5
  • Мнения: 1 422
Записах се, но часът ми е в петък и ще трябва да го отменя, защото ми дойде 4 дни по-рано  Embarassed Дай отзиви за другите 2 лекарки, моля те. Аз съм малко крива за възрастта, защото имаш лош опит с една лекарка във Вита преди 10 години.

# 6
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Аз в момента съм при д-р Власова, която следи моята бременност  newsm53
От изброените лекарки преди да забременея съм ходила само при Власова и Цанкова.
Първо 2 пъти при Цанкова - първият път беше много приятна, младичка е.
Вторият път обаче беше доста нервна, което не ми направи добро впечатление
/може би защото беше над 35 градусова жега и в стаята повече дори  smile3506/
- пример: аз съм от срамежливите и при отворен прозорец макар и от втория етаж си беше притеснително да заемам разни стойки, а тя се ядосваше, че я карам да затваря прозореца и неща от сорта, в последствие разбрах и друго нещо, но тъй като нямам доказателства - няма да ви пиша за него.  newsm11
Казват, че е добра, но за себе си реших при следващ преглед да не ходя при нея. 
Случайно попаднах на д-р Власова - възрастна е, но успява да отпусне човека и досега съм ходила при нея 4 пъти. Умее да разсее притесненията ти, разказва за евентуални последници при различни ситуации свързани с бременността, изобщо дава ценна информация, дори и такава, за която не си се сетила да питаш - така и трябва да е.
Така че наистина, ако не разполагаш с информация и за другите лекарки, силно ти препоръчвам д-р Власова.  newsm10

# 7
  • Мнения: 293
При Благоева бях ходила няколко пъти преди да забременея и тя ми проследи бременността.Аз съм много доволна от нея -внимателна, за всяко неразположение веднага и се обаждах и дори и събота или неделя не ми е отказвала да ме прегледа.Само хубави неща мога да кажа за нея.
При Власова само един път съм била на преглед- (беше петък и Благоева беше в чужбина), но след като напуснах кабинета толкова ме беше разстроила и наплашила, че мъжът ми започна да звъни на познати за препоръки за добър гинеколог ако ни се наложи.
Мнението ми за нея много се различава от това на пациентките и който пишат тук но на никой не пожелавам това което изживях тогава.

# 8
Здравейте! Grinning
Аз имам час утре при д-р Благоева.За първи път ще ходя при нея и немога да изкажа някакво мнение, но като мине прегледа ще пиша как е било.Много се притеснявах,защото преди ходих при друг гинеколог, но той се измести на неудобно за мен място и сега реших да отида при нея /без да са ми я препоръчвали/.Просто от обява в нета.От всички изброени точно нея си избрах.Незнам защо,но така ми подсказа 6-то чувство.Сега като прочетох няколкото дадени мнения за нея съм по-спокойна.В понеделник ще пиша как е било. Wink
[/color]

# 9
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте пак!
Аз обещах да пиша след прегледа и го правя, дано не е късно.Бях на преглед при д-р Благоева и съм просто очарована  newsm10.Много е внимателна, обяснява ти всичко как е, защо е така, какво може да се случи и т.н. Освен в Св.Пантелеймон, тя преглежда и в Център по репрудоктивна медицина и ин витро оплождане - София :всеки вторник и петък.Успех! smile3503

# 10
  • Мнения: 2 332
Ходя при Власова и съм много доволна.
Възрастна е, но много оправна, следи ми бременност, раждах при нея и мина много спокойно.
Харесва ми това, че подробно обяснява всичко, което казва при прегледа, та после не се налага да питам във форума "какво значи да ми остарее плацентата" - примерно. Изслушва търпеливо, не мога да се оплача от липса на комуникция. Понеже наблизо живея, се е случвало и на улицата да се видим, помни ме, пита за детето.
Гласувам за нея с две ръце.

И аз съм "ЗА" Власова, с уговорката, че не съм ходила при другите гинеколози там. Но все пак - невероятно внимателна е, тя ми е правила най-безболезнените гинекологични прегледи, при нея си следих и 2-та бременност и съм много доволна  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт